Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adi: můžeš to zkrátit: pana jdu si opláchnout panu, drahý :-)
Odpovědět
Tu elektrickou ne. :-D
Odpovědět
helo, taky za chvíli mizím, tak tě to mrzet nemusí :-D :-D moula je moula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony: naskocilas rychle
Odpovědět
loony :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vida!!!!! další pekařka :-D nojo, tak aspoň nebudu sama, kdo odejde sem zvědavá, kdo dneska pojede je tam jeden lektor, kterej má velikou, ale opravdu velikou vycpávku na cyklistických kalhotách, a to myslím, opravdu vycpávku, páč toto normálně! to by nemohlo tedy být
Odpovědět
Profilova fotka
ja ma taky za pul hodky doma mladase a bude se sankovat o 106 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste me dneska tak naladily, ze uz si nepripadam jak frigitka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: jsme tě navnadily, což sem chod častěji, rády posloužíme
Odpovědět
Profilova fotka
hela: neke, tak nam ho vyfot :-D :-D :-D prosim ......
Odpovědět
adisku, tak příště před akcí zas přijď :-D :-D helo, myslíš? :-D :-D se ho zeptej :-D
Odpovědět
Teda když už mluvíte o "vaření" - když ke mě manžel začal chodit domů, tak mi jednou o půlnoci projížděl programy TV a zjistil, že na posledním kanálu (takže fikaně po zapnutí televize se dalo dát program -1 a bylo to tam) mám naladěný erotický kanál. Tak jsem mu vysvětlila, že to tam mám kvůli vaření. A ono opravdu přes den tam bylo TV Paprika (vaření) a od jedenácti "vaření". No po čase mě prokouk a zjistil, kolik toho navařím. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hela: ja jsem tu kazdy den, kdyz mam volno ;-) ale vetsinou tu nikdo neni :-(
Odpovědět
musím pryč, papa
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: paaaaa ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
loony: fikane na nej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: papa Adi: tak to jo já tu většinou jsem, ale nemám čas psát, no dneska jsem se trochu vyprdla na práci vyfotit, to nejde, bych spadla z kola, ale budu vám to popisovat....fakt tam ale určitě má tu vycpávku loony, jo to je dobre kanál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela: tak se ho zepte, estli s nemuzes sahnout, treba bude souhlasit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Helo, že by ten kanál byl takhle schválně? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, pane, muzu vam sahnout na rohlik?????? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: uááááááá, jdu na to!!!!! loony: určitě! přes den "vaření" a v noci erotika mějte se, pa
Odpovědět
Profilova fotka
hela: paa ;-( a zitra nam reknes, jestli byl ten rohlik krupavej nebo ne, ju??? ;-) :-D :-D
Odpovědět
Ahoj! Sakra já příjdu a všichni se rozutečou. Nemám si to brát osobně? :-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony: rozhodne to neber osobne ;-)
Odpovědět
O.k., budu se snažit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, vy sexuální dračice :-D :-D :-D , koukám, že místo venčení kočárku jsem měla sedět u noťase, bych se poučila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: nikdy nen pozde, jsme te tu postradaly :-p
Odpovědět
Ahoj aaa. Se můžeš poučit - v televizi je vaření. Kluci v akci. ;-) Se koukám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony: jooo, kluci v akci :-D :-D :-D beremko je zase holky v akci a taky se tu vari i pece :-D :-D :-D
Odpovědět
No akorát že jsem dostala chuť. Ne na "vaření", ale na jídlo. Jsem dneska ještě pořádně nejedla. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?