Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
vid :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt,tak to máš dobrý,že máš malou nohu,to já bych měla asi problém.no a jasně,dej určitě pak vědět :-)
Odpovědět
butt..to jak rika kamaradka-my se narodili jak slunatka-mame obe 40...taky chci malou nozku
Odpovědět
ta mala noha ma fakt jedine tulhe vyhodu, ze boty etsinou zbudou. jinak prece sloni nemaji 40, ze? :-D :-D takze mas urcite krasnou nozku ;-)
Odpovědět
i ty lichotnice:-D ale slunatka,ju :-D :-D a japak budes travit vikend???
Odpovědět
nn ani slunatka :-D no ucebne ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( a co ty?mate nejaky plany?
Odpovědět
zitra vecer konecne to kino,v so obed u tychyne,pak jedu za tatikem...no a v ne brzy rano -asi ve ctyri jedu s manzilkem na ty zavody :-D a jede ete kamoska,tak pro ni budu muset sjet-jeste pred vyjezdem
Odpovědět
carcu krasne nabytej vikend ;-) na co se tesis nejvic? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé,butt,tak to dík,to bylo milý. koukám,že víkend budem trávit stejně,co?už aby bylo po zkouškách
Odpovědět
na utery :-D
Odpovědět
carcu co bude v utery :-D princez jj, at uz je cervenec :-D
Odpovědět
hihi,nejpis mi bere manzilek na nakupy,par vecicek ..vypada to na uterek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D :-D :-D :-D teeeeeeeda se mas :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
hihi moc se tesim....uz potrebuju neco novyho do satniku :-D
Odpovědět
:-D :-D a uz vis co za hadriky si budes kupovat?
Odpovědět
musim jit nalozit kuratko na zitra,chjo...a to nebudes o vikendu s jarkem??
Odpovědět
no potrbuju,naky spod.pradlo,hlavne cernou podprdu,dal naky trica,bilej a cernej pasek no a mozna kalhoty
Odpovědět
carcu nebudu, mame oba moc prace...to bude teda velkej nakup :-D do ceho kure nakladas?a zkousela si lasagne?
Odpovědět
no ete ne pristi tyden-ete nam zbyly knedliky a zitra chci jen rychlovku takze asi v pondeli.... jak kdy-dnes dam jen olej,gril koreni,koreni na kure,kmin,sul,cerv.papriku-vzdy tak hodim koreni co mi napadne a nemam cely kure jen takovy ty spalicky
Odpovědět
carcu dobre, ja totiz lasage miluju, proto ti je tak nutim :-D mnam mnam, se mi tas sbuhaji sliny na kure :-D
Odpovědět
no a ted jem dobastila vyyyyborny domaci uzeny :-D :-D vyborny
Odpovědět
carculinko uz mi nemluv o jidle, jo? :-D
Odpovědět
tak jo no :-( mam rada papani :-D a uz jste se s mamkou dohodli jestli ude menu nebo jen prasatko??
Odpovědět
carcu jj dohodly, ale jen prase nebude, to bude az vecer.a na odpoledni jidlo bude taky veprovy, kureci, ryby a neco vegetarianskyho a kazdej si veme, co bude chtit :-) (tohle je taky tema jidlo :-D :-D :-D )
Odpovědět
promin uz mlcim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky,nemluvte tady o jíde nebo mi ještě budete dělat chutě :-)
Odpovědět
dyt mi uz to tema uzavreli,princez :-D
Odpovědět
carcu :-D
Odpovědět
ano butt :-D :-D :-D se nerechtej
Odpovědět
ty se rechtas vic :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?