Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
car 8-) 8-) 8-) 8-) a zajímá tě to :-D jasně že ti brouku písnu ....to bych ti přece neudělala že bych tě vynechala :-D
Odpovědět
agu,prave ze udelala ]-(
Odpovědět
carcu vidis, me ma agu radsi, pze me napsala driv :-D :-D :-D :-D a jakynasrani do bot? :-o :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prd radši :-p jen si nemůžu přece rozházet svýho guru :-D =-)
Odpovědět
agu takze me mas radsi :-D :-D :-D
Odpovědět
agu,jen to nezakecavej... butt,no to bylo tak-byli jsme kalit a s kamoskou jsme zacli prudit nase chlapy s golfem,ze by jsme to zkusili,jestli jim to nevadi a jestli nam zaplati trenera,a mysleli jsme si ze se jim to libit nebude...a tak jsme prudili a prudili,oni delali pred vsema jako ze samozrejme...no tak jsme zacli prudit znamyho at nam zajisti trenera-z prdele...no a v po jdem na golf a uz se nevykroutime
Odpovědět
Profilova fotka
car :-N |-| ještě ty mě seřvi a bude to dnes vše :-N =-) mmch já golf nesnáším, nejde mi a je to hloupá hra ]-( =-) 8-(
Odpovědět
carcu :-D :-D :-D :-D :-D se netesis? agu ja golf nemusim hlaven kvuli tomu, ze vetsina lidi, kt to hrajou jsou strasne namysleni, ze si jako mysli, ze kdyz hrajou golf, tak jsou neco extra :-D :-D :-D
Odpovědět
agu,no pro me je taky vsecho co mi nejde hloupy....ale tady je pointa ze jsme jen prudili a ve skutecnosti ani nejak nechteli a nemame na to skoro cas,a ted uz se nevykroutime.......
Odpovědět
Profilova fotka
car já to chápu ;-) butt ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D ale je fakt že se tam všichni tváří jak pán prezident minimálně :-D
Odpovědět
carcu tak se budes moc tvarit jak prezident, jak rika agu ;-) :-D
Odpovědět
no netesim,nas bavilo jen prudit,ale budu delat jako ze jo a moc
Odpovědět
Článek se načítá
to bych si musela nechat pridelat pindika
Odpovědět
carcu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car já bych jako nešikovně trenéra šlehla přes hlavu tou holí a on si to rychle rozmyslí vás trénovat a pak máte výmluvu že nemáte trenéra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase aby ste nevypadaly jak nemehla co =-)
Odpovědět
no taky moznost,ale je to docela vazenej trener a ten znamej by nas asi zabil,no nejak to skoulime....kazdopadne si tam napochodujem nanejvys s kabelkama :-D nebo budu muset slohnout hole manzovi-ma kartu ale od ty doby hrat nebyl-nojo nejsou tam ty motorky.. butt... :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu tak nam pak musis poreferovat ;-)
Odpovědět
butt,kazdopadne :-D :-D ......jo jinak jsem byla minule na tech trampolinkach-supr...ale hroznej zahul..
Odpovědět
a bylas na tech co maji to madli nebo bez?ja se taky chystam :-)
Odpovědět
bez....a chci zkusit i s....ale tydle mely jinou vyhodu :-D :-D
Odpovědět
jakou?ja co jsem se koukala, tak v brne jsou asi jen s tema madlama...
Odpovědět
ale ty s madlama jsou pry dobry kdyz nemuzes-coz u mne bylo skoro furt ;-)
Odpovědět
ono tezko rict..no ja jsem o tom slysela, ze to je drsnejsi nez spinning, tak su zvedava :-)
Odpovědět
butt,kazdopadne drsny to je...jsem myslela ze chcipnu....
Odpovědět
si zas rikam, ze to je aspon takova zabavna forma sportu :-)
Odpovědět
butt,jo to urcite..takze taky zacnes sportovat,jo??
Odpovědět
carcu ja mela ted proste akorat delsi pauzu kvuli mym zdrav trablum, ale uz to vypada dobre, tak se chci ke sportu vratit :-)
Odpovědět
butt..tak ja s tim teprv zacinala natoz se vracet :-D
Odpovědět
mrtvo ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( stvete mi ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( potvory jste a zly a zly....zlyyyyyy :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?