Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mažu na úřady, pááá ;-)
Odpovědět
paaa a preji hezky zbytek dne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám vyřízenou pojišťovnu a řidičák x-) Banku nechávám na příští týden :-D Kartičku pojišťovny mi rovnou dali :-o To jsou věci.... :-N :-D
Odpovědět
blondy,ja ridicak ete nemam zmenenej,no musim :-D a ja jsem se napapkala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty lajdáku jeden :-N :-D :-D Já teď taky papala :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D a copak dobreho??
Odpovědět
Profilova fotka
Rohlik s máslem a kakao :-D
Odpovědět
:-D :-D jee kakaicko :-D mnam..ze bych si taky udelala :-D ...ted mi chvili neni soufl,a mam na neco chut :-D
Odpovědět
Dobré odpoledne, tak jsme byla ve svatebním salonu a strach a nechutenství ze mě trochu opadlo. Měli pěkné šatky, jedny mi i dokonce slušely :-D a taky měli boatý svatební servis - prakticky všechno. :-) Zítra mám na programu další 2 pražské půjčovny, tak uvidíme. ;-)
Odpovědět
tak pak chcem videt fotecky,lotri :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď koukala na horor Hory mají oči. Drsný...ještě že jsem se na to koukala za bílého dne a ne večer za tmy a bez manžela :-N :-D Lotri, tak super ;-)Asi tě jen chytnul nějaký stresík :-D
Odpovědět
To není ani tak stresík, to je prostě takovej životní pohled. Spoustu peněz v nenávratnu, někomu se pořád něco nelíbí, už slyšim ty hemzy... půlka proč se berem, druhá jak co máme udělat. Spory v rodině, seznamování s tchýní.... samý negativa :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Za nějaký čas se tomu jenom zasmějete, věř mi ;-) A Vy jste to ještě neoznámili, nebo jak to s Vámi je????
Odpovědět
je to snámi následovně: já 19 + on 33, spolu 3 roky, žijeme 2 roky. Spokojení, šťastní, s rodinou se stýkáme minimálně, on už je však velký jinoch a já jsme ráda, že od té své jsme daleko (taky proto jsem se v sedmnácti ve zlém stěhovala) Tak a dál - moje matka mi v červnu na maturiťáku řekla, že vypadám jak kdybych se tejden nečesala a stále se xichtila, během mého nástupu se sebrala a z Lucerny odešla, prý jsem se jí málo věnovala. Pak praksla její nevěra vůči tátovi, zavolala mi, že jsem jí zničila život, když jsme to tátovi potvrdila (neustále se mi barvitě svěřovala s milencema - tfuj). Od března spolu tedy vůbec nekomunikujeme, ale přece jen mě ta žena porodila a aspoň pár let se mi pochybně věnovala - asi by mě to psotupem času mrzelo. Tatínek se zase rád napije a pak dělá bordel (to bude zákaz jinak zůstane doma na prdeli). + babi, děda, kteří se upínají k mému vzdělání a tohle by mohl být problém - jinak ženicha mají relativně rádi všichni. Ženich má jen maminu+tatíka. Mamina mě nikdy nechtěla znát - věkový rozdíl a prý jich už znala dost, má přivést ukázat jen nevěstu (zrovna tu, co se nevěstou stane... trochu neodhadla :-D ), potkali jsme se 3x a pozdravili, toť vše, nikdy jsme u nich nebyla, nestála o to ani jedna strana. Takže asi nějak tak. :-|
Odpovědět
Nazdárek krasotinky..... lotrinkas: a řekla jsi příteli, jaké z toho máš obavy? Carculka má taky ne zrovna super mamku a svatbu měli krásnou daleko od všech u moře....... My máme vztahy se všema v pohodě, ale z rodiny tam budeme mít jen ty nejbližší a kamarády, které máme rádi.....u nás je jediný problém s bývalou manželkou mého přítele......navíc má děcko, takže potíže jenom s ní......ale ani ona ani on na svatbě nebudou...... zkuste si o tom promluvit, jestli chcete dělat klasickou svatbu pro ostatní, se kterýma jak píšeš moc dobré vztahy nejsou a nebo jestli pro vás nebude lepší se vzít sami se svědky a pak udělat třeba pařbu pro kamarády a rodině to jen oznámit a nebo něco takového....... nejdůležitější je, abys byla šťastná ty a tvůj přítel........
