Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
luci neboj nebude, hubeny holky jsou tehulky krasny a ty jsi zizala ