Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • butt,stale ne ..jen jsem to zkusila ze zajimavosti asi 4,protoze vim ze min pred mrchou mi hodne klesla....ikdyz jsem to minule zkusila asi jen 3x

• terezko,jsi zdrhla,jo 😠

• holky diky moc 🙂 delala jsem neco na zahrade, tak jsem odbehla 😉 carcu to bude v poho uvidis srovna se to a mimo prijde 🙂

• Sponzor fóra
  • no snad brzy,teri

• caru a jeste jsem ti neodpovedele, ze jsem dostala cd a otvirak na vino 🙂 ja to mereni propaguju 😃 pze se mi zda strasne super mit prehled 🙂 tak mi pls odpust, ze ti to tak porad vnucuju 😉 a muzu teda rictm ze az ted po 3/4 po vysazeni mam normalni cyklus, tak ja ma byt...a carcu drzim pesti, neboj, ono se to vse srovna 😉

• no uz aby.....tak uvidime.....a co kdy zacnete grilovat??

• carcu az nekdo prijde 😃

• ahaaaaa 😃

• byli jsme domluveni na treti hodinu 😃 ale to je u nasi rodiny normal chodit o hodinu pozdeji 😃 😃

• tak manza ten to ma tak taky,nikdy vcas..a nebo mame uz nekde byt a on teprv vstava a ja uz jakou dobu vypravena..jsem pak vzdycky vztekla 😃

• carcu to ti celkem rozumim.jarek taky pozdni prichody neresi, ale ja to nesnasim, strasne mi vadi chodit nekam pozde (teda jen na prednasky s klidem pozde chodim 😃 )

• tery az tu budes, tak mam intimni dotaz 😃 😃 😃

• butt,taky te to tak stve??a on v klidku casu dost,lazoplazo

• carcu presne 😃 v tu chvili bych vrazdila 😃 a uz jsou tu, tak ja letim, papa!

• butt oki tak mi pak pisni do IP 😉

• Sponzor fóra
  • papa butt..

• tery ale je to strasne blbost, snad se neurazis 😃 jdu ti napsat 😉

• Ahoj holky, jste tady?
    terezko: zdravím tě, fotečky jsem viděla, byla jsi nádherná a moc vám to slušelo.....měli jste zahradní party?
    my jsme se dneska bavili o svatbě a o hostině. místo máme domluvené už od ledna, v jedné super restauraci, ale mě už párkrát napadlo mít zahradní party....ideální místo je u přítelova taťky na jeho obrovské zahradě, dneska jsem to jen tak navrhla, tak jsme se bavili, pak jsme o tom mluvili asi hoďku u našich a vypadá to, že místo změníme.....chceme mít totiž grilované prase, pařbu venku, ale dosud nás nenapadlo vhodné místo.......takže zítra to budeme probírat a plánovat, jestli by to tam fakt šlo - hlavně jde o dešťovou variantu. už se těším, jestli to klapne, bude to super - grilované masíčko, prase na rožni, ovoce, zelenina, zmrzlina, samé dobroty a venkovní pařba.....

• ahoj taggy dekuju moc 😉
    jj meli jsme normalne obrad, potom hostinu s rodinou to bylo asi na dve hodky a potom presun na party. Ta puvodne mela byt u nas na zahrade, ale resili jsme destovou variantu presne, takze u nas ve vesnici je velka hospudka s pristreskem, kde byvaji zabavy atd takze nebylo co resit 🙂 jsou tam zachody, pipy vsechno. Muzu zahradni akci jen a jen doporucit, meli jsme klobasky, oblozene misy, melouny, zeleninu spoustu slaneho a ruzny alkohol a nealko + domaci zakusky a kolacky stacilo to, bylo toho hodne a strasne toho zbylo 🙂 ale byl to neskutecnej mejdan 🙂

• terez, tak to je paráda.....
    my to budeme plánovat do detailů zítra, ale chceme mít dešťovou variantu za pomoci těch stanů právě na té zahradě.....tak uvidíme......
    a tobě to fkt moc slušelo, už se těším, až přidáš další fotky
    a pak, až to budem připravovat, budu ti psát o rady 😃

• mrtvo??zas??porad????

• Ahojky, nikde nikdo?
    My jsme se byli dneska konečně válet na koupališti, jeli jsme kousek dál, asi třicet kiláků, ale vyhřívaná voda, takže měla dvacet devět stupňů...super.....jsme se i opálili, takže parádně strávený den........
    A co vy, co jste dělaly o víkendu?

• ahoj taggy..ja byla vcera az do dneska u tatky,supr..no a dnes se chystam cely odpoledne uklizet a nejak se mi furt nechce a to je vecer...

• kočky,zíta mi držte pěsti na ten poslední zápočet,už to chci mít za sebou,nemohla jsem se dokopat se na to učit,takhle to vypadá,že to snad bude v pohodě,ale nechci to zakřiknout! zatím papa

• carcu: nazdárek, jéé, uklízení, tak to já naštěstí uklizeno mám, to by se mi teď nechtělo....jsem unavená z vody a taky jsem řídila, takže odpočívám u pc, a čekám, až přítel uvaří - včera jsem nám naložila kuřecí stehýnka, tak ho jdu vyhnat do kuchyně, už mám hlad.......a jak bylo u taťky, co jste dělali?
    ahoj princez: tak já ti budu držet, pak písni výsledek....

• byli jsme na veceri a na bowlingu,pokecali jsme a supr jsme se bavili 😃 😃 no ja dnes uklizeni vzdala 😃 a co jinak japak je??

• Carcu, jinak je suprově, nový týden před námi, venku krásně.......snad to tak bude i pokračovat.....
    a kde zase jste všechny?

• Čauky!
    Je tu někdo?? 🤔

• Ahojky, já jo...

• Supeeer 😃
    jak se máš?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů