Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • kde?

• no ze jarek nechtel kratky ne??takze kdyz se mu libi tyhle a jsou kratky tak to znamena ze jsou fakt krasny

• taaaadyyyy

• Sponzor fóra
  • holky padim-manza vola 😃 😃 😃 dobrou

• carcu aha 😃 😃 ne ze by vylozene nechtel, uz s kratkyma v podstate pocital 😃 ale je z nich fakt nadsenej 😃 me pripadnou jako obyc saty 😃 😃 jeste do nich budu mit spodnicku, tak budou nadychanejsi 🙂

• carcul:myslíš na svatbě?nene bratr je odstěhovanej jen přijede vždycky jednou za 14 dní začne na nás řvát a zas odjede ...tutíž o svatbě neví .......a on se bratr hodně bojí mýho přítele takže ikdyby se dozvěděl o svatbě nešel by tam a tak jsem poprosila kamarády aby se postarali o něj kdyby náhodou přijel🙂))nenechám si jí zkazit🙂

• carcu dobrou noc!!!

• san,no to souhlasím,nenecháš si zkazit nejhezčí den,ne?

• 😉 butt jsou překrásný moc se mi líbí a uplně to stou spodničkou vidím budeš princezna 😉
    carcul dobrou papap

• san 😃 😃 ty jo tolik chvaly, dekuji 😉 a co ty, jaky mas satky?tajis to? 😃 a jinak uz mas vse zarizeny?

• mám šatičky v albu mrkni🙂Jinak nemáš zač líbej se mi ze všech nejvíc co jsi si vybírala jo a ten kroj ten se mi taky líbil to bylo takový nevšední ale tyhle šatičky jsou kouzelný 😉

• tak dobrou noc 🙂

• san dobrou noc!ja ty tvoje satky v albu uplne prehlidla, moc krasnoucky!takovy opravdu princeznovsky a perfektni vlecka 😃

• san,úžasný šatky,všimla jsem si jich teprve teď 🙂

• cau zensky,no tady je uz uplny mrtvo,jakje to mozny..ani neni co docitat

• Sponzor fóra
  • carcu ja jsem rady!ahojky 🙂 jak je?

• ahoj holky, tak jak se máte.....já už úžasně, drahého mám konečně doma, přijel krásně opálený, přivezl spoustu zážitků, stovky krásných fotek, dárečky a hlavně sebe......takže super....akorát jsem ještě dneska v práci, takže nestíhám.

• a co ti privezl peknyho?pochlub se 😃

• jojo pochlub se ,taggy😃

butt...ahoooj 😉

• nevestapetulka • Dnes v 06:34
    Ahojky, taky vám ostatní říkají, že jste na vdávání ještě mladé? 🙂

pepik.24 • Dnes v 07:18
    mě bude při svatbě už 26, ale první svatbu jsem měla ve 20 a kromě bráchy nikdo řeči neměl 🙂

• holky, spoustu věcí: vyřezávané věci ze dřeva, nádherné dekoračky do bytu, kafíčko, kakao, žvýkačky, bonbony, tužky, oblečení, boty, kabelku z kobry, kakaové boby, mušle, korály.....ale jak říkám, hlavně sebe...... 🙂

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 kdyz jsem tady videla pripsevek od karkulky, tak jsem si uz rikala, jestli nam to tady zamceli 😃 😃 😃 😃 😃

carcu a jakpak se mas?uz sis konecne uklidila? 😃

nevestapetulka:a kolik ti je? 🙂 me je 21 a skoro vsichni z toho jsou nadseni 😃

• taggy:vesly se do letadla zavazadla i jinych cestujicich? 😃 😃

• ten je ale hodnouckej 😉 tak to jsi zas stastna co ze ho mas doma...a jak se tam meli??

• butt: jj, vešly, on to nacpal do kufru a do batohu.....
    jinak měli se tam nádherně, včera jsme se mrkli jen na pár fotek a povídali různé věci jeden přes druhého, ale dneska už bude konečně čas, takže večer projdeme fotky pořádně a bude mi moct dovyprávět zbytek.....seznámil se tam s jednou holkou, která jela s něma, ale stěhuje se do londýna, tak jsme tam kdykoli pozvaní na výlet, stačí si koupit letenky a bydlení, jídlo a průvodkyni - ji, máme zdarma....tak super.......ale jinak byl velice spokojený, jsem ráda, že si tam odpočinul.....
    a probírali jsme i to mimi, (carcu, cyklus se mi ukázkově rozjel, takže obavy byly zbytečné) a prcka chceme co nejdřív, oba....tak se moc těším......

• butt...jojo,ja si to myslela taky butt.

taggy...tak nezacnete uz ted???taggy tak to je supr,ze se to rozjelo,takze jsi mela i ovulku v pohode,vid 😉

• butt,uklizet budu dnes-jsem rikala,ze ve stredu.vcera jsem nemela cas a pak jsem byla cvicit 😃

• holky ale vite o tom, z i kdyz prijde mrcha, tak to neznamena, ze byla ovu?

• butt,ne???no ja se o to zatim nak nezajimala...ale myslim ze ja ovu mela,podle toho hlenu...ale pokud nebudu tehu do par mesicu zacnu se o to zajimat vic

• nekdy se porste muze stat, ze ovu neni.tim vas samo nechci strasit 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů