Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy já sem kliiiiiidnááááá :-D vytočila bych se jedině kdyby mi někdo dnes řekl "spi dokud můžeš ]-( " :-N :-N to bych byla asi zláááááá :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se nesměj....od té doby co sem těhu sem to slyšela snad milionkrát....každej říká spi dokud můžeš...hahaha :-N =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
řekla bych že po porodu se vyspím víc pač to bude Jouza chodit k postýlce při každém bruknutí a donese mi mímo jen na kojo :-N :-D
Odpovědět
majatob: no já jsem z Uničova...svatbu budeme mít na zámku v Náměšti na Hané:-)moc krásný místo...
Odpovědět
agu: tak vidíš, to máš dobře zařízený........se těší asi hodně že?
Odpovědět
Profilova fotka
=-) taggy Jouz je z mimouše uplně poserinkanej už teď natož až bude venku :-N =-) :-D x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
agu: tak to je super néé.......aspoň se bude starat :-D
Odpovědět
taggy tak jak zvladas uklid? :-)
Odpovědět
butt: právě jsem skončila a jsem totálně hotová.......všechna okna na baráku umytá a vyleštěná, těch je tak patnáct, pak vyprané všechny záclony a pověšené a ještě vyprané dvě pračky našeho oblečení - to musím ještě vyžehlit.....hrůza......miláček dělal pořádek venku na zahradě, tak to taky vypadá mnohem líp, no ale jsme fakt mrtví...a ještě musím jít něco uvařit....k obědu jsem dělala ostružinové knedlíky, tak teď asi nějaké maso.... a co ty, jak je?
Odpovědět
taggy to verim, ze jste uplne mrtvi..ale urcite to stoji za to. a ted uz budete do svtyba jen odpocivat?my meli k obedu taky knedliky :-D ale svestkovy a k veceri smazeni mnam mnam :-D no na me neco leze ]-( ale jinak je fajn :-)
Odpovědět
butt: odpočívat? tak to fakt nee......ještě nás čeká spousta věcí - hodně toho musíme dokoupit, vyžehlit šaty, nachystat zahradu, pak vyzvednout a naložit maso, uvařit guláš, nachystat nádobí, altány, dodělat tu výzdobu, zítra přijde kamarád, co nás bude obsluhovat, tak se budem domlouvat na dalších podrobnostech.....no je toho ještě spousta......chystání tady i u našich, takže odpočinek nejdřív sedmého září.....protože šestého se bude zase uklízet po svatbě......ale i tak se těšíme, ta práce je sice namáhavá, ale pokud bude pěkně, tak bude určitě stát za to...... a co jste měli k večeři - smazeni - co to je? my nakonec měli jen vajíčka, na víc nebyl čas a ani chuť.....a jdem do sprchy a do postýlky....sbírat síly na zítřek....ještě totiž musíme i pracovat, aby byly penízky...... :-N jakto, že na tebe něco leze, si nastydla?
Odpovědět
Článek se načítá
taggy ja mela pred svtabu taky desnej frmol, i kdyz ne takovej jako ty.ale jsme v patek pred svatbou mela pocit, ze umru, jak jsem mrtva :-D :-D jsem se prepsala, mela to byt smazenice :-) no jsme vcera byli v desti :-D :-D :-D na vylete a ja mela plateny tenisky, takze okamzite byly mokry, takze z toho...
Odpovědět
butt: aha, já že jste něco smažili....... tak jsme akorát vstali a plánujeme, co budeme dělat dneska.....no málo toho není, ale do svatby chybí pět dní, tak to musíme zmáknout
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek holky, tady jsem vam tu radostnou udalost jeste neoznamila. tak naše svatba bude nakonec stejne letos 17.10. protoze cekame miminko :-) taggy uz to mas za par :-)
Odpovědět
ahojky adelko....k mimču gratuluju, a vy jste chtěli svatbu přesouvat na příští rok? a kvůli čemu? jj, mám to za pár, to máš pravdu :-D
Odpovědět
taggy vsak smazili :-D :-D :-D :-D a neboj urcite to zmaknete a vsechna ta namaha se vyplati a po svatbe si na ni asni nevzpomenes ;-)
Odpovědět
butt: no já doufám, že to bude ok......jak říkám, nejdůležitější je teď to počasí....ale snad to vyjde......
Odpovědět
taggy a koukala ses na nejaky predpovedi?
Odpovědět
jj, právě že jo....čtvrtek zataženo, pátek déšť, sobota oblačno a přeháňky......hnus prostě.....ale třeba budem mít štěstí jako blondy - těm prý hlásili hnusně a měli hezky....
Odpovědět
ja jsem se ted koukala ma yahoo, kt verim a predpoved jim dost vychazi a na sobotu hlasi lehkej dest :-| ale moc si preju, aby se tentokrat spletli!
Odpovědět
ach jo...no uvidíme, kdyby to aspoň byla jedna malá přeháňka, to by se ještě přežilo, ale jestli bude pršet celý den, tak mě asi jebne.....a to tady zatím všem holkám vyšlo počasí......ale co, stejně to neovlivním, tak budu věřit až předpovědím třeba ve čtvrtek atak
Odpovědět
ono urcite nema cenuse tim trapit.. ;-) ale vy tam mate prostor na hoszinu vevnitr, ne?
Odpovědět
butt: jo, máme, ale jen tak na sezení, chtěli jsme to venku, kde bude gril, prostor na tancování a tak.....a to se v té místnosti nedá......no nějak by se to zvládlo, ale jak říkám, byla by to úplně jiná akce, kdyby lilo :-|
Odpovědět
nebude lit ;-)
Odpovědět
butt: moje řeč....... a jak se máš dneska?
Odpovědět
ale jo dobre, ale mam hlad a nic tu neni ;-( :-D :-D :-D :-D jinak jsem porad takova unavena...
Odpovědět
taky toho doma moc nemáme, budem muset jet nakoupit, nějak ani nemám chuť na jídlo.....
Odpovědět
taggy tak me nakonec jarek donesl mnamku, tak jsem se nadlabla :-D
Odpovědět
a copak jsi měla?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?