Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Cracul :-D A někdy odpolko prosííím ;-)
Odpovědět
HOlky, tak to vás asi zklamu, ale v neděli odpoledne moct určitě nebudu, to už budeme muset jet domů....já bych asi mohla jedině některý pátek nebo sobotu...... :-|
Odpovědět
ahojte holky ad sraz:me to je v podstate po me svtabe uplne jedno.rikala jsem, ze ten vikdend 8.8. by sel, pze jarek rikal, ze asi bude neco mit.nicmene mi dnes rikal, ze to se jeste nevi :-D ale povoleni mam, i kdyby jemu ta akce nevysla.takze pro me od toho vikendu 8.8. vcetne muzu v podstate jakejkoliv vikend az do konce zari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu se rozloučit zítra ráno odjíždím k našim a bude frmol tak nevím jestli se dostanu na net:-( Opatrujte se a jinak s Prahou bych taky souhlasila:-)vzhledem k těhu necejtím se moc na velké cestování:-)tak papaa holky a myslete na mě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny. Teda to je hezký, že si chcete uspořádát srázek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Tak co tedy v pátek? ;-)
Odpovědět
Ahojky holky...... sestricko: pátek by mi nevadil, ale záleží i na ostatních.....a myslíš toho sedmého nebo čtrnáctého? vercad: to víš, diskutujeme tady spolu pořád stejné holky víc jak půl roku, tak proč se nevidět naživo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy myslela jsem toho 7. Další víkend jsme na dovče. Jasný, taky záleží na ostatních :-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-) ahoj
Odpovědět
pro me osobne jsou teda lepsi vikendy, v prac dny budu asi potreba v praci... verca:ahoj :-) tak jak je?uz jsi ze svtaby nervozni, koukam, ze to mas za chvilku :-) agu ahoj ty ucuranku :-D :-D jak je?a co ty rikas na sraz?
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-N já si bohužel nemůžu nic plánovat tak moc dopředu :-N =-) tak vám zatím neodpovím |-| |-| |-| :-N a náhodou dneska v noci sem čůrat nebyla ani jednou...zato ráno asi 3x :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem myslela odpoledne, ale samozřejmě, jak to bude vyhovovat většině. Tak půjdu jindy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak devcata ahooj.tak se podepiste kdo souhlasi patek sedmeho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul, to souhlasím já, ale asi jako jediná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já bych vám to taky slíbila kdybych věděla že na 100% budu mít volno :-N navíc já to mám 4hodiny jízdy takže musím brát ohled i na můj pupek :-N
Odpovědět
pátek sedmého můžu i já.....můžu i sobotu osmého, pak pátek čtrnáctého a sobotu patnáctého......
Odpovědět
ja se prizpusobim taky temer kdykoli....agu,jeste nemocnis??
Odpovědět
Profilova fotka
car jj :-( bohužel se toho nemůžu zbavit ale zítra jdu k gyn. tak se jí zeptám zda by mi něco nepísla i ona :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uvidíme, co napíše zbytek.... ;-)
Odpovědět
prosimte resili holky na koniku rady od doktorky,ze v lekarne vi prd..muzes bioparox-muze se i u kojeni,paralen,olynth a vse co muzou novorozenci
Odpovědět
Profilova fotka
Agu a co ti vůbec je?
Odpovědět
Profilova fotka
jako paralen vím že můžu ...olynth nesnáším a bioparox netuším co je =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem koukala a ten bioparox taky nemůžu pač vše co se stříká do pusy nebo nosa vyloženě nesnáším a vždy se málem udusím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
myslím teď léky ]-( tak ať to zase nepřekroutíte ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
agu, tak to pak nemůžeš nic :-N
Odpovědět
agu tak muzes vse co mala miminka
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se teda do Prahy asi nedostanu :-( takze termin je mi jedno jakej :-D kdyztak si nekdy udelame tady regionalni rande na olomoucku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D maji regionální rande beru :-D
Odpovědět
Holky, tak udělejme po svatbě Butt sraz v Praze a pak v září, po naší svatbě v Olomouci.....tam můžu taky, to mám jen hoďku cesty :-) a je vás dost z té strany....
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?