Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
podkovu?to je co? jj chlapi maji radi dlouhy vetsinou..muj kadernik z toho ma strasnou srandu :-D
Odpovědět
vepredu delsi a vzadu kratsi
Odpovědět
podkova je takové mikádo do tvaru podkovy, to nevíš, vzadu kratši a směrem do předu trošku delší...... jinak drahý už volal, je na cestě, chudáček, přijede tak ve dvě ráno......ale počkám na něj....jdu mu uvařit bramboračku a asi pracovat, ať mám zítra míň práce.....
Odpovědět
Profilova fotka
holky,já taky jednu dobu říkala,že si barvit vlasy budu,pak jsem jednou změnila názor a červená byla na světě :-) jsem dřív taky chtěla dlouhý vlasy,ale poslední roky jsem změnila názor a jsem s tím spokojená a ten můj taky,tož co :-D
Odpovědět
taggy,ty jsi ale hodna nevesta :-) :-)
Odpovědět
to se mi strasne libi takovy mikadko, bych chtela, jen jsem nevedela, ze se tomu tak rika :-) taggy vidis, tak nebudes sama ;-)
Odpovědět
no me slusi jen bond a nebo blond meliry,jinak jsem naslana nemastna
Odpovědět
a jakou mas svou barvu?
Odpovědět
butt..bylo to fakt smrncovni,vsem se to libilo,akorat jsem vypadala jak potvora :-) :-) a manza mi ukecal na tohle nejmenovany no ]-(
Odpovědět
pochcanou slamu,od ty doby co se barvi,driv tmavsi blond
Odpovědět
to je hrozny, jak my ty chlapy poslouchame :-D
Odpovědět
jako blodynce ti to fakt sekne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jojo hruza,ale jeste si to echam rust pak to zas smiknu az se nastvu..a bude zmena :-D
Odpovědět
ooo,dekuji :-D :-D :-D ikdyz ja si prijdu jak debil a nejradsi bych si to s nekym vymenila 8-)
Odpovědět
carcu ja myslim, ze kazdej je sam k sobe moc kritickej ;-) ja si taky pripadam jak debil :-D a dlouhy vlasy me stvou :-D princez bud radam ze tvuj chlap s tim je taky spokojenej ;-)
Odpovědět
jojo pricez...a co jinak uz se zminil o svatbe??
Odpovědět
je fakt,kdo by nechtel byt krasny,ale uz s tim nic nenadelame,tak nezbyva nic jinyho nez si zvyknout...taky jsem se uz smirila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak přesně podkovu mám teď a nějak se mi to zalíbilo :-D můj si ani nevšiml,že mám nový účes a barvu,když jsem v tom přišla poprvé,že prej si myslel,že mám umytý vlasy a jsem jinak učesaná :-D jinak o svatbě se nezmínil,poslední dobou jedná divně,celý den mi nenapíše a když se ptám,jestli jsem něco neprovedla,tak že prej je všechno v pohodě.Fakt nechápu.Vidíme se málo,tak nevím.A o tom,že by přišel s něčím ohledně naší budoucnosti,si můžu nechat zdát.Fakt mě nějak úplně přešla chuť se vdávat.Nebo třeba jo,ale s jiným.
Odpovědět
carcu hlavne ze jsme nasli nekoho, kdo si o nas mylsi, ze krasny jsme :-D kdyz jarek obdivuje muj zadek s celulitidou, tak si rikam, ze fakt nema oci :-D princez:my si s jarkem taky kolikrat celej den nenapisem ;-) a na svtabu porad nemysli, akorat se trapis :-)
Odpovědět
tak hledej v jinych vodach...
Odpovědět
Profilova fotka
butt,já už to vůbec neřeším,mám jiný starosti než řešit svatbu,to fakt ne!!
Odpovědět
princez.netrap se a neres...se casem vyvrbi co a jak butt...jojo,to jo si taky rikam jestli nema zakal
Odpovědět
Profilova fotka
carcu,vždyť tady říkám,že svatbu fakt neřeším,jen mě trochu mrzí,jak se ten můj teď chová,ale každý máme někdy dvný období,tak to nějak dopadne
Odpovědět
holy cely den mam hroznou zravou :-D uz zase bastim,teda tlaskam
Odpovědět
princez tak uvidis
Odpovědět
carcu treba to je znameni dobre zpravy ;-)
Odpovědět
holky, jojo, jsem ráda, že nebudu sama.....jinak co se týká vlasů, můj miláček taky chce, abych měla dlouhé, ale já chci taky, takže pohoda....je s tím nejmíň práce....ale ofina ani patka by mu nevadila, tam mi prý sluší......tak uvidíme no, do svatby je nechám tak, aby bylo z čeho česat...... jinak se mi dneska ozvala kamarádka, která mě má česat a malovat na svatbu, že už se chce domluvit na podrobnostech, tak už se hnou i svatební přípravy....jinak se zbytkem věcí čekáme až na konec května, pak budem zařizovat zbytek......
Odpovědět
holky du pachat hygienu, zatim pa :-)
Odpovědět
butt,pochybuju..spis zas nakej muj zachvev-ale behem pul hodiny jsem spolikala kopec sladkyho,zavinace,kys.zeli-sterilizovany,a mlecnou ryzi a x dalsich kravin
Odpovědět
holky ja padim uz do hajan ,tak zitra dobrou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?