Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Já svatbu nechystám,protože v současný době nemám přítele,tak si užívám svobody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jak se vejde? Princezničko ty nemáš přítele?
Odpovědět
san ahojky!ucebne :-( a co ty? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já flámuju spala jsem celej den tak ted čumákuju do noci :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
a proc spis pres den? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
malej mě asi vždycky vyčerpá:-)))))))
Odpovědět
;-)
Odpovědět
ahojky,prave jsme se vratili domu,byli jsme dneska na trech grilovackach,delala jsem ridicku,super zabava byla.vidim,ze uz spite,tak se tady potkame zitra
Odpovědět
taggy ja nespim :-D tak mas dobre napapany brisko? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně jestli jsi svobodná momentálně šťastná, to je hlavní. Ale i tak, jak se tak přejívá, přeju, abys našla toho pravého a jediného, který tě bude navždy milovat a ty jeho ;-)
Odpovědět
ahojky,butt,jojo,napapani jsme byli fakt vyborne..a taky unaveni,jsme dnes prospali cele dopoledne. jeste dva tydny budu v te redakci,tak musim jeste dnes pracovat.pak uz budu mivat vikendy volne,coz bude v lete super
Odpovědět
taggy:a jak se to stalo, ze se vam sesly tri grilovacky? :-D tak dva tydne je chvilicka, to uz bez problemu vydrzis :-) jinak my dnes byli v hospode dolouvat podrobnosti a a platit zalohu. musim rict, ze super :-D vnutili mi i veci, kt jsem nechtela, jako cokofontanu a kytky :-D :-D a nechapali, ze nechceme svtabni zvyky, ale jinak fakt super, vyborny jidlo, vyborna odmluvy, super obsluha. no uz se tesim :-D
Odpovědět
Článek se načítá
butt: naši vymysleli grilovačku, pak kolega z práce dělal takovou akci a ještě v pátek volala švagrová, že dělá oslavu narozenin a že chtějí grilovat.....a to nám ještě volal kamarád, že nás zve na zabijačku, to už jsme ale museli odmítnout, protože bysme to už nestihli..... v hospodě, kde budem mít hostinu my, nám prý taky dají čokofontánu, ale kytky na stůl se taky divili, že nechceme, nelíbí se mi to.....tak jsme domluvení, že tam budou kamínky, svíčky a jen pár malých růžiček...... tak to jsem ráda, že jste konečně uspěli v hospodě a že se vám tam líbí......
Odpovědět
taggy:to je vtipny, ze se vam to tak vsechno seslo na jeden den :-D ja jsem jim rekla, at si to nazdobi jak chcou, ze me to je jedno, ale hlavne at se na stul vejde jidlo :-D ja jsem taky rada, ze to uz koecne s hospodou vyslo po tech krusnych chvilkach...no tak se uz na svtabu tesim :-D uz mam i takovou planovaci naladu, ale ted to nemuzu resit, hromada veco do skolly...
Odpovědět
taky už začínáme víc plánovat a zařizovat, čekáme na prstýnky, budou asi za tři týdny, oznámka se chystáme tisknout, zařizujeme víno, slivovici a tak......už se taky těším, nějak se to začíná blížit......
Odpovědět
jj presne, zacina se to blizi :-D porad jsem si rikala kolik je casu a on uz ani ne :-D
Odpovědět
butt: jj, to je pravda, já nejdřív nadšeně zařizovala a domlouvala, takže základ byl a teď jsme ani dlouho neměli co.....ale teď už to začíná být potřeba, takže na tom taky pracujeme postupně.... dneska jsme byli nakupovat, tak jsem si pořídila asi šest tričet a topů a dvoje kalhoty, tak super......a ještě jsme si byli na grilovaná žebra.....
Odpovědět
taggy teeeda to byl uspesnej nakup :-D a grilovany zebirka hmmmmmmmmmmm mnam :-D
Odpovědět
butt: jj, jeli jsme se jen tak mrknout a nakoupili pár hadříků, tak je miláček rád, že mu nebudu zase říkat, že nemám co na sebe :-D :-D ale teď musím zase pracovat.....vidím, že i ostatní mají něco na práci, že tady nejsou
Odpovědět
zas mrtvo, jo? :-(
Odpovědět
ahoj butt: taky sem nahlížím, nikde nikdo..... jak jsi se dneska měla?
Odpovědět
cau zensky :-D
Odpovědět
copak je novyho??nebudu docitat
Odpovědět
ahojte :-D mela jsem se dneska skolne ]-( ale uz do skoly jen ve stredu a pak hura zkouskovy :-D no a co vy, jak se mate?
Odpovědět
butt..tak to budes mit za chvili za sebou,vid a pak svadba :-D :-D ja se mam supr :-D
Odpovědět
cracu presne :-D akorat se mi na to uceni kvuli svatbe blbe soustredi...uz jste byli v tom kine?a co ty zavody? :-)
Odpovědět
butt,nee,az zitra v praze,po nakupech :-D :-D :-D zavody pohoda jen manzovi bylo fakt blbe,ale i pres to jel
Odpovědět
pekny plany mate :-D a uz je manza zdravej? :-)
Odpovědět
no jakztakz...ale jo uz mu bylo ted lip
Odpovědět
tak se o nej hezky staraej, at je zdravej uplne ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?