Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy ahaa ja mela za to, ze budete vybirat nejakej jinej :-) a kdy budete kupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, já mažu pro oběd a valim domu ;-) Odpo se tu možná objevim! Jinak u nás je ošklivo a prší, ale je teda teploučko ;-)
Odpovědět
ahoj holky, dobrou chut blondy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baffffffffffffffffffffff :-D
Odpovědět
ahoj agu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jak se máte? x-)
Odpovědět
hihi dobre,a vy?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čéče my se máme fajn :-D :-D :-D :-D akorát nás už začli lidi sledovat i na MK ]-( 8-( ale co nadělám když nemají nic jiného na práci tak a´t se baví
Odpovědět
a kdo prosimte???to jsou ale pripadi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no právě že lidi z vedlejší vesnice ale je mi to fuk hlavně že sme v pohodě a zdraví x-)
Odpovědět
a pak to nekde vypravi????to jsou fakt ujety..by zaslouzili ]-( ]-( zavistivci vid
Odpovědět
Profilova fotka
jj po vedlejší vesnici 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
a copak vypravi??
Odpovědět
Profilova fotka
car právě že blbosti 8-( že čekáme mimouše v říjnu 8-(
Odpovědět
agu musim letet,odpol tu zas budu..paaa
Odpovědět
agu to neumi cist?kdyz te sledujou, tak by meli byt v obraze :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukam na tohle téma a to se ke mně docela hodí, protože jsem podle hodně lidí v dnešní době divná. Je mi teprv 20let a v červenci mam svatbu. Jsem první mezi kámoškama ze základky a střední. A každá řiká, že by se ve 20 vdávat fakt nechtěla. Ale my s přítelem jsme už spolu 4 roky - krásný a zamilovaný. A už tak rok a půl máme svůj byt a společnou domácnost. A jsme spolu fakt štastný. Ale pro dnešní dobu se vdávat ve 20 není in :-D
Odpovědět
ahoj vercad,ja se vdavala tesne pred dvacetinama a ty kecy mi taky stvou ]-(
Odpovědět
holky oni nam jenom zavidi :-D :-D
Odpovědět
jojo butt,mas recht ;-)
Odpovědět
to ja vzdycky :-D :-D a jak je carcu?
Odpovědět
dobre :-D :-D :-D a ty???no pecu bramboraky a pak mame jit do kina ale nejak nestiham :-(
Odpovědět
tak se na bramboraky vykasli, navecerite se popkornu :-D :-D :-D u me furt stejny ;-( tak si du zas lehnout, tak si hezky uzijte kino a papa!
Odpovědět
dyz uz je mam zadelany...brzy se uzdrav..papa
Odpovědět
Profilova fotka
No já si taky myslim, že některý spíš záviděj..skoro všechny. A zakrývají to tim, že to zkritizujou. Já bych se taky klidně vdávala v 19. Jen ještě nebyly penízky. Chtěli jsme hned po maturitě, ale to jsme zařizovali byt. Tak jsme řekli, že až za rok, a už je to tady a za 3 týdny budem svoji. :-)
Odpovědět
butt.to kino jsem nechala byt,ted jsem dovarila..tak pry zitra odpoledne vercad......tak gratuluju...no ja to mela taky po mature-par mesicu..a jsem moc stastna...no uvidime jak se budou tvarit ty co kritizujou az toho svyho nedozenou k oltari nikdy a uvidi jak ti nasi chteli sami od sebe bez jakkyhokoliv nuceni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuju ;-) Já jsem taky hrozně štastná. Ze začátku ještě plno lidí řikalo, že jsou zvědavý, jak nám to dlouho vydrží..to byly většinou ty holky, co záviděli, že chodíme my dva spolu. A ted všichni koukaj, že se bereme. Už jsme spolu přes 4 roky.A rok a půl spolu bydlíme a je to paráda. To jo, oni i záviděj, protože by samy chtěli,ale bud na to nemaj peníze, nebo ti jejich kluci nemaj vůbec zájem. A carculko.. plánujete už mimčo? Nebo taky zatim ještě ne. Taky jste se vzali jen, že jste to oba moc chtěli, nebo proto že pak budete chtít i hned mimčo? Můžu se zeptat, jak je starý tvuj manžel? To jsem zvědavá vid? Ale já takhle nikoho v mém věku neznam, kdo by se vdával.
Odpovědět
carcu vam to kino, moc nevyhazi, co? :-D :-D a bramboraky dobry? :-D verca a uz mas vse na svatbu zarizeny? :-) a co delas?a kolik je tvymu priteli?
Odpovědět
verca a bys nerekla, ze jsem jen zvedava :-D me je 21 a priteli 24 a ja studuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nějak už všechno mam, ted už zařizuju jen takový detaily..třeba jmenovky, pořád sepisuju co všechno nakoupit za pití, jídlo, různý dekorace na výzdobu.. Protože si hostinu na večer budu dělat sama.. výzdobu a všechno jídlo a pití tam nakoupíme my. Mému příteli je 27. Moje sestřenka se taky vdává 1.8.2009 :-) Ty už máš taky vše zařízené? A kolik ti je? Jestli se můžu zeptat..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?