Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
no tak uvidime casem,ale snad je to jak ma byt
Odpovědět
carcu:urcite ;-)
Odpovědět
a butt,japak se mas?? kam zas utekla ta taggy
Odpovědět
carcu zrovna se to opijim mon cheri :-D :-D :-D a jinak se mam tak nejak normal :-) rano jsem byla na rovnatkach ;-( :-D
Odpovědět
ty mas rovnatka??ty ozralko jedna
Odpovědět
jj mam vyndavaci :-D jsem mela strasne krivi zuby, zrovna dneska jsme se s doktorkou koukali, jaky jsem mela zuby, kdyz jsem tam prisla :-D hej ale ja jsem se bezsradny z te bonboniery opila :-D
Odpovědět
butt,teda a to si moravacka jo...takhle bez vydrze se opit z bombonu :-D
Odpovědět
carcu ja fakt skoro nepiju, talze citim i kapku alkoholu :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D a co budes dneska s milackem??
Odpovědět
carcu: jj, ovulku jsem měla, měřila jsem si teplotu, akorát se mi zvýšila dost brzo, ale když jsem to dostala už 25DC, tak byla přesně uprostřed cyklu zvednutá......hlen nesleduju, ani ten číipek ta teplota je v poho. butt: vím, že MS neznamená jednoznačně ovulaci....ale uvidíme, snažit se chceme od června, tak už se těšíme....jsem včera ukazovala Marianovi věcičky, které jsem koupila na mimi, tak se mu moc líbily, hlavně ty miniponožečky......a koupila jsem mu i knížku pro tatínky...... ;-)
Odpovědět
taggy...a co uz to taky proziva a nebo jeste nepodlehl tolik a ceka az budes tehu
Odpovědět
carcu nebudu :-( taggy:to je dobre ze to vis :-D ja totiz zjistuju, ze hodne holek je v tomhle nevzdelanych, tak delam osvetu :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
butt,a kdy se uvidite??
Odpovědět
carcu..no..uvidime :-) asi zitra :-)
Odpovědět
butt: já si to radši pozjišťovala, ať nejsem jak některé holky, které si dělají test dva dny po styku... :-D a jinak, on se těší, na to, jak se vezmeme, že budeme rodina, budeme čekat mimi, fotit a poslouchat bříško......spíš je šťastný, moc a to jsem ráda......
Odpovědět
taggy...tak to ma byt ;-) holky vcera jsem to najak prepiskla s cvicenim,boli mi semtam svaly
Odpovědět
kde ses tak zridila? :-D
Odpovědět
no byla jsem na powerjoze a za dve hodky na to na pilatesu,mezitim nakoupit a ja debil jsem si vysla na tech jehlach od manzi :-N
Odpovědět
carcu ty jsi blazen :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu: já takto dopadla minulý týden, když jsem šla na gyndu a do města. vyšla jsem si pěkně v mini a v podpatcích a domů jsem málem nedošla....... jo a ukazovala jsem příteli hned botky na svatbu a podvazek, tak se mu to moc líbilo a příští týden už jdeme tisknout oznámení a domlouvat podrobnosti na matrice.....
Odpovědět
taggy..nojo podpatky :-D ......z mate zarizeno hodne veci,vid butt,no kamoska mi volala at jdu ve ctyri s ni ze tam je volno,tak jsem neodolala :-D
Odpovědět
carcu blazne :-D
Odpovědět
tsssss
Odpovědět
a zitra mam powerjogu
Odpovědět
bys mela taky nedky vydechnout, svaly se musi taky nekdy zregenerovat :-)
Odpovědět
tak ja chodim jen 2xtydne....tak to myslim ze je akorat..tak kamoska chodi nejmin hodku denne a obcas i tri
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-)
Odpovědět
carcu ale delasi jiny sporty prece :-D blondy ahojky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co je u vás nového? Dlouho jsem tu nebyla :-N
Odpovědět
no pilates,powerjogu a zkousela jsem fitbox,ale ten je v blbou dobu tak tam budu chodit jen semtam
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?