Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahojte holky carcu tak spokojena se sportovanim? :-D
Odpovědět
a taggy co jsi rikala ze dela??pojist.agenta?
Odpovědět
carcu: je pojišťovací zprostředkovatel, pracuje pro Avivu, dělá životní pojistky....... bude mi smutníčko moc....... :-( :-( ahoj butt
Odpovědět
taggy...a vis jak se pak budete na sebe tesit :-D tak to ma fajn praci ne butt...supr,mi to bavilo,jen si mysleli ze mi je osmnact a divili se ze jsem vdana a minule na fitboxu tipovali 17-18,tak nevim...ale jinak mi to moc bavilo :-D a co delas ty??
Odpovědět
a kde si se loudala butt ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
carcu: jj, práci má super, akorát tak dlouho jsme bez sebe ještě nebyli...nejdýl asi pět dní vloni, to byl zase v londýně, taky s firmou....a po příjezdu jsme se od sebe nehnuli...... :-) :-) ale budeme si pořád volat, tak to musíme nějak zvládnout.... carcu: tak to je fajn, že ti takto tipují? to by ti mělo lichotit......mně vždycky všichni tipovali, že nemám ani osmnáct a teď najednou už tak 24-25....ale to je hlavně proto, že mě znají lidé z práce... butt , to je naše louda....
Odpovědět
taggy..me nekdo tipuje vic a nekdo min...kdyz jsem ve sportovnim,normalne namalovana tak min a kdyz se ohaknu vemu podpatky,vic namaluju tak vic ale to nak vydrzis uvidis,a bud rada ze ma dobrou praci a s miminkem vas zajisti a nebudete stradat..v dnesni dobe je to dulezity
Odpovědět
mam hlad ]-(
Odpovědět
carcu :-D :-D :-D bud rada, ze vapada mladsi :-D taky tyhle poznamky znam, akorat u me se teda nikdo nedivi, ze jsem vdana, kdyz vdana nejsem :-D :-D :-D :-D ja se uz chystam do hajan, jsem si povidala s nasima, tak proto jsem tu nebyla :-)
Odpovědět
carcu :-D :-D :-D tak se utikej najest ;-)
Odpovědět
carcu: já jsem samozřejmě moc ráda, za to jakou práci má......ale stejně nám bude smutno......my jsme spolu totiž pořád....no nic holky, opustím vás, musím makat....tak dobrou....
Odpovědět
butt a nas zanedbavas..tsss ]-( no on tipuje jak kdo a jak kdy pokazdy jinak-starsi,mladsi..ty zas zdrhnes ]-( ty si potvora,zadny do hajan nebude :-D
Odpovědět
Článek se načítá
taggy tomu se rika zavislost :-D carcu ty jsi ke me kruta ;-(
Odpovědět
dobrou taggy...uvidis to zvladnes :-D si to pak vynahradite..ikdyz mi tak dlouho taky bez sebe ete nebyli
Odpovědět
ja???nikdy,vzdyt ja te mam rada ;-)
Odpovědět
:-D butt,asi si dam jogurta... no od vcera jen zeru,takhle budu velryba aniz bych byla v tom
Odpovědět
carcu a nebo mam pravdu a v tom uz jsi :-D
Odpovědět
butt,to ne,to by se tydle priznaky neobjevili ta brzo...a obcas zrava veme kazdyho.. mam hrozne dobrou naladu,jsem jak necim nadopovana :-D a naka vysmata butt,a ty jsi u vas doma-u vasich nebo u vas-s jarkem
Odpovědět
tys drogovala, jo? :-D ja bydlim s nasima, takze zatim je pro me doma tady
Odpovědět
aha ja myslela ze spolu s jarkem... no fakt a to kdyz jsem prijela jsem byla vychechtana jeste vic a nevim cemu
Odpovědět
my spolu budeme bydlet az po svatbe ;-) tak ta radost muze byt u z toho sportu ;-)
Odpovědět
asi :-D :-D az po svatbe jo??a to to ani nevyzkousite jestli se nepokousete?
Odpovědět
carcu to jsem tady uz vysvetlovala milionkrat :-D (vim, ze tos tady jeste nebyla) nevyzkousime, vime, ze si budem mnohem vic lizt na nervy a pocitame s tim.ale myslime si, ze kdyz se nekdo rozhodne s nekym stravit zbytek zivota, tak ho pripadny spinavy ponozky pod posteli od toho neodradi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jsem tu na skok,mám toho za celý den dost,ale úplně úžasnou náladu.Začalo to bezva přednáškou-konverzační hodinou-s mým vedoucím bakalářky,on je prostě zlatej :-) odpoledne mi napsal můj bývalý spoluhráč z kapely,že bychom se mohli sejít,3roky jsme se neviděli.Bylo to naprosto parádní,seděli jsme v jedné úžasné hospůdce,venku až do tmy,pak jsme si ještě u mě uvařili čaj,no paráda,takhle krásně už mi nebylo dlouho :-) v sobotu jdem na procházku,tak se moc těším
Odpovědět
princez super, ze se mas tak dobre ;-) v jake kapale jsi byla? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no měla jsem svojí vlastní,ale moc dlouho to nevydrželo,dodneška mě to mrzí,už jsou to tři roky,co jsme se rozpadli,ale hráli jsme svoje vlastní věci,bylo to bezva.A jsem strašně ráda,že jsme teď s Lubošem obnovili kontakty,málem jsem ho nepoznala,je z něj strašně pěknej kluk a pořád si rozumíme moc hezky,jak jsme si tak povídali,tak jsme k sobě byli nádherně upřímní,no prostě fakt super.Ale docela mě překvapuje,že nemá žádnou holku,takovej pěknej kluk :-)
Odpovědět
princez uz koukas po jinych, jo? :-D
Odpovědět
takze jako mne to nevysvetlis,butt....jo??ty jsi aaale zlaaaa.... princez..a jen cajicek?? :-D nic vic...aaaa,prochazka :-D hmm :-D
Odpovědět
carcu jsem se to snazila vysvetlit apson ve zkratce :-( tak pokud te to ejste zajima, jsem ti k dispozici v ip ;-) uz du konecne spat, tak preji dobrou noc!!
Odpovědět
princes,treba uz se nasel ted ten jinej-jaks minule rikala,ze ted by to muselo byt s nekym jinym nebo nak tak...uz nevim jaks to presne rekla...a vypaa to ze se ti i libi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?