Odpovědět
souhlasim s taggy :-D taggy..jakpak se mas??ja ted varim drstkovou ale jinak skoro cely den lenosim :-D
Odpovědět
Jojo, chlap o tom ví, protože vždycky když se začneme o svatbě bavit, začnu se tvářit jak šťovík a svěřuju se mu se svýma pocitama, že se bojim, všechno tohle ví. Říká, že to bude dobrý, že mě přece miluje, že to všechno zvládnem, a že naše svatba bude hezká protože bude naše, a protože bude taková, jakou jí chceme. :-)
Odpovědět
ahojte holky vitam novou tvar :-) a dekuji, ze jste na me myslely.babicka byla super :-) jen trosku v soku :-D tak ted to uz jen rict tatkovi :-S jinak jsem byla na matrice a mame moc hodnou pani matrikarku, tak jsme vse vyplnili :-)
Odpovědět
Jinak rodinu tam určitě chci - celou. Kamarády na obřad. Potom s rodinou a svědky (cca 20 lidí) hostinu do večerních hodin. S kamarády žádná pařba nebo párty nebude ;-)
Odpovědět
butt: a co babička říkala, přijde? a bavila ses s ní o taťkovi? carcu: dneska jsem úplně hotová, venku pořád prší neprší, na střídačku......od rána sedím za volantem a vyřizujeme všechno možné okolo stěhování i práce.....a už jsem konečně doma, takže sedím, piju kofolu s ledem, jak je mi horko a dočítám vás tady......jdu si udělat nějakou véču, pustit film a žehlit asi.....dneska mám nějakou blbou náladu, moc starostí a už mě to neba... :-|
Odpovědět
butt..tak super,a tata at si kdyztak skubne..jsem rada ze babi v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taggy a Butt! Butt, tak to jsem taky ráda, že babička ok. Taťku zvládneš taky!!!! ;-) Taggy to to máte tolik náročný? :-o
Odpovědět
sestri: ani ne, jen dneska....depku moc nemívám, spíš jsem pořád v poho a šťastná, ale teď zařizujeme okna na výměnu, kupujeme podlahy, barvy, balíme, uklízíme, domlouvala jsem dnes na svatbu kadeřnici, židle a stoly, vyřizujeme hypotéku, kterou stejně nedostane, přítelově bývalé manželce, aby ho mohla vyplatit z bytu, ve kterém bydlí se svým "přítelem" a děckem a psama.......takže nic moc dneska no... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
babicka je moc hodna, takze to bylo dobry. rikala, ze nevi, jestli prijdou, pze deda nikam enchce chodit, ale vypadala, ze by rada.tak doufam, ze aspon ona jo :-) o tatkovi jsme se bavily, ona rikala, ze s nim proste musi byt slovek trpelivej, ze je trosku asocial :-D tak vam svem moc dkeuij za podporu :-) taggy tak at se blba nalda, co nejdriv zlepsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, tak to byl opravdu záhul :-( Ale počkej jaká to bude nádhera, až bude vše hotové x-) neboj, bude zase líp! Butt, tak to dopadlo nad Tvoje očekávání, co? To je moc dobře ;-)
Odpovědět
taggy..pryc s blbou naladou butt :-D
Odpovědět
sestri ano ano nad moje ocekavani :-) proste jste mi dobre drzely palce :-D
Odpovědět
holky, asi se z toho musím vyspat, nebo vymyslet něco, jak se té lúzy zbavit......
Odpovědět
Profilova fotka
Zaspání pomáhá, mám odzkoušeno, ale uvidíš, že zítra bude líp ;-) No Butt, taky je mám pěkně otlačený :-D :-D
Odpovědět
sestri: no, snad....ale je ještě brzo, tak se zatím nějak zabavím.... butt: to je super, mám radost za tebe.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?