Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Hela: v každym případě blbě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky pro Š, i když v konečném důsledku mi to může bejt úplně jedno....aspíš mi jde o změnu a o to, aby nám už Klaus nedělal ostudu ale jak to tak sleduju tu volbu, tak je to komdie nad komedii...proč jako kurnik nemůžou volit veřejně, já je platím se svých daní, tak mám právo vědět, jak volili koch, mě je dneska horko i tak......jsem jenomv tílku a bez ponožek a stejně, vedro, jaro, sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
helo aby se pak ten zvolenej nemohl mstit tem co ho nevolili :-D
Odpovědět
helo, nevzpomene, a to mají příští týden prázdniny. to abych oběhla rodiče spolužáků :-( mám sto chutí ho v tom nechat vykoupat, ale ten úkol je ze čtení a musí být podepsaný a už ho zapomněl za 2 týdny asi počtvrtý, ale pančelce to neřekl, takže ta mi do čítanky píše chybí podpis (s vykřičníkama). jo, je to od miláčka moc hezký, že se o nás stará, i když by vlastně nemusel... v důchodu se zase budu starat já o něho :-D koch: nee, já myslela toho kulicha :-D já chci Klause. a teď do mě :-| i když vy ne, vy jste hodné větvičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi tak nějak. Hlavně když to nebude Klaus, ale myslím, že mu politici tu cestu na hrad opět pěkně vyžehlili, takže se změna nekoná ]-( já chci zase přímou volbu, ale to je nejspíš úplná utopie horko jo? To budou návaly...že by klimakterium :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
jakože já vím, proč chtěj volit tajně, ale v tom případě jsou to srabi a srá.i....protože si nedokážou říct a obhájit svůj názor
Odpovědět
Profilova fotka
heli to víš, korýtko je příliš lákavá motivace na to aby se ho jen tak vzdali. jojo, někdo vdolky jiný... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam Klause rada, o tom druhym nevim nic, kde se objevil?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já bych volila taky Klause, Švejnar mě dostal tím, že se US občanství vzdá, jedině až ho zvolí prezidentem :-| navíc Amíky moc nemusím, tím myslím ty, co dělají "světovou" politiku, a bojím bojím, aby Švejnar svému dosavadnímu spoluobčanovi Bushovi moc nepolézal ještě že ten český prezident nemá žádný extra pravomoce
Odpovědět
Ale ostudy ve světě může nadělat dost. A když jsou o Klausovi kreslené vtipy v německých novinách, tak je to docela trapné. Nenene, Klause ne, nebo budu brečet ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap tak to je sila, ma americky obcanstvi a chce byt ceskm prezidentem? =-) loony Havel lezl nemcum do riti zatimco Klaus to nedela takze ho moc radi nemaj, navic jim lezi v zaludku sudety takze je dost logicky ze maji kresleny vtipy
Odpovědět
No ty vtipy jsou o globálním oteplováním, to s Německem moc nesouvisí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
miamia - on má oboje, český i americký občanství Klaus má holt divný názor třeba na globální oteplování, ale když si vzpomenu na ostatní kandidáty před 5lety, tak to asi byla nejlepší volba
Odpovědět
Profilova fotka
no ale jsou v nemeckych novinach jsi psala, a co my mame spolecnyho s globalnim oteplovanim ve spojitosti s klausem, tomu moc nerozumim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, maminky aby se staraly, což...a učitelka pak ještě vypeskuje tebe.... no fakt jsem zvědavá, ale jak říkám, nakonec to stejně bude jedno.....
Odpovědět
Mio: No Klaus přece všude po světě na konferencích rozhlašuje, že globální oteplování je naprosto normální, že se těší, až roztaje Sibiř a ať se tam nastěhujou obyvatelé Tichomoří (asi budou v těch sukýnkách z palmového listí těžit ropu). No tak si z Klause dělají v novinách legraci. A společného je to, že je to náš prezident.
Odpovědět
Profilova fotka
tohle vážně řekl???? to si snad dělá srandu ne????
Odpovědět
To s těma sukýnkama jsem si už doplnila. Ale měl říct, že když se zatopí ty ostrůvky v Tichomoří, tak na druhé straně roztaje Sibiř, tak ať se tam nastěhujou, to vím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je teda vtip měsíce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap...to je fakt, před 5 lety to byla pěkná bída...Zeman na hradě, to by byl taky nářez :-D mě ani nepřišlo, že by Havel někomu někam lezl :-N . Klaus rozhodně není taky šipkař, ale zase příliš prosazuje svoje vlastní subjektivní názory na všech frontách a jako hlava státu by měl spíš prezentovat zájmy ČR než jen ty své vlastní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim jak to rekl to sem jeste neslysela :-D ale fakt je ze jsem cetla studii klimatologu a kde se tvrdi ze dokonce oni jsou na dva tabory a jeden z nich tvrdi ze globalni oteplovani opravdu prirozeny drasticka zmena klimatu se odehrava v urcitych casovych periodach, jako treba doba ledova a tak
Odpovědět
Jo a ještě se Klaus těší na levnou zeleninu, tohle jsem někde našla: "Sice pod vodou zmizí pár ostrůvků v oceánu, ale zas rozmrzne Sibiř; levnější ovoce a zeleninu si bude moci dovolit více lidí, takže jich pak bude míň umírat na rakovinu; nebude tolik lidí umrzat, zatímco vedra jich tolik neskolí."
Odpovědět
Profilova fotka
loony, tohle bys měla dát do denní dávky optimismu, to je fakt vrchol....to snad nemyslí vážně toto
Odpovědět
Profilova fotka
loony no vidis a bude to vyreseny :-D :-D na co si vlastne stezujes? :-D :-D
Odpovědět
No to nevím, já tedy z těch hlášek dostávám záchvaty zuřivosti. U mě to žádný optimismus nevyvolává, spíš těžkou depresi. :-D Myslíš, že by to někoho pobavilo? :-|
Odpovědět
Jo, mio, já už se taky těším na tu levnou zeleninu, navíc když jsem skoro vegetarián. Ale co ten kvůli vedru přemnožený hmyz, aby nebyla úplně sežraná. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
loony precti si hlasky Bushe na verejnejch projevech a todle ti prijd jako cajicek pro nemluvnata :-D :-D
Odpovědět
Bushovy hlášky znám taky, ale ten je prostě popleta a tohle je na něm spíš celkem roztomilé, když třeba přejmenuje svého hostitele při mezistátní návštěvě. :-D Ale jinak ho taky nemusím, ten zase chtěl rozkopat celou Aljašku a těžit tam ropu. Ale Klaus to prostě myslí vážně a taky se strašně vážně bere, prostě ho nemůžu ani vidět, to už jsem tu psala a nikdo mi to nevymluví.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nevim jestli pogratulovat anglicke kralovne k jeji protomnosti na udalosti v roce 17 neco je roztomily :-D nebo v japonsku prohlasit ze usa a japonsko meli vzdy dobry vztahy, to je trochu blby :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mio, bush není náš prezident, za toho ať se stydí amíci...ale přijde ti normální, aby měl klaus takové řeči a vysmíval se tak obrovské skupině lidí, která se snaží něco pro naši zemi vybojovat? mě teda bush nezajímá, nežiju tam... a myslím si, že prezident by měl být neutrální...netíhnout k žádné straně a tím ovlivňovat voliče...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?