Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
mas to tam san ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tohle je moje první fotečka před měsícem to jsme byli úplně malinký :-N
Odpovědět
san doslo??
Odpovědět
san malinky, ale krasni!a jak se jako tehu citis, vse ok? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
carculko jsi zlatíčko mooooc děkuju:-) Butt už je v albíku tak se mrkni:-) jojo jsem uplně v pohodě vůbec nic mi není doktor říkal že at jsem ráda že jsem jedna z mála:-)
Odpovědět
je to je krasny videt, jak roste :-D tak to je super, ze ti je dobre ;-) ja uz pujdu spat, tak preji dobrou noc!pa
Odpovědět
san..to je supr ze ti je dobre ;-) a neni vubec zac
Odpovědět
Profilova fotka
butt dobrou a děkuju:-) carcul ale je ....zmenšování je pro mě španělská vesnice :-D :-D jo taky jsem ráda že je mi tak dobře jediný co mi je že jsem často unavená a chodím furt na malou jinak vůbec nic jsme jak čiperka:-)
Odpovědět
dobrou butt :-D san a unava se taky neprojevuje??
Odpovědět
Profilova fotka
san,krásná fotečka a je skvělý,že jsi v pohodě,fakt asi jedna z mála :-) letím se šrotit,mějte se,kočky!
Odpovědět
Profilova fotka
jojo unava je dost:-(když jsem doma jsem v pohodě ale horší je to v práci to mě přepadne třeba ve dvě odpoledne a mám strašnou unavu a nedá se to zvládnout ale za půl hodky jsem zas v cajku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
princezničko děkuju:-)jojo poslední dobou se na mě usmívá štěstí sama tomu nemůžu ani uvěřit:-)já jsem spíš smolař takže jsem čekala že v těhotenství si vyberu všechny negativní věci kolem těhu:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak princezničko držím ti palečky!!!!neboj!!!!TO DÁŠ!!!!!!!zítra budu čekat jak ti to dopadlo:-)
Odpovědět
san a vidis stesticko e drzi dal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře:-)carculko :-) jen at se drží maminky:-) carculko jdu spinkat ještě jednou moc děkuju a zítra se tu objevím:-)papapa a držímpalečky at se ti brzy zadaří:-)je to ten nejkrásnější pocit na světě:-)přeju to fakt všem:-)
Odpovědět
:-D tak brou san
Odpovědět
Profilova fotka
san,moc a moc díky,já to stejně zítra vědět nebudu,máme to písemně a radši to nebudu hodnotit,abych něco nezakřikla.Jinak díky moc!! mně poslední dobou to štěstí nějak nedrží,ale snad aspoň v tý škole to dopadne dobře.Zatím papa a dobrou
Odpovědět
Ahojky holky, tak kdepak jste dneska?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) princezničko tak jak si dopadla?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, tady to nějak spí.. =-) Já se tu taky moc dlouho nezdržím, jen vás jdu pozdravit, abyste na mě úplně nezapomněly! :-D
Odpovědět
ahojte holky, sprtam, dneska moc neplkam :-(
Odpovědět
ahooj, vidím, že každý jen tak nakukuje....taky mizím, musím pracovat, ještě skoro naposled......tak ať to nezkazím, mějte se krásně......
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-))))nenačumujte a koukejte psát :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoooj san
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, vy tu jeste jste??? :-D
Odpovědět
jo :-D ahojte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aleee, se tu pekne slizame :-D to se vsechny ucite, nebo co?
Odpovědět
ja se ucim ;-( a co tady strasis ty majo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme koukali na film, tak uz jsem pockala az se prdola vzbudi na kojeni (uz mame po) a ted pujdu pomalu spinkat :-)
Odpovědět
;-) tak preji dobrou noc ;-) a zavidim, taky bych hned sla :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?