Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tudle agu...pekny prd..o dort si se taky nechtela podelit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
si budu pamatovat ]-( ]-( ]-( ]-( :-p :-D :-D
Odpovědět
no video mozna nejaky mame, ake toceny jen zezadu..ja zadny vubec nechtela :-) svatebni noc byla stylem, ze jarek uslbehem minuty a pak celej nasledujici den skuhral, ze mu je blbe :-D :-D :-D
Odpovědět
ja si uz pamatuju,to mas za to ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( fajn ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
holky pro dnesek se loucim, zitra vstavam v pet :-( paa!
Odpovědět
Profilova fotka
butt páááááááááááá x-)
Odpovědět
butt..hezka :-D agu :-p :-p :-p
Odpovědět
já se jdu taky rozloučit, jdeme do postýlky..... zítra mě čeká to žehlení a vybalování věcí, už mě to věčné hledání všeho možného v krabicích nebaví....
Odpovědět
hmmm tak paa no
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojinky holky!!! To je paráda dočítat :-D x-)
Odpovědět
Ahojky blondy......to je najednou popsaných stránek co? taky jsem včera trochu nestíhala...... jak se máš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taggy čauky! To jo teda :-D Mám se fajn ;-) Dnes jsem v práci o hodinu dřív, budu mít dlouhý den :-| Co Ty?
Odpovědět
aha, tak to ti nezávidím....... já dneska musím žehlit a vybalovat další věci......se mi nechce, ale musím, ať už to máme konečně hotov é.....pak jedem domluvit židle a stoly na svatbu, jedu na solárko, odpo na nějaké schůzky a tak.....
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes je to přesně měsíc do Tvé svatby :-) Taggy, ale pak ten výsledek, když je vše na svém místě a uklizené, stojí za to ;-) Taky musím dnes žehlit, ale mám toho docela málo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženuše x-) x-) x-) x-) mě dneska z postele vyhnalo mimišáko =-) :-N ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zase kopalo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy :-D to zvíře kope pořád :-D
Odpovědět
sestři: jj, budu na tom muset máknout ještě, ať je tady fakt pořádek..... ahoj agu....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy a nemáš nějaké fotečky na modré střeše?
Odpovědět
sestřij: ee, to teda nemám.....ještě fotit tady ten nepořádek, to jo.....my to ještě nemáme ani dodělané, chybí parapety venkovní, fasáda, dvířka na kuchyň, žaluzie, kliky do oken, některé lustry, ložnice je zatím vymalovaná jen na bílo a bude nahnědo a tak....takže zatím není moc co fotit....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak průběh je třeba taky dokumentovat ;-) :-D Já si myslela, že ve vnitř už máte hotovo a teď ještě venek.... :-p Asi jsem už stejně dementní jako Agu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
blondy ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No říkala jsi, že jsi taky dementní :-D :-D tak se přidávám do klubu :-D Nevytvoříme téma mladých dementek?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj baby, jak se máme? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucinko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy :-D že by spolek dementních mladých žen? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blondy.. x-) Já teď vše svádím na těhotenskou demenci! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to já taky :-D
Odpovědět
ahoj lucie, mrkla jsem ti do albíčka, že ti už pěkně roste karolínka v bříšku........a copak jste byli v třeboni, na výletě? sestři: nene, ještě to máme vše tak napůl.......a to ještě musíme uklidit a nachystat celý dvůr a zahradu a zahradní místnost na tu svatbu, tak jsem fakt zvědavá, jak to stihnem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?