Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ty smiracku :-D :-D
Odpovědět
jj to jsem ja :-D a prave jsem se precpala tresnema :-D
Odpovědět
jeee,mnam
Odpovědět
carcu jj mnam mnam :-D
Odpovědět
ty potvoro,mi delas chute
Odpovědět
carcu uz mi je z toho blbe :-D
Odpovědět
tak aby ti ted teprv nebylo spatne
Odpovědět
ja jdu ty dobry tresinky travit do postele a du koukat u toho na pratele :-)
Odpovědět
to uz mi utikas????hmmm tak paaa a bru chut
Odpovědět
Ahojky kecalky, už tady zase nikdo nejste?
Odpovědět
ja tu jsem taggy..japak je??
Odpovědět
Nazdárek Carcu, skvěle, akorát jdeme večeřet....dneska docela v poho pracovní den, a chystáme se zase zalehnout na gauč k filmům...... a co ty, jak je?
Odpovědět
Článek se načítá
no ted docela fajne :-D teda ale s manzou jeste nemluvim,je zalezlej v garazi...a co mate dobreho??
Odpovědět
ahojte :-D carcu garaz je uzitecna mistnost k temhle ucelum, ze? :-D
Odpovědět
carcu: pstruha se špenátem a kukuřičnými klásky......dobrotka..... vy se vydržíte hádat a nebavit se? my když se už kvůli něčemu chytneme, tak se nebavíme tak pět minut..... butt: k té muzice - budeme mít DJku, je to naše kamarádka, takže bude hrát na hostině a i na obřadu bude pouštět hudbu....chceme písničky od šedesátých let hrát, takže ne klasické dnešní disco
Odpovědět
taggy:hezky to mate vymysleny s tou muzikou ;-) a jak to budete mit s muzikou behem jidla?budete mit uplny ticho...ja jsem si rikala, ze prijdem do hospody ve 4, dame pripitek, bude se jist a pak bych byla pro nejakou tichou klidnou muziku.pak v sest prijde kapela, bude do desiti.a ted nevim, jestli mam poustet i neco do pauz, kdy nebudou hrat a jestli neco poustet, tak co...a pak az odejdou zas spis nejakou tanecni muziku z notasu..je to nejaky slozity :-D
Odpovědět
taggy,jeee mnaaam.. butt..tovis,ale v garazi je i normalne-jelikoz chodi trenovat kazdy tyden nakej den v tydnu,vetsinou nedele nebo soboty vyjmecne na dva dni,kdyz jedou dal tak musi furt na motorce neco delat..jestli mi nastve,tak ty darky k narozkam prodam :-D :-D :-D :-D :-D :-D nebo rozslapu...nebo mu je dam az na vanocea :-D neupecu mu dort :-p ne delam si prcu
Odpovědět
carcu dobry plany mas :-D :-D
Odpovědět
butt,ze jo...oci mu budou lezt z dulku :-D :-D :-D :-D a copak butt,jak je marode??furt stejne??
Odpovědět
carcu jj az mu uplne vylezou a bude :-D a jj furt stejne :-D a jak tobe :-D
Odpovědět
ted docela fajne,mam i nakou dobre naladenou naladu :-D
Odpovědět
staci hadka a hned je lip, ze? :-D
Odpovědět
butt,no prave ze mi bylo docela soufl...ale nejak to beru s rezevou..a ted se mi to strida soufl a zrava :-D
Odpovědět
butt: já bych na hostinu asi něco tišeji pustila, něco neutrálního.....ještě uvidíme. chtěli jsme mít hostinu v té zahradě, ale nakonec kvůli dešti bude platit původní varianta - restaurace.......počasí nejde naplánovat...... carcu: dej mu je schválně ty dárečky teď k narozkám, aby věděl, že jsi skvělá žena
Odpovědět
jsem myslela, ze mas dobrou naladu :-D a aspon ze se to soufl strida s tou hezkou zravou :-D
Odpovědět
taggy,tovis ze mu je dam,to byla jen sranda :-D :-D :-D :-D :-D butt,jojo ted mam dobrou naladicku,ja myslela ze tu hadku beru s rezervou a uz si zas delam z toho prdel
Odpovědět
taggy:ona ta restauracka je prece jen jistejsi varianta :-) carcu hlavne zadnej zbytecnej stres ;-)
Odpovědět
butt.presne :-D a asi si dam ete zmrzku at tu naladicku ete upevnim :-D
Odpovědět
carcu mmmmmmmmmmmm ty mi ted delas chute za trest, ze? :-D :-D
Odpovědět
a butt,copak budes delat o prazkach?? holky kdy dame toho spicha????bud v praze nebo na hranicici,nekde ve stredu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?