Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
holky vy jste fakt zlaty :-* taggy a me na blbou naladu pomaha koukat na pratele :-)
Odpovědět
butt: jj, ty jsou fajn, ale už jsem je viděla hodněkrát..... :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy to neva :-D ja jsme ted u osme serie :-) a jsem na tom brutalne zavisla :-N
Odpovědět
holky a co planujete na vikend??
Odpovědět
carcu ja se budu ucastnit takove katolicke konference a jarek bude nekde chlastat :-D a co vy??
Odpovědět
no manza ma praci,a musi neco zaridit..v sobotu ma taky praci...a v nedeli jede trenovat...takze budu sama samotinka(tim padem se musim zabavit,tak pojedu k tatkovi a pak za kamoskou :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu jeste, ze se mas jak zabavit :-D
Odpovědět
vid,ja chudinka :-D
Odpovědět
my budeme měnit okna a asi už i malovat, takže plno práce, ale to mi neva.....čím dřív to bude, tím líp
Odpovědět
carcu ano ano chudinka nejvetsi :-D taggy tak at vam to jde pekne od ruky ;-)
Odpovědět
butt,presne tak :-D a ty nechodis obcas kalit s jarkem? taggy..ale zas to budete mit brzy krasnoucky :-D..
Odpovědět
carcu me vadi cigaretovej kour, smrad lakoholu a hlasita hudba :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D takze asi tak :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ceeeeeeeest baby :-) covece, nejak mi docvaklo, ze se to blizi, tak zainam skupovat ebay a utracet miliony :-D
Odpovědět
iwci a co kupujes? :-D
Odpovědět
butt...aha :-D ahoj iwci :-D
Odpovědět
carcu: jj, to budeme...proto píšu, že mi to neva, spíš naopak a těším se na to.....
Odpovědět
taggy pak nam musis poslat fotky toho vaseho hnizdecka :-D
Odpovědět
butt: nějaký korálky na stůl zatím... ALe jsem z toho polohysterická, páč vůbe nemám pro tohle cit, takže to nakonec bude vypadat jak od kolotočářů určitě :-/ ahoj carcu a taggy :-)
Odpovědět
iwci ty mas neco proti kolotocarum? :-D
Odpovědět
iwci aspon to bude vesely :-D takova svetska svatba
Odpovědět
hej carcu vis co ti zavidim, ze nekramujes :-D
Odpovědět
ahojky iwci... carcu. jj, můžu to nafotit, ale ty taky co? a butt vlastně taky......když už buduje :-p
Odpovědět
ja vam nic fotit nebudu :-D
Odpovědět
jak ze nekramuju?? taggy...jojo casem to blejsknu,ale jeste toho chybi... :-( ..to vy to budete mit za chvilku a butt ta uz to skoro ma :-D
Odpovědět
carcu ze nemas mrchu :-D
Odpovědět
butt ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
carcu nemrac se na me :-D
Odpovědět
butt: a proč? car: ale my to budeme mít provizorku, na dva tři roky....takže podle toho to bude i vypadat, žádná kuchyň za sto tisíc, nová koupelka a WC, atd.... bude to jen upravené, aby to bylo pěkné, ale ne tak, jak chceme mít naše vlastní bydlení pak, až si ho pořídíme......
Odpovědět
taggy pze me to vzdycky ten jeden nejhorsi den (=dneska) strasne nebavi :-D
Odpovědět
taggy ated mi doslo, ze se pras, proc vam to nevyfotim :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?