Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
my jsme se brali ze jsme oba chteli,manzilek mi rek uz po ctyrech mesicich ze si me jednou veme,asi po roce se mi ptal na necisto jestli si ho vemu,ja rekla ze jo,brali bysme se uz na jare,ale ja mela problemy v rodine a jemu se zabil spolecnik,takze jsme se brali az na podzim..a prasky jsem vysadila pred 2mesici(ale jak rikam na svatbu to nemelo vliv,ze se chcem vzit jsme vedeli davno a priblizne rok se o tom manzilek bavil fakt hodne)a s miminkem jsme se rozhodli ted na jare i kuli mymu zdravi neni na co cekat,zajisteny jsme a tk jsme si rekli ze vysadim HA(asi pet mesicu po svatbe)..jinak i pozadal jak se ma-odvezl me do benatek a tam si kleknul na namesti :-D :-D jinak manzilek je starsi nez ja,ale nevypada na to,muzes juknout v albu...a ted mi povez vsechno ty :-D
Odpovědět
verca na vek jsem ti odpovedele driv, nez ses stihla zeptat (predesla stranka) :-D ja nemam zarizeny skoro nic :-D jen ty nejdulezitejsi veci, tj hospoda, kapela, kostel a saty :-) tak vy mate obed v hospode a pak budete mit hostinu, kt budes delat sama?nebo jen tu vecerni hostinu?a kolik mate lidi?a co vasi, maji radost? :-)
Odpovědět
butt..bramboraky dobry...ty jo uz je fakt pozde a radsi jsme to odlozili je mi nak soufl,vis...ale zitra...nahodou mi byli minulej tyden v kine a jeste nedavno :-D :-D
Odpovědět
carcu aha ty se nam tady delis jen s tim, jak to kino nevychazi totiz :-D :-D a na cem jste byli?
Odpovědět
Profilova fotka
Akorád jsem ted koukala do tvýho alba, a uplně jsem z toho fakt ,,hotová" :-D :-D To je nádhera!! Strašně Vám to sluší a je to tak nádherně romantický..už od zasnoubení :-) Byli jste tam jen vy a svědkové jo? To je fakt překrásná svatba. My bysme se taky klidně vzali už klidně před 2 rokama, jen jsem ještě studovala, a já chtěla až dostuduju. My už jsme měli sice svatbu naplánovanou, a o ruku mě požádal až po tom, kdy jsme zamluvili termín..O Valentýna. Udělal doma výbornou večeři..nic lepšího jsem nejedla..hranolky s kuřecim masem, plněný všemi možnými druhy sýrů, přelitý také sýrovo smetanovou omáčkou..Bylo to od něj fakt výborný. Všude v kuchyni bylo strašně moc svíček,a uprostřed stolu taková ta nerezová "poklička" nevim jak se tomu říká, a říkal, že tam je dezert na konec(medovník, který jsem dělala ten den)..když jsme dopapali, tak jsme to měla zvednout a on si kleknul, a začal povídat..Bylo to krásný.My jsme taky řikai, že tak za 2 roky bysme chtěli už miminko.Oba se už hrozně těšíme. Tak pověz kolik mu je.. :-) Opravdu Vám to spolu moc sluší!!
Odpovědět
na jmenem krale a ete na naky picovine...holky padim..zitra se nejspis ukazu....paaaa butt,no dyt me predtim nesel jak dlouho ten net...a to jsme vyletovali furt :-D
Odpovědět
carcu aha, takze kdyz vam nejede net a ty nesedis porad tady, tak zijete bohatym spolecenskym zivotem :-D :-D :-D pa!
Odpovědět
Profilova fotka
Na oběd pujde jen rodina a svědci- do krásný restaurace,bude nás tam 16 a pak se přesuneme do takový velikánský chaty, co vlastní rybáři. Tam bude tak 45 lidí.A v tý chatě si to připravym..bude to docela makačka.. ozdobit 45 židlí, stoly..nafukovat balonky..a plno jiných věcí. Naši.. Když jsme to oznámili, tak byl táta hrozně nadšenej, a pořád řikal, že udělá plno masa a máma měla taky radost,ale ještě do ted řiká, že je to stejně brzo, že je jiná doba..a tak-to je fakt něco. Jediný co nám svatbu zkazilo je to, že ten muj táta v březnu umřel- je to fakt něco strašnýho. Ale svatbu jsem odkládat nechtěla. Myslela jsem, že to se mnou do svatby bude lepší,ale spíš mi příjde, že jak se to víc blíží, tak tím se víc bojim..a je to pro mě těžký..místo abych si to pořádně užívala, tak jsem z toho i špatná..ještě když vim, že se na tu svatbu fakt moc těšil..Bylo to hlavně nečekany
Odpovědět
verca to me mezi s tim tatkou :-( ale ja bych svatbu asi taky neodkladala...a mate to pekne vymysleny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý, jsi hodná.A jak to máš ty? S tou hostinou?
