Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
no tak super 22.. :-D butt..byl u toho byl tak nema co vycitat,mel to ohlasit vcas
Odpovědět
carcu uvidime :-D on hlavne chtel z tama co nejdriv vypadnout :-D proste chlap...tak 22. vypada nadejne, jo? :-D jeste uvidime co osttani holciny :-)
Odpovědět
klasika-nojo chlapy :-D butt jdu mejt nadobi a tak tak zatim paaa
Odpovědět
carcu at to jde :-D
Odpovědět
hmmm dik,fakt se mi nece
Odpovědět
carcu a vy nemate mycku?
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) držte mi palce jdu na na krev a nesmím jíst ani pít ...jen holou vodu tak snad sebou neseknu :-N :-D
Odpovědět
Dobré ráno, ahojky..... agu: já palce držím, pak písni, jak jsi to zvládla....... butt: super, budu na tebe spoléhat s tím uklidňováním.......takže se domluvme na toho 22. 8..........kdo nemůže, ať si to zařídí.......ať už se fakt sejdem..........a kde to tak chcete uskutečnit a v kolik? my jdeme dneska do redakce, bývalému kolegovi se narodilo miminko, tak to slaví.......jdeme mu koupit nějaký dárečky, tak se těším... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj drbny kde se flákáte =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem vám přišla říct jak sem dneska dobře nakoupila a vy nikde =-)
Odpovědět
AHOJ HOLKY....NEVIM KDE ALE DALA BYCH NAKEJ OBCHODAK-JE TAM KOPEC KAVAREN A PARKOVANI NEBO DEJTE NAVRH..JINAK BUTT,MUZU TE PAK I VYZVEDNOUT NA VLAKU.... AGU,COPAK JSI SI KOUPILA?? :-D
Odpovědět
agu: tak mluv, ne.... carcu: to je dobrý nápad......může to být třeba na andělu?
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte holky :-) ja se v pze houby vyznam, takze pokdu bys me carcu nekde vyzvedla, bylo by to asi jistejsi :-N a kdy a kde necham na vas ;-) agu no tak povidej!!! my dnes byli na mamcine promoci a za chvilku odjizdime k jarkovym rodicum.tak se tu mejte moc krasne tu chvilku beze me :-D
Odpovědět
jojo muze,a nebo smichov,to je fuk...i paladium je dobry :-D :-D butt,vyzvednu :-D uzi si to u tchanovcu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jo,ten Smíchov by nebyl špatný,dejte vědět kde,abysme se tam pak nehledaly :-)
Odpovědět
mně přišel ten anděl nejlíp v centru, středobod metra i tramvaje......
Odpovědět
taggy mne je to jedno,vsechny tyhle tri mi prijdou dobre dostupny...a ja mam navigaci,takze je mi to fakt fuk.... :-D
Odpovědět
aha, tak jak chcete.... a kde přesně v praze bydlíš?
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-)
Odpovědět
taggy..na koho byla ta otazka??
Odpovědět
carcu: no na tebe......nemáš v profilu, kde bydlíš víš?
Odpovědět
no ja jsem kousek od plzne,taggy :-D
Odpovědět
aha, tak to jo.....já myslela, že jsi z prahy.....jsem si tě spletla s luckou777 asi...
Odpovědět
taggy..stane se :-D a japak se mas???ja mam manzu na zavodech ,tak jsem slamena vdova
Odpovědět
já se mám skvěle, akorát tady mám kamarádku...a jdeme večer pařit....byli jsme dneska u našich, taťka má svátek.....a co ty, sama samotinká...?
Odpovědět
jojo,za chvilku ma prijet..ale jinak mam stejne ete praci...tak si to vecer uzijte ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, je tady někdo dneska? za okny je hnus, takové spací počasí.......
Odpovědět
ahoooj,ted jsem prisla :-D tak to chvili pobudu u vareni obeda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj drbny jaké nej voděodolná řasenka??? a prosím rady jen na osvědčené pač mám doma asi 5voděodolných řasenek ale když skočím do vody tak sice nemám nic rozmazaného ale to jen proto že se uplně vypaří v té vodě 8-( 8-( =-)
Odpovědět
agu: já ti neporadím, voděodolné zásadně nepoužívám, jen ty normální....ale u mě vyhrává jednoznačně loreal s efektem umělých řas.... a kam vyrážíš k vodě? carcu: co jsi vařila?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?