Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
holky ja padim, tak dobrounky ;-)
Odpovědět
taggy aspon se pak navzajem vic uzijete, kdyz vam bude chvilu smutno :-D tery pa!
Odpovědět
ach jo holky se mi to seka..blbej a blbej pocitac.... butt.... :-D
Odpovědět
dobrou teri
Odpovědět
carcu zahod ho :-D
Odpovědět
vid :-D taky myslim,hajzla jednoho :-D
Odpovědět
jj tvrda na nej musis byt :-D holky ja si strasne preju takovej malej ruzovj notasek, abych ho mohla mit porad u sebe :-D
Odpovědět
no a butt,proc zrovna ruzovej??
Odpovědět
pze ruzovou miluju :-D
Odpovědět
a chlupatou bambulku bys nechtela??k nemu jak privesek
Odpovědět
to vis ze chtela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Butt, ti rozumím, žůžovej noťásek bych taky chtěla.. :-D bez bambulky.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
luci jeste ze nejsem jedina :-D u nas ve skole nekolik holek takovej ma a ja se na nej vzdycky zavistive koukam :-D
Odpovědět
butt... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás růžový zatím moc nejedou..ale já mám velkej černej jen rok starej, tak si na růžováka budu muset ještě asi počkat.. ;-( carcu, ty si snad myslíš, že sme nějak úchylné? :-D :-D :-D
Odpovědět
luci ja ho taky nebudu mit hned, jestli vubec, budiz ti to utechou ;-)
Odpovědět
nene,jen jsem si predstavila pravou blondynu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si na něj budu muset vydělat, ale na žůžováka zbydou peníze asi tak za 15 let.. =-)
Odpovědět
carcu ze me si vsichni delaji srandu, ze jsem jak prava blondynka :-D ruzovou totiz miluju a na pravech taky jsem :-D :-D :-D akoratteda vlasy mam hnedy :-D :-D :-D :-D :-D :-D luci ja ho asi stejne nedostanu, ale napsat si o nej muzu :-D :-D
Odpovědět
butt..tak obarvit :-D
Odpovědět
carcu to by uz bylo trosku moc :-D
Odpovědět
butt :-D
Odpovědět
ale uvazovala jsem, ze bych neco s myma nudnyma vlasama udelala, ale asi mam strach :-)
Odpovědět
tak to kdyztak odroste
Odpovědět
Profilova fotka
butt, já sem i blond, často se na to vymlouvám.. :-D Jdu do hajan, sem kaput, tak dobrou noc! ;-)
Odpovědět
carcu no kazdopadne do svtaby zadny poksuy nebudou :-D luci dobrou ty blondynko ruzova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou, žužu! :-D
Odpovědět
brou luci butt...a pak jo??a mas predstavu??
Odpovědět
carcu ja moc nevim...ja mam vzdycky obdobi, ze mam chut si vlasy obarvit, nebo melir nebo tak..jenze mam strach, ze mi to vlasy znici...jinak teda ja bych nejradsi vlasy kratky, ale to nemuzu, by me jarek uz nemel tak rad :-D
Odpovědět
no ja kdysi mela podkovu a manza m ukecal at si necham narust,tak nechavam..chlapy jsou na dlouhy coz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?