Odpovědět
Profilova fotka
A co u vás? Co na to rodiče??
Odpovědět
no my to mame tak obycejne :-) obrad teda mame odpo, pak jdeme do restaurace a tam budeme jist :-D :-D ale teda zadna svickova ani vepro knedlo :-D mame ruzny masa, rybicky, salaty... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
verca no nasi i tchanovci jsou strasne super a podporujou nas :-) az me to prijde podezrely, ze nikdo neprotestuje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rodiče přítele jsou taky hrozně nadšený..jeho máme je teda někdy až moc akční,ale maj z toho velkou radost. A s mojí mámou budu péct koláčky..na to už se hrozně těšim..budem dělat jen takový vykrajovaný z nekynutýho těsta..jsou fakt výborný
Odpovědět
jste sikulky a pekne akcni, ze delat kolacky ;-) a tchyne se do too moc montuje, ze rikas, ze je nekdy az moc akcni? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak trochu..ze začatku- začala tam zvát svoují kamarádku s jejim manželem, pak tchánovýho bratránka s manželkou..ani nám nic neřekli a ani se nezeptali, pořád říká, kde chceme vzít 45 lidí, že jí to příjde zbytečný..hlavně že si tam zve ještě svý kamarády.. Když je to moje a Davida(přítele) svatba. Tak jsme si tam chtěli pozvat koho chceme my. Tak zas oni to berou, že se jim žení syn, tak že to můžou taky organizovat.Ale ted už to neřešim. A když se jich David zeptal, jestli je tam zvali, tak proč nám nic neřekli, tak se rozbrečela..že to je její nejlepší kamarádka, a ten bratránek je jedinej příbuznej Davidovýho taty,a my je tam nechcem. Já mam radost, když můzu něco udělat na svatbu co je z vlastní výroby..Pak mě to víc těší než když je všechno koupeny.A kolik budete mít vy lidí?
Odpovědět
verca to je klasika s tou tchyni, nenechte si tim svatbu kazit ;-) moje tchyne bydli dostatecne daleko od nas i od mista svtaby, tak mozna i proto je hodna :-D my budeme mit lidi cca 80 :-) jsme velka rodina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehehe, zatim zadnej smirak na konovi? :-D
Odpovědět
maja ahojky, dlouho jsem te tu nevidela? :-D co to je za narazku na toho kone? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
butt, nic :-) no ja jsem ted toho mela nejak vic a nestihala jsem docitat, tak jsem sem ani nepsala :-) co noveho?
Odpovědět
maja novyho nic, akorat mam peknou chripku ;-( a co ty, jak je?co synator, posloucha? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to zlaticko hodnoucky :-) jej, tak preju brzky uzdraveni!! uz se nam to pekne krati do svatbicek, co? prosvihla jsem tu neci svatbu???
Odpovědět
maja dekuji :-)a krati :-D no svatbu mely terezkap a blondata.sestricka, to nevim, jestlis postrehla :-) a uz mas vse zarizeny? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jej, tak holkam dodatecne moc gratuluju a az budu mit chvilku kouknu na albicka x-) x-) x-) chybi mi toho jeste hodne, ale snad uz nic zivotne dulezityho :-D a ty ses na tom s pripravama jak?
Odpovědět
maja prave skoro nijak, tak jsem rada, ze v tom nejsem sama :-D :-D :-D :-D ja si rekla, ze to budu resit az po zkouskach.ted v pondeli mam posledni :-) tak pak se na to vrhnu :-D
Odpovědět
holky tak jsme nakonec kino dali-stahni me do pekla......docela mazec....... ne butt,my zijem furt,jednou jsem ti rikala ze predtim bylo obdobi kdy nebyl vubec cas....ve stredu jdem na bowling..... vercad..je tak to jste meli hezky zasnoubeni ;-)jojo byli jsme jen se svedkama :-D je maja tu byla jsem ji tu dlouho nevidela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko nevestinky :-)
Odpovědět
carcu ja si z tebe utahovala, se nemusis vseho hned chytnout :-D :-D :-D maja dobre ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky ;-)
Odpovědět
blondy ahoj :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?