Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahoj majo a butt :-D :-D
Odpovědět
ahojky carcu!tak jak ses dneska mela? :-D
Odpovědět
fajne...jen se mi nic moc nepacilo,tak mam jen dve trica...a zbytek pokoupim v plzni...ale koupili jsme vesaky do saten tak supr...a co ty??
Odpovědět
tak aspon ty dve tricka ;-) ja se dneska celej den ucim ;-( uz mi to leze krkem :-D
Odpovědět
se nedivim...chudacku
Odpovědět
:-D aspon nekdo me lituje :-D
Odpovědět
a o zitr planujes butt??
Odpovědět
ucit se, pak zapocet a pak spat :-D ty mas nejaky zajimavejsi plany? :-)
Odpovědět
neee,nic extra..
Odpovědět
a manza uz zdravej?dobre se o nej staras? :-D
Odpovědět
jojo manza fit,ale na mne zas neco leze
Odpovědět
:-( :-( :-( :-( :-( tak papej hodne cecka a hodne spinkej :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no to zitra nehrozi,mam mraky prace....a co kdy budes s milackem??
Odpovědět
asi zitra, pujdu po zapoctu k nemu a jak se znam tak do deseti minut usnu :-D :-D :-D a ted uz pujdu taky :-) tak preji dobrou noc a at te ty pripadny bacily moc nezlobi ;-) papa!
Odpovědět
:-D :-D papa
Odpovědět
cau drbny, kde jste kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj ;-)
Odpovědět
Ahojky:-)
Odpovědět
ahojky holky, kde se flákáte? v poslední době to tady nějak umírá.....já jsem ještě v práci, ale už se těším domů a taky na víkend.....co vy?
Odpovědět
Taky jsem v práci, venku je krásně,radši bych se šla někam vyplácnout na sluníčko,nebo na brusle.... :-) A co ty??Dlouho jsme si nepsaly,jak je?
Odpovědět
veru: taky bych šla bruslit nebo se slunit....místo toho sedím u počítače.......jinak je dobře, v práci už se to krátí, ještě příští týden a mizím......ale částečně u novin zůstanu, občas něco pro zábavu nafotit a napsat.....to budu dělat asi dál, aby mi to nechybělo...... a co ty, co nového, nějaké plány na víkend?
Odpovědět
taggy:Taky sedím teď u PC,dělám návrhy.... O víkendu máme focení,oba dva dny,takže taky pracovně... Nového skoro nic,jen za 14 dní konečně začínáme s rekonstrukcí,takže se to začne hýbat....
Odpovědět
jé, tak to je super, že už stavba začne....a my máme taky nějaké focení o víkendu, ještě si to musíme užít tento a příští víkend.....a co mimi, ještě není na cestě? :-)
Odpovědět
Tagyy:Jojo,konečně,bylo na čase...:-) miminko ještě není,včera jsem dostala.... :-| ]-(
Odpovědět
jj, přeju vám to. my zase čekáme už jen na vyřízení petřiny hypotéky a pak se snad s bydlením pohne i u nás, zatím je to na dobré cestě, tak snad to nezakřiknu.... tak to neva, ne, já to taky mám, ale my to necháme až po svatbě......ta se mimochodem docela blíží, už dodělávám svatební noviny na hotovo a příští týden jdeme tisknout oznámka a tento pátek se domlouvat na matriku..... :-) :-) :-)
Odpovědět
taggy:Jééé,tak to je fakt super :-)taky Vám to moc přeji a na Vaši svatbičku se strašně těším,užijeme si to ;-)
Odpovědět
jj, to bude sranda veliká....hlavně, aby bylo krásně...... :-)
Odpovědět
CAU..HOLKY...JSTE TUUUU?? :-D
Odpovědět
ahoj carcu: já až teď....
Odpovědět
no konecne...zensky co se to tu deje :-( a japak se mas??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?