Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • a receptit na neco mnam by nebylo??od masa

• ti na ne poslu recept, chces? 😃

• Sponzor fóra
  • tak ju...a co ted delas??jeste predstiras uceni??

• nn ted se zkrasluju 😃 😃

• a japak 😃

• jsem si umyvala vlasy, ted cistim ksicht a mela bych si odchlupatit nohy, ale to se mi uz nechce 😃

• lenost,vid...ja musim jit vytirat a tak

• carcu tak to je asi vytirani i horsi, nez trhani chloupku 😃 a co si jinak celej den delala? 🙂

• no pracovala a pak odkladala uklizeni... 😃 😃

• 😃 takze klasika 😃

• no jasny ale ted jdu na to a v mezicase jsem vzdycky juknu 😃 a co ty krome toho uceni neuceni

• carcu😛ropadla jsem facebooku, tak ted hledam znamy 😃 😃 tak at to jde!

• jojo dekuju...propadla jo???tak to asi vsichni tady ze je tu vylidneno

• carcu:jj propadla 😃 jsem se vcera nechtela ucit, tak jsem si vymyslela nocou zabavu 😃

• Sponzor fóra
  • ja to ete nezkousela,tak m to popis 😃

• to je uplne jednoduchy das facebook.com a mas zabavu na par dnu 😃 😃 😃

• a tak mi to nak popis,ja na to nemam casik

• carcu to se tezko popisuje 🙂 proste tam muzed hledat svoje znamy a povidat si s nima, plus tam jsou ruzny veci pro zabavu.ja tam nasla lidi, s kt jsem se strasne dlouho nevidela, tak jsem rada 🙂

• butt..ahaaa....tak dal hledej a ja to dnes balim..papa

• papa dobrou noc! 🙂

• Ahojky holky, dneska se tady nezdřím, užíváme si s budoucím manžou, že jsme konečně spolu......ale stala se tady dneska hrozná věc....v jedné vesničce kousek od hradiště nejspíš matka ubodala svoje dvě děti, dvouletou holčičku a šestiletého kluka....je to hrozné, ještě se neví podrobnosti, protože se to vyšetřuje, ale je mi úplně špatně z takových událostí, a ještě když se to stane tady...

• fuj 😞

• to je co......a taky jsem o víkendu potkala jednu holku, ta mi říkala, že byla na potratu.....jsem ji chtěla litovat, protože jsem si myslela, že musela....ale ono ne, prostě šla, protože by "prý to děcko neuživila"....už má jedno doma.....já nevím, je mi z toho zle......znám spoustu lidí, kteří nemohou mít děti a jedni chodí na potrat a druzí je vraždí, to je fakt hrůza.

• 😞 to je fakt des 😢 radsi nad ti moc nepremyslet...

• ahoj holky. kdepak jste všechny?
    butt: dneska ráno jsem se dozvěděla od kamarádky, která má sama malou holčičku, že tu ženskou, která ty děti zabila, znala a i tu její malou.....a taky že manžel té ženské dost pil, pak je našel doma, zavolal záchranku a je nezvěstný.....to je úplně strašný případ.....

• Ahoj taggy 🙂

• ahojky sestri.....jakpak je?

• v práci nuda, jinak to jde 😉

• tak to jo, já už jsem dneska doma, mám volno.....přítel jel do Zlína, takže dojede až odpo, nebo navečer a večer přijde kamarádka s přítelem. akorát peru věci po příjezdu Mariana z té dovči a uklízím, tak mám i co dělat.....
    a co ty a přípravy na svatbu, máš ještě dva týdny..... 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů