Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
a to sem se fakt poctivě koukala =-)
Odpovědět
ahoj kac.... agu..to je dobre a mysli si to i mimis?
Odpovědět
Agu ty jsi fakt éro :-D :-D :-D
Odpovědět
agu to vis-demence
Odpovědět
Profilova fotka
kacz :-N :-N :-N :-D mám takový pocit že mozek mi do konce těhu totálně zmizí :-N =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
car se nesměj jak sem ti psala IP tak sem napsala břicho s P =-) :-N :-N :-N než sem to odeslala tak sem na to radši kukla :-N =-)
Odpovědět
Agu,že by až tak jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacz já myslím že ještě hůř :-N =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
čekám na den kdy budu jen sedět, vejrat na prázdnou stěnu a slintat :-N =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
agu,rikam demence :-D :-D :-D ale nic si z toho nedelej,jestli se to zhorsi uz si to ani neuvedomis
Odpovědět
AGU :-D :-D :-D :-D :-D Ty máš fakt hefty :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car to je fakt to mě nenapadlo :-N :-D :-D :-D uklidnila jsi mě :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kacz a to si ještě neviděla muj ksichtík :-D :-D :-D to by ses poserinkovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen nevím zda strachy nebo smíchy =-) :-N
Odpovědět
agu..uff to jsem rada...a kdy rozjedem tu zoo? :-D agu no muj ksichtik se promenil v mesicni krajinu a nebo botanickou zahradu ale ne kytek ale bedaru :-p
Odpovědět
Profilova fotka
carcu klíííd mě taky na gyndě na začátku nevěřili že nejsem potrhlej puberťák co si z nich dělá legraci ale těhule :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcu čéče já ti nevím...zrovna dneska Jouza říkal že sednem na vlak a pojedem do prahy do zoo :-N cvok :-N :-D :-D ale tvářil se věrohodně :-N =-) =-) =-)
Odpovědět
no ja minule byla na masazi a rikam ze tehu masaz a koukali na me jako co to melu.....
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D já dneska jela MHDčkem a seděl naproti mě přes uličku klučina(řekla bych tak 15-17 let) =-) a mimišák mě kopal a to dělalo boule a to jako fest veliké :-N a on mi normálně čučel na břicho jako by čekal že ze mě vyleze vetřelec =-) :-N :-D :-D :-D sem se musela normálně smát jak byl zaraženej že se mi v břuše cosi boulí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale jako fakt vejral tak zaraženě že kdybych zaječela baf tak si asi cvrnkne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
=-) no nic valím si lehnout pač se mi vzbudilo zvíře a kope :-N =-)
Odpovědět
jeee,tak si to mela zkusit :-D :-D :-D :-D tak brou
Odpovědět
Agu,já ybch na něj bafla,nebo ybch azčala dělat,že s emi ten vetřelec fakt klube :-D
Odpovědět
čau drbny, zase jste mi zdrhly jo? carcule, od té doby, co jsi těhu, jsi to tady začla pěkně zanedbávat teda..... butt: přípravy docela jdou, dneska jsme dělali meganákup na svatbu, jsme byli ve třech supermarketech, jsme nakoupili hory ovoce a zeleniny atak...... zítra se bude nakládat maso, chystat zelenina, žehlit šaty, chystat oblečení, hudba a podobně....a pak jedem pro víno a přijede už teta z prahy.....no a v pátek se už postaví altány, nachystá se všechno nádobí, zahrada, dvůr, a už se můžeme vzít....
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky
Odpovědět
ahojky ewule, ty jsi tady nová že?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy :ano :-)
Odpovědět
taggy,vy jste teda pilny :-D :-D zanedbavat,jo???dyt tady furt nikdo neni...tsssssssssssssssssssssssss ]-(
Odpovědět
carcu: protože tady nechodíte vy drbny.....akorát když já tady nejsem....... ]-( ]-( jak je mamino? my toho máme až nad hlavu, ale užíváme si to, jen jednou v životě, tak proč ne........zítra a v pátek to bude fakt nabité, ale naši pomáhají, tak se to dá
Odpovědět
taggy...jojo je fajne...a co malej pujde nakonec na svatbu nebo ne??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?