Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dělám s puberťákama problémovejma (sociální služba) na čokoládu (ten film) se teda těším a koupím si ho už mám docela dobrou sbírku!!! ale kupuju si jenom ty dobrý!!! teda ty co se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
jo táák :-D . Ten film bych doma mít nemohla i když se mi líbí, protože jsem vždycky slintala nad těma čokoládovýma skvostama co dělala a doma by mě hned chytla mlsná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to já slintám jenom nad Johnym, páč čokoládu (jídlo) moc nemusím, takže jsem imunní :-D
Odpovědět
helo, já kupuju hlavně pohádky :-D a pro sebe si taky hodně vybírám... a č(Č)okoládu miluju :-( taky na to vypadám :-D :-D větvule, jsem zjistila, že je dobře, že budeme fotit akty - nemám totiž co na sebe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no Johnyho bych si dala jako zákusek po tý čokoládě :-D tak to máte o adrenalin na pracovišti postaráno co? Mě stačí ti "studenti" u nás....myslím, že někteří z nich by byli případy pro Vás jako dělaný :-| já si vždycky říkám, že si musím přikoupit ty pěkné filmy do domácí dvd-téky, ale vždycky na to zapomenu. Zatím máme jen Seznamte se Joe Black, Na samotě u lesa a Eva tropí hlouposti....docela vražedná kombinace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D ale nesmíš tak chodit pořád!!! něco sim kup, ať nebudíš veřejné pohoršení
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ale slíkat se budeme až u foťáka, tak abys nebyla v MHD lehce v rozpacích :-D
Odpovědět
helo, kochi :-D :-D :-D já se tady válím smíchy, ještěže tu jsem sama :-)
Odpovědět
teda jsem na vás fakt zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, já přijdu oblečená :-D
Odpovědět
koch - tak ty mám mimo jiné taky :-D oblečená, jo? :-D
Odpovědět
myslím ty filmy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já se rozhodla, že budu fotit akty oblečená :-D
Odpovědět
kochi, ty musíš mít vždycky něco extra :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem holt takovej exot :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na chvíli zmizím...jdu se opálit na solárko v pracovní době...ale pssst, ať to nikdo neslyší :-)
Odpovědět
helo, tebe to tak pohoršilo, že tě musej křísit? :-D kochi, nesundáš si aspoň čepicic? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda jojo skoro!!!! po nacvičování scének jak voláme policii jsem si musela jít koupit něco k jídlu snad mi pak už bude lépe mám kocovinu jak hrom já jsem teda zvědavá taky, jedna oblečená, jedna svlečená pořád, nevím co si mám vymyslet, abych zapadla :-D
Odpovědět
helo, jestli ti je i zle od žaludku, pomáhá cola - po lžičkách! kdo říkal, že svlečená pořád??? :-D :-D jsem dala na vaše rady a oblíknu se, no... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak co sabca uz to ma za sebou?
Odpovědět
Profilova fotka
od žaludku ani moc ne, už jím a je to lepší jojo, oblíkni se.....skvílkat se budeme až spolu :-D sabča nevím, vypadá to, že asi ještě není u PC
Odpovědět
nás jestli čte nějaký chlap... :-D :-D :-D mu to musí dělat náramně dobře :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aspoň uděláme dobrý skutek :-D cože jsi sama doma??? synek ještě ve škole? a kde je miláček???
Odpovědět
miláček pracuje, někdo tu rodinu musí živit :-D zrovna si říkám, kde ten malej je, už měl být aspoň čtvrt hodiny doma. jestli nepřijde do tři čtvrtě, jdu ho hledat :-(
Odpovědět
už je doma, ale zapomněl, co mají za domácí úkol :-|
Odpovědět
Profilova fotka
je pátek, snad si do neděle vzpomene.... :-D no jasně, miláček musí živit taky si to takhle chci časem zařídit, aby se o mě někdo aspoň chvilku staral
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna jsem si rikala ze je dobre ze ten muj neumi cesky pac jinak by se celej den od beemka nehnul :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hahaha, hele dneska je volba prezidenta, a furt zatím kecaj.....jsem zvědavá, jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
to ja taky
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tu čepici si myslela jako na solárku jo :-D ? Náhodou už jsem zase zpátky, krásně zahřátá a neměla jsem ani fíkový list :-p :-D mia; a ty mu to nepřekládáš :-N ? sabča asi právě hledá nějaký nejbližší bufet, aby mohla dohnat ten včerejšek ;-) helo, ani mi to nepřipomínej ]-( . Je mi z těch našich politickejch maňásků zle ]-( . Mimochodem, já jsem pro Š co vy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?