Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
to ja vzdycky :-D :-D :-D a co novyho butt??
Odpovědět
to je dobre :-D a novyho nic :-D ted si pujdu dat sprchu a trosku se zcivilizovat, jsem desne zarostla :-D :-D
Odpovědět
tak se bez dat do kupy...a prijdes??
Odpovědět
prijdu ;-) zatim mi sem napises, jak se mas ty, co je novyho atd? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-)butt kam jdeš ?????
Odpovědět
butt,vse pristarym :-D akorat mam nak energii,jdu si uvarit na zitra,joo a byla jsem objednat dvere :-D ahoj san
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky,všechny zdravím,dnesk mám noční studijní seanci před zítřejší zkouškou,tak doufám,že tam zítra neusnu a hlavně,že to dopadne dobře,potřebuju to dát,držte zítra v 10 pěsti :-)
Odpovědět
san:jsem se byla trosku zkulturnit :-D a jsu pokracovat :-D carcu a jaky??? :-)
Odpovědět
butt,od sapeli ty lotosy model-myslim ze 13,jen ve stredu musim domluvit s technikem jestli tresen nebo orech...aby poradil jaky se hodi
Odpovědět
taky mame sapeli :-D schvaluju :-D
Odpovědět
a jaky mate vy??
Odpovědět
Profilova fotka
carcul poslala jsem ti to na mailík:-) butt zkulturnit???ty??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
san...jeeee :-D
Odpovědět
carcu tusim milano..ale tohle jsou veci, kt jdou mimo me :-D san potrebovala jsem odchlupatit :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt :-D no to zas todle je na me-co se tyce interieru...
Odpovědět
Profilova fotka
ty vago butt :-D :-D :-D to musela být smrž :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu:no vsak na me taky, ale ja hodnitom veci libi/nelibi :-D zarizovat to odmitam :-D san:bud rada, zes me nevidela :-D :-D
Odpovědět
holky, dneska jsem celý den psala články a teď jsme koukali na mamma mia a žehlila jsem u toho.....takže jdu do sprchy, jsem úplně mrtvá....ještě týden a kousek v práci a končím..........
Odpovědět
taggy vidim, ze odpocitavas dny :-D jinak mamma mia miluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky mama miu miluju!!!!!!!!!!koukám na ní každej den
Odpovědět
san :-D :-D a co jinak, jak se mas? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt:já to myslela vážně.... jinak nic nového ..dneska jsem byla u doktora dostala jsem těhu průkazku a mimi roste:-)je krásný už máme ručičky a nožičky ;-)
Odpovědět
san :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja bych na to taky klidkne koukala porad ;-) san hele a k cemu ta prukazka je aco v ni je?ja se teda omlouvam, za nevzdelanost, ale zjistila jsem az tady, ze neoc takoyho existuje :-N teeeda to je krasny ze tak rostete!a kolik ma tydnu vlastne?
Odpovědět
ahoooj taggy
Odpovědět
Profilova fotka
butt:ta průkazka slouží k tomu aby jsi se s ní prokazovala že jsi těhu píše se tam kolik přibýváš na váze kolik má mimi jakej máš tlak jak dopadli krevní testy no všechno rodný číslo otce a tak No když mi tu fotečku carculka zmenší tak jí dám do albíka jinak jsme ve třetím měsíci.-)
Odpovědět
san aha :-) dekuji za pouceni ;-) a fotecku chciiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ahojky ,carculko kde se nám touláš :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musíme poprosit carculku:-)já to neumím zmenšit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
butt:nebo mi do ip pošli mail a já ti jí pošlu ;-)
Odpovědět
san ja to zmensit umim :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?