Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj x-)
Odpovědět
ahoooooooooooooooooooj!tak povidej prehanej!
Odpovědět
ahoj butt. ahoj sestri, mladá paní......
Odpovědět
Profilova fotka
Počasí nám vyšlo na jedničku!!! Dopoledne nám svítilo sluníčko, pak bylo pod mrakem, ale naštrěstí nepršelo!Pršet začalo až když jsme v restauraci jedli a to už nám bylo jedno....Byl to déšť trvalejšího rázu, ale večer se to uklidnilo. Obřad jsme měli krásný, ale problém nastal ve chvíli, kdy nám zazvonil telefon, že oddávající je onemocněl, takže jsme sháněli jiného. Pána se nám už bohužel nepodařil sehnat, tak jsme měli paní, ale proslov se vyvedl a všem se ořad moc líbil! Při nandavání prstýnků byla taky legrace, protože jsem si zapoměnala sundat z prsteníčku zásnubní prstýnek Tak se Kuba trošku zarazil a já taky Celou dobu jsme nebrečeli, ale když jsme při gratulacích viděli všechny brečet, nedalo se to a začli oba bulet Bylo to moc krásný! Moc nás překvapilo, koloik lidí se na nás přišlo podívat, obřadní síň byla úplně plná. Při vycházení nám svatebčani udělali nádherný špalír a házeli rýži, měli jsme ji doslova všude! Potom následovalo focení ve Vlašském dvoře a následně v parku. Trvalo něco přes hodinu a bylo to fajn, uvolněná atmosféra a hodně jsme se nasmáli! Po focení se odjíždělo do restaurace. Ze začátku jsme nebyli moc spokojeni s obsluhou, ale řeklki jsme jim, co se nám nelíbí a pak u to bylo bez problému. Jídlo bylo moc dobré a rautový stůl se také osvědčill! Kamarádi nám vymysleli nějaké soutěže: 10 otázek a my museli stejně odpovědet ( 8 otázek bylo dobrých), potom jsem musela namíchat nějaké drinky a Kuba musel sehnat něco, čím mi udělá radost a není to nevšední....Došlo i na podvazek, který se vydražil za neuvěřitelných 8.000 (vyhráli ho naši tatínkové). Kapela byla výborná, hrála do 2 hodin do rána. Ve dvě hodiny se pomalu začali hosté rozcházet a my šli spát kolem 4 hodiny, seděli jsme s rodiči ještě u baru. Celý večer se všichni skvěle bavili, i babičky a dědečkové tancovali jako o život a všichnií odcházeli s tím, že to byla překrásná svatba. Máme z toho radost! I květinou se házelo, tak jsem zvědavá, jestli tedy bude nějaká svatba, mohlo by to vypadat slibně Svatební noc také proběhla, jen jsem si bohužel zapoměla sbalený kufčík s věci doma, tak jsem své prádýlko využila až dnes večer :-D
Odpovědět
blodny dekujeme za podorbne info!!!!vypadas fakt spokojene, tak mam radost ;-) a tesim se na dlasi fotecky, ty prvni jsem si uz prohlidla, bylas kocka ;-)
Odpovědět
blondy, taky si myslím, že se vám den vydařil......a taky se těším na víc foteček, než na ty tři, co máš v albíku..
Odpovědět
ahooooooj holky,tak co styskalo se vam?? :-D :-D :-D mela jsem rozbitej net-hajzl jeden
Odpovědět
blondy,gratuuuuluuuujuuuu..mooooc ti to sluselo
Odpovědět
carcu a tos to tak dlouho bez netu vydrzela? :-D a to vis, ze styskalo!
Odpovědět
butt,abstak byl-jako prase :-D :-D a copak je novyho??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! ;-)
Odpovědět
ahoj blondy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
carcul, už jsem taky paní :-D
Odpovědět
ahoj carcu: ty jsi tady pěkně dlouho nebyla, takže tady s butt po nocích nikdo nedrbal..... sestri: a jak se cítíš jako mladá paní?
Odpovědět
taggy,no to vis rozbil se net-dyt vite ze jsem si stezovala jak blbne-ted uz tu zas budu :-D
Odpovědět
blondy,ja vim,jsem uz tu psala,jak ti to sluselo :-D
Odpovědět
taggy...a co nesnazite se uz??a vsechno jak ma byt??
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, cítím se hezky :-) Pomalu si zvykám na ty změny, ale je to fajn :-D Máš se na co těšit ;-)
Odpovědět
holky musim letet-vecer se ukazu..papapapapa
Odpovědět
Profilova fotka
carcul , pa
Odpovědět
holky,mrtvo??jste pekny vostudy ]-(
Odpovědět
carcu ja se koukala na proces h :-)
Odpovědět
sestri:jj, já se taky těším.....a moc? si tak pořád říkáme s přítelem - tak co, už se těšíš na svatbu? :-D :-D :-D carcu: nemá s tebou kdo drbat co? my už jdeme asi spát....tak se tady mějte krásky a zítra ať jste tady všechny hned od rána....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Je tu někdo?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blondy, gratuluju ke svatbičce, moc ti to slušelo, seš krásná nevěsta! Už se těším na další fotky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucinko! Moc děkuji ;-) A jak se máš ty?
Odpovědět
ahoj holky,jak je dneska? carcu,nesnazime,nechavame to az po svatbe. a co ty,jeste nejsi tehu?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy dobře je ;-) Co nová práce? dejte pokoj s miminkama :-D
Odpovědět
sestri,nova prace super,pohodka,zadny stres. a co ty a mimi-neplanujete? my uz se tesime
Odpovědět
Profilova fotka
x-) ahoj drbny x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?