Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • Nene Taggy 3 😃 vše je skoro zařízené, jen nějaké drobnosti 😉
    Tak to jsi pěkně zaměstnaná 😬 A jak se mu tam líbilo?

• Už se těším na tvoje fotky......jinak se mu tam líbilo moc, přijel opálený, nadšený, plný zážitků a taky přivezl moc fotek....ještě jsem se nestihla ani na všechny podívat....

• Já chci takyyyyy 😃 Hele to byla prima dovča co, být tam spolu vy dva 😉
    Pěkně se to blíží 😬 ještě nedávno jsme se zasnoubili 😞 Já už budu vdaná a Tebe to teprv bude čekat a já budu tiše závidět 😶 😃 V dobrém samozřejmě 😃

• Sponzor fóra
  • já se těším taky na svatbu.....a tahle dovolená byla spíš poznávací, nabitý program, zážitky, ale v moři byli třeba jen dvakrát, padesát stupňů ve stínu, šílená vlhkost.....já jsem v tomto spíš přízemní, mě lákají "obyčejnější" dovolené....řecko, španělsko, tunis.......ale takovéto exotiky moc ne....a taky bych tam asi umřela hlady, protože z moře nejím nic a oni tam jedli převážně ryby, krevety, humry a tak.....fuj. a taky nemám moc ráda čínská jídla, takže ee....
    až budem vdané, to bude super

• Hm, to tě chápu, já bych se tam taky moc nenajedla...A to vedro bych taky moc nemusela...le je to určitě zážitek na celý život! 🙂
    Taky se těšim, že budu mladá paní 🙂 Jsem trénovala o víkendu podpis, tak mám jakýsi klikyhák 😃 Doufám, že ho do svatby nezapomenu 😃

• jj, zážitek je to určitě pořádný.....
    já se taky učila podpis i s miláčkem, byla to sranda, ale docela se mi líbí......
    jak se budeš jmenovat po svatbě?

• Už jsem tady, byla jsem chvíli mimo 😉
    Taggy po svatbě se budu jmenovat Čáslavová 🙂 A ty?

• já jsem tu taky nebyla, uklízela jsem. Já budu Tereza Jančová 🙂
    zase se loučím, jedeme nakupovat, zatím paa

• Tak hezky nakupte, pá 😉

• ahojky holky,je tu nekdo???

• jj, jsem tu, ale jen tak jednim okem spis. .. koukam na ordinaci v ruzovy zahrade.... 😃 😃

• ja taky teo 😃

• ahojte holky!tak hlasim, ze uz mam koupeny botky, za chvilku je hodim do alba.jen se prosm nelekejte, jsou cerveny 😃 😃 😃

• tak sup at jsou v albu...a jak ses mela dneska???ja byla na nehtickach,cvicit,solarko a kavicka 😃

• ahojky holky,co je novýho?mám práce jak na kostele na zkoušku,do toho nervy z úterní zkoušky,jestli to dopadlo nebo ne,ach jo 😞

• Sponzor fóra
  • carcu me dosly ve fotaku baterky a vyfotila jsem to na moc velkou fotku, tak poslu na mail 😉
    teda ty si zijes 😃 jedna lepsi cinnost jak druha 😃
    ja byla ve skole a pak s jarkem, tak si taky nestezuju 😃

• butt,já chci taky maila 🙂

• butt,az na tu skolu jsi se mela taky dobre 😃 ...ja musim ted poklidit,ale to bude rychlovka-mam jinak uklizeno od vcera....jo a po cvicu pred kavickou jsem mela steak 😃 😃

• o co jsem přišla,stalo se tu něco důležitýho?

• princeznicka2411:tak mi ho napis do ip 😉
    carcu to byl zrovna odbrej predmet, tak mi to nevadilo 😃 je steak mnam 😃

• uz jsme byla poucena, jak fotku zmensit, tak je to v albu 🙂

• jojo steak byl mnam mnam 😃 😃

boticky jsou moc hezky,ale nevim jestli by se mi vic k tem satickam nepacili v barve fliter nebo bily

• carcu uvidim, chci cervenou kytku, tak bych k tomu mela i cerveny doplnky a bylo by 🙂 a staly jen 600, pac byly slevneny, tak si kdyztak koupim jeste jedny 😃

• botičky jsou fakt moc hezký 🙂 kdes je koupila?

• tak to dyz budes mit cerveny doplnky tak to bude hezky 😃 😃

• princez na husitske, byly posledni, tak byly levnejsi 😃 aneby vyhoda male nohy, vzdy se prodavaji posledni kusy malych bot levneji 😃

carcu: 😃 😃 uvidim, vyzkousim a shodnotim 😃

• butt..pak informuj 😃

• carcu 😉 budu 😃 akorat ted saty nemam doma, tak to bude chviolku trvat 🙂

• ja si pockam 😃 😃

• 😃 😃 to jsi hodna 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat