Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu vařit obídek ;-)
Odpovědět
at to jde ;-) ja se du za chviilku zas odporoucet do postele :-D
Odpovědět
Ahojky holky..... dneska je venku teda pěkně hnusně, chtěli jsme jít někam ven, ale nevím teda......taky jsme chtěli vyrazit do lesa na hřiby, ale ještě nevím, jestli dnes nebo až zítra.....
Odpovědět
hoooolky kde jste???
Odpovědět
tahhy tak co houby? carcu v posteli ]-( uz me to fakt nebavi :-D :-D jak je?
Odpovědět
butt,byla jsem u tatky,delali jsme spolu livance,taky jsem mu prala a i terce(segra z jeho strany,supr,je ji deset :-D )...milacek mi vnutil jeho auti a vzal si my,ze je bezpecnejsi :-D pak chvilku u tchyne,manza tam ma ete jednu garaz,tak byl taky tam....a sup domu si hajnout,jsem naka unavena... a uz ti je lip?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak co nového?
Odpovědět
carcu:to je super, ze mas s tatkou peknej vztah ;-) a s tema autama, jakoze to jeho je bezpecnejsi?pze to trosku vyznelo, ze si vzalt voje bezpecnejsi, aby on byl v bezpeci :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a me je furt stejne ;-( princez ahoj :-)
Odpovědět
ahoj princez..tak co samstri??? butt,jako me dal to svy krasny,veliky a vzal si to my osuntely :-D :-D :-D a mas teploty??a co byl te jarek uzdravit??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj carcu,nejak nic,neresim to,onoejak dopadne v soucasnosti hledam praci,tak doufam,ze dobryho najdu,at muzu zustat v Brne :-)
Odpovědět
carcu me dosl smysl toho cos psala, jen ze to vyznelo trosku jinak :-D :-D teploty davam dolui brufenama, tak mam jen troschu zvyseny..blby je, ze v pondeli mam zkousku a kdykoliv otevru ucebnici, tak usnu.to bych teda delala i normalne, ale takhle si to spani omlouvam :-D :-D a jarek na me kasle a ja u rodicu a pro jistotu moc ani neodpovida na sms :-D :-D asi si chce uzit mladecnecke svobody, pze vi, ze s manzeltsvim nastane tvrdej teror :-D :-D
Odpovědět
a co bys chtela za praci??? butt....teror?se nezdas holka =-) =-) =-) =-) tvrde na nej :-D ale to teda vubec neni hezky ze se ani neozve a ty chudinka nemocna
Odpovědět
Článek se načítá
carcu:no jasny, ze teror :-D :-D :-D :-D :-D ja si na to jeho neozyvani zvykla, driv me to nervovalo a vadilo mi to, ted si z toho delam srandu :-D navic u nej fakt sleduju, ze ma trosku ze svatby strach, ze se zmenim.nikdy mi to nerekla, ze se boji, ale vidim, ze ma strach, ze budu napr vyzadovat, aby byl jen se mnou a ne s klukama a tak.a pritom to by me ani nenapadlo vyzadovat, ze :-D :-D
Odpovědět
butt :-D :-D :-D :-D :-D jen at se boji :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu:ano ano :-D ale psst, aby si to nerozmyslel :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D mlcim jako hrob
Odpovědět
to je dobre :-D
Odpovědět
a copak hajas??
Odpovědět
tëd ne, pze nemam notas, tak ted tady zevluju u pocitace a premyslim, jak si udelat rozvrh na pristi semestr :-) a co delas peknyho ty?
Odpovědět
odpocivam,jsem tady a jukam na tv :-D :-D no leharo
Odpovědět
:-D :-D krasnej zivot vedes :-D ja se tak strasne tesim na prazdniny, ze nebudu nic delat :-D :-D (teda samozrejme ze budu, ale apson ne se ucit a to mi ted ke stesti staci :-D )
Odpovědět
no to vis vikend a jeste mi docela poboliva ta ledvina.....tak manzilek naridil odpocivat
Odpovědět
to je dobre, ze se o tebe tak stara ;-)
Odpovědět
no jeste aby ne,dyt to slibil u oltare :-D a copak kdypa s zacnes ucit?beztak jen strasis vid,urco uz to umis
Odpovědět
carcu neumim :-D je to psychologie, je to zajimavy, ale pro me nenaucitelny..150 tuznych debilnich deleni... :-S
Odpovědět
Ahojky.... butt: tak nakonec jsme v lese byli, asi tři hodiny a i jsme našli pár kousků.......ale plné koše teda ne....ale něco jo..... co děláte krásky? já jdu do sprchy a nachystat se, jdeme večer ven....
Odpovědět
butt....tak se naucis :-D :-D :-D :-D taggy..a pravy hribky????no ja lenosim
Odpovědět
taggy uzijte si vecer ;-) carcu ale nechce se me :-D :-D
Odpovědět
bud silna butt :-) :-) :-)
Odpovědět
snazim se.ale taky cim dyl se to ucim, tim vic poruch jsem si nasla :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?