Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy ty nezehlis rada? :-D :-D :-D carcu on je i takovej humor lepsi, nez ot nejak resit :-D jinak holky zitra du rict mamce myho vlastniho tatky (kt se mi 3/4 roku neozval) rict, ze se budu vdavat..strasne se bojim jeji reakce :-N tak drzte palce :-)
Odpovědět
butt,budu drzet vsechny co mam ;-) a je v poho??
Odpovědět
carcu dekuji moc :-) no ona je jako hodna, ale taky spolu nemame zadnej extra super vztah, vidame se tak 2x do roka :-N tak proste nevim, co mam cekat... no a pak me ceka jeste rict to mymu tatkovi, to bude jeste horsi :-(
Odpovědět
butt: jo, to jo, když neumírám vedrem.....ale už jsem vyhrabala ze sklepa ventilátor, tak zítra se na to můžu vrhnout.... carcu: chápu, taky čekáme na nějaké peníze a šetříme, abysme pak mohli něco koupit nebo nechat postavit.....teď nás ta rekonstrukce, jak jsem psala v IP bude stát naštěstí jen pár kaček a bydlíme v pěkném.... butt: držím palce, pak dej vědět.....a neboj
Odpovědět
taggy:ja zehleni uplne nesnasim, i kdyz horko neni :-D dekuji za drzeni palcu a snazim se nebat... :-D urcite pak poreferuju :-)
Odpovědět
butt,kdyby se ozval,vedel by to ;-) taggy...no tak ja doufam ze to ted pujde ,jak po masle,snad...
Odpovědět
carcu no ale on to bude stejne vycitat me :-D a uz vas neotrvuju svou vadnou rodinou :-)
Odpovědět
butt: a ty tam tu babičku chceš zvát? a toho vlastního taťku?
Odpovědět
butt..mam o dost vadnejsi..no comment...asi milionkrat vic...jako moje mati,no radsi no comment....a kdyz uz se ozve tak se chlubi,hodinu vypravi o sobe a mne se ani nezepta jak se mam...ete ani nevi o tehu(a to to vi tatka i tchyne)tak jako nevim asi pockam az se nekdy zepa , jak se mam ja...
Odpovědět
taggy:uprimne nejradsi bych delala, ze neexistujou :-N ale pokud bych je nepozvala, tak by uz nikdy nebyla sance mit s nima nirmanli vztah...takze je pozvu...ale myslim, ze tatka tam nepujde.ze si vymysli, jakej ma dulezitej program a ze nemuze prijit... :-D
Odpovědět
carcu:jn my mame obe dost ujety rodiny :-D z mamky si nic nedelej...drzim palce, at te moc netrapi ;-) hele treba zjisti, ze ma vnouce, az bude v puberte, kdyz to takhle bude dal :-D
Odpovědět
butt..je to mozny,i kdybych umirala na rakovin,zjistila by to az z parte...ale obcas by mi volala aby mi rekla jak se ma-par hodinovy monolog,nejhorsi je ze bracha se zacina menit v jeji obraz a jsem dobra jen kdyz neco potrebuje,jinak na me sere (u mamy jsem zvykla,vim ze kdykoli podrazi nohy a nemohla bych ji nikdy rict osob.veci-dobry ji nezajima a ze spatnyho se raduje,chce byt za kazdou cenu lepsi atd,ale ten bracha mi mrzi dost-skoro jsem ho vychovla)..ale tatka je supr,aspon ze tak(po letech jsem to zjistila,po tom co mama delala aby nas rozestvala,nastesti jsem ji nakonec prokoukla) myslim ze vedet ze bude mit vnouce,buhvi jestli by si ete neporidila mimino,aby mi trumfla :-D butt,vsak rodice si nevybirame,vid ;-) aspon mas supr tatku,sice nebiologickyho ale to neva
Odpovědět
Článek se načítá
holky kdy teda je ten sraz???msim to jaksi vedet,kvuli jedy akci
Odpovědět
carcu ta tvoje matinka je fakt sila teda...a to s tim brachou me mrzi..kolik mu je?treba z toho vyroste jeste :-) presne to si rikam taky, s tatkou mim nevlastnim mame super vztah a jsme proste rodina a top je pro me dulezity :-) hromady decek nemaji to stesti, aby toho spravnyho rodice meli "aspon" v nevlastnim rodici :-) a raz je mylsim 22., ne?
Odpovědět
a to je so nebo ne?? butt,jojo tamten druhej byl asi jen darce spermatu,ale mas stesti ze se nasel opravdovej tatka...brachovi ?12..ale kdyz vyrusta pod jejim vlivem tak nevim jen ten rok co je jen s ni tak se zmenil hrooozne
Odpovědět
carcu no podle me jsme se domluvily na sobotu :-) ja is myslim, ze bracha tvou mamku driv nebo pozdeji prokoukne a bude dobre ;-) neboj :-) ja uz ted du do psotele.tak preju dobrou noc!
Odpovědět
dobrou a drzim palecky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste kdo? :-p
Odpovědět
sestri tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jupííí :-D
Odpovědět
ahojky :-) tak jak se pracuje?
Odpovědět
Profilova fotka
Čoveče máš pěkně složitý rodinný vztahy :-p Už jsi to oznámila?
Odpovědět
Profilova fotka
Nuda je v práci, nemám do čeho píchnout....
Odpovědět
Profilova fotka
Co děláš Ty?
Odpovědět
sestri jim :-D ty jo a to nesnasim, kdz musis byt v praci a nemas co delat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pomalu to utíká... ah hlavně stejně musim dělat, že něco dělám :-S Co jíš? :-D
Odpovědět
drzim palce, at to prezijes :-) jim cevabcici mnam mnam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mňami!!!!!! :-o Já si včera koupila květák, že ho udělám asi ve čtvrtek a dneska jsme zjistila, že ho máme dnes v práci k obědu :-N :-D Ale doma ho dělám stejně lepší, menší kousky x-)
Odpovědět
sestri :-D :-D :-D :-D to nastve, ze? :-D si ho musis udelat na jinej zpusob :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?