Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • carcu: nepůjde.....už jsem to sem psala sestřičce, dostal dvě šance, řekl ne, takže má smůlu.....
    a užijem si to určitě líp, protože ho nebudem muset hlídat....on ještě neumí prosadit svůj názor, je moc ovlivněný tou kravkou, takže s ním je to těžké......ale na mímo naše se už těší, a to ho ještě ani nečekáme....

• taggy,tak je dobre ze se tesi na mimo,hromada deti by zarlila

• car: tak on se těší teď, kdoví co bude, až uvidí břicho a ta kravka do něj bude hučet, že teď už má tatínek novou rodinu a jeho už nebude mít rád - což samozřejmě není pravda, ale ona už mu něco takového naznačila.....je nemocná, bohužel.....nezbývá nám nic jiného než počkat, až malý vyroste a bude mít svou hlavu....
    carcu, mizím, ráno brzo vstáváme...tak dobrou....

• Sponzor fóra
  • taggy moc drzim na tady ty posledni pripravy palce a moc se nevycerpejte, at si svatbu uzijete 😃

• butt: díky moc......akorát jdeme nakládat maso, večer pro víno.....už to utíká....
    a předpovědi se vylepšují, hlásí oblačno na zítra i sobotu a přeháňky až na neděli, tak budu věřit, že nám to vyjde.....

• taggy taky jsem se koukala, ze uz to vypada s tou sobotu nadejneji 😉 tak to urcite vyjde, neboj!

• butt: jj, věřím tomu.....
    a jak ty, co děláš, jak se máš?

• taggy mam se dobre, nestezuju si 🙂 jarek ted chodi od uterka do prace a ja ted chdoim do prace min, takze jsem doma a uklizim a porad mam co delat 😃 dnes tu u me byla na navsteve svedkyne, tak jsme plkaly 🙂
    jinak jdu zitra j zubari, strasne se netesim 😢

• mrtvo?????????????????????????????,,

• ahoooooooooooooj......
    teda dneska toho máme až nad hlavu.....ale paráda....akorát začala bouřka, tak by se to mohlo vypršet a zítra a v sobotu být krásně.....věřím tomu....
    už máme uvařený guláš, naložené maso, ryby......přivezené víno......a jdeme se domluvit, co a jak zítra.....
    už jsme i dostali nějaké svatební dary, nějak dopředu..... 😃 😃
    a co vy dámy? myslete na mě, zítra i v sobotu, zítra se asi nezastavíme, a v sobotu si to snad skvěle užijeme.....a pak už budu vdaná jako vy.....se moc těším 😉

• taggy budu drzet pesti!!!!

• taggy,drzim palecky at vse vyjde,jak ma 😉

• taggy moc se tesim na zazitky!drezla jsem palce 😉

• ahoj butt,taggy pry napise v noci nebo zitra ale pry uzasny

• Ahoj holky,
     tak zdravím už jako vdaná paní... 🙂
    Vše proběhlo o.k. Bez problémů, zkratů a trapasů - bylo to příjemný a nestrojený... 😎
    Jsem šťastnááááá 😵

• Sponzor fóra
  • all a fotecky ukazes??a moooc gratuluju a preju moooc stesticka v manzelstvi

• Ahoj drbny,
    omlouvám se, nestíhám......akorát jsme dogrilovali a jdeme spát.....
    svatba jedním slovem dokonalá, nádherná, pohádková, počasí vymodlené vyšlo úžasně, všichni hosté nadšeni, vše skvělé......už mám i pár fotek, tak vám je sem na ukázku hodím, až se vyspíme........
    a díky moc za podporu.......fakt to stálo za to........
    jsem tak nadšená, že jsem to ještě nevstřebala.....ale strašně rychle to letí, ještě jsme nestihli ani rozbalit svatební dary.......... 😃

• taggy vypadas spokojene 😃 a to je dobre 😉 na fotecky se tesim!

• ahojky butt, nějaké foto hodím do albíka, už něco málo máme, ale zase nestíhám, jedem vrátit oblek a tak.....
    pak písnu víc.....

• drbny, no kde jste????? já vás tady vyhlížím, už mám konečně chvilku čas a vy nikde......

• taggy,cely vecer tu nikdo nebyl ma a ja uz padim spinkat..pekne to tu zanedbavate...jsem vyrizena,tak brou...zatim pridej fotecky a vsechny informace 😉

• jeee ty uz je tam mas...krasny,mooooc vam to sluselo,moooc...

• chtela jsem ete chvili zustat,ale stejne zas nikdo,tak paaaaaaaaa

• caaaarrrr......nezdrhej, já jsem tady....

• no to jsem si mohla myslet příjdu sem a tady opět mrtvo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Holky já sem hrozná já vím🙂)
    carculko ty opice 😃 😃 😃 😃
    jak se máte? 😉

• butt🙂byla jsi jako princezna🙂v jednoduchosti krása🙂

• Taggy tobě taky moc gratuluji už jsem ti psala do gratulací ale teda fakt musím říct bomba!!!!!

• taggy byla jsi kocka a fotky paradni 😉

san diky.ty jeste zijes? 😃 😃 jak se mas?

• butt: ahojky, díky moc......
    včera jsme dostali další fotky a pak budou ještě další, tak se už těším......akorát je jedem ukázat k manželovi 😃 do práce a zavézt jim koláčky a víno....tak tu budu až pozdějc....
    san: díky

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů