Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hela: tak dikec za radu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nemáš zač ;-) přece nebudeš zelená nebo bílá
Odpovědět
Profilova fotka
hela: no prave, si vzdycky rikam, proc zrovna ja musim vypadat tak vyblite :-|
Odpovědět
Profilova fotka
udelala sem si testovinovy salat s tunakem a kukurci, tak tlacim do hlavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noco, tak zas můžeš říkat, že vypadáš jak sněhurka :-) jestli nejsi zelená z toho salátu :-D tak koukám na rozpis spinu a naštěstí tam dneska ten lektor není, ale příští týden jo! už ted se mi nechce...když on je takový manekýn, jenom jede, pouští hudbu a užívá si, jak jsou z něj ženský hotový, ale vůbec s náma nemluví, neporadí nic......ble
Odpovědět
Profilova fotka
hele: no to ti nezavidim, to mam nejradej ty, co si nosi mozek v kalhotech :-( hele, helo, mozna to teda nema vycpavky, ale prave ten mozek, co rikas??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je možný, že tam má mozek, proto asi vůbec nemluví a jen se mistrně kouká, protože si na něm sedí a synapse jsou zasedlý :-D uf, ještě dvacet minut dneska a pujdu, už se těším!!! je hezky, se ještě pak projdu a domů dojdu tak v osm, což je pro mě akorát!!! takže chceš zůstat ještě tak rok a pak se vrátit?
Odpovědět
Profilova fotka
hela: no tak nejak, shruba do pristiho leta, ted v lete zaciname v cechach stavet, tak uvidime, jak na tom budeme financne, taky bych pristi rok chtela zacit pracovat na mimi, tak uvidime, jak to vsechno dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fajn, jet si vydělat do ciziny a pak bejt víc v klidu, spousta mejch známejch to tak udělala a jsou víc v poho, maj už třeba byt a tak já jsem takovej paeciválek, neže by mě to nelákalo, ale nikdy nebyla ta správná chvíle.... tak jdu, mějse tady, snad brzo někdo přijde
Odpovědět
Profilova fotka
hela: papa a uzij si prochazku a treba narazis na nejakeho korena ;-)
Odpovědět
adisek, jo, tři druhy semínek :-) to víš, na podzim jsem nebyla líná a obíhala pole lány :-D :-D :-D slunečnicová, lněná a sezamová - všude píšou dejte lžíci, já sypu půl pytle, páč to miluju :-D :-D :-D
Odpovědět
jsem dneska přišla o půl roku život :-( se mi mladej nevrátil ze školy :-S měli jsme sraz ve městě, cesta ze školy trvá max. 15 minut. když nešel půl hodiny, volala jsem kamarádce, ať se k nám koukne, jestli náhodou nešel domů, pak jsem volala našim, mamka utekla z práce, taťka vstal z postele (chřipka) a šli jsme ho hledat. ten syčák to vzal cestou, kudy nesmí chodit (špatně se tam přechází, musí se vejít do silnice, aby se mohl rozhlídnout), páč chtěl jít s kamarádem a jeho matce nevadí, že chodí po nebezpečné cestě. a zapomněl, že na něho čekám u alberta. cesta ze školy (normálně 20 minut) mu trvala skoro hodinu!!! stála jsem kousek od místa, co vyjíždí rychlá, tak jsem věděla, že ho nic nepřejelo, ale stejně, dneska je takových úchylů... a kdyby sanitka zahoukala, asi by mě taky odvezli... když ho mamka našla, brečela jsem jak malá. zasloužil by na zadek, ale on ještě nechápe, že se o něj bojím. nechápu, jak tohle bez mobilů řešili naši rodiče, když jsme se někdy zatoulali...
Odpovědět
Článek se načítá
jo a když jsme přišli domů, dala jsem si panáka, ač mě to strááášně nechutná a snědla jsem čokoládu. celou.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak to se t nedivim, byla bych z nej taky na prasky :-( ja davam seminek hrst a mozna priste dam i vic, ale pole lany neobleham :-D :-D :-D ja je kupuju v obchode ;-) a jinak jsi mi udelala chut na cokosku :-p
Odpovědět
on je moc hodnej, ale dneska bych ho... :-S i taťka mi říkal, hlavně ho nebij, dejchej, to bude dobrý :-D (jako bych ho snad denně řezala :-) ) tu čokošku jsem snědla s chutí :-) nebyla jsem líná si pro ní zajít do obchodu :-D :-D zítra má to moje zvíře narozeniny. 7. :-)
Odpovědět
jsem právě zjistila, co umí F5 :-D :-D :-D a to mám doma ajtíka ;-) by ho omejvali, kdybych mu to řekla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak malymu za nas zitra poprej ;-) tak ude u vas zitra veselo, vid? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
co dělá F5? :-D jojo: ještě že se našel, úplně tě chápu...
Odpovědět
adisek, bude :-D a v sobotu si to pro velký úspěch zopáknem :-D sabca, mít děti je občas záhul... F5 aktualizuje - jsem to náhodou zmáčkla a objevil se mi tam nový přispěvek :-D :-D
Odpovědět
jsem trubka, já to fakt nevěděla :-D :-D nějaký F5 mi mohlo bejt ukradený :-D
Odpovědět
vy jste všechny větve šikovné, vy to víte, ale já vždycky objevím Ameriku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě je teda taky, ale dík za zlepšovák :-) ještě dojdi na to, jak odeslat příspěvek, aniž bych se musela proťukat otravným Oukej :-)
Odpovědět
neboj, až se zas budu nudit, zmáčknu nějakej čudlík a bude :-D pak dám vědět :-D já vždycky zmáčknu nějakou kombinaci čudlíků a pak se nestačím divit :-D a volám všude o pomoc, kdo mi to dá do původního stavu, aby mě miláček nepřizabil :-D ve finále to stejně pozná, páč je můj správce a všechno vidí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tak jednou zmáčkla F11, ale nevěděla jsem, na co jsem ťukla... a zmizela mi nahoře ta lišta...jé, já nadávala :-D
Odpovědět
lišta mi zmizela taky, tak to bylo F11? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jo, F11 :-D já teda když se mi něco stane, tak fildu hned sprdnu...taky je ajťák a může za všechno, co mi ten počítač dělá a nedělá... a že se v tom docela vyznám :-D
Odpovědět
já jsem na takovýhle věci antitalent a pak šílím, co jsem vyvedla :-D větvule, je tu nějaká, co nemá ajtíka? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám pocit, že "aj tý" je teď diagnóza poloviny chlapů na světě :-D
Odpovědět
teď jsem promačkala všechny efka - F11 jsem se vyhla obloukem :-D :-D páč bych nevěděla, jak lištu vrátit :-D :-D
Odpovědět
a co dělá tvůj ajtík za barem?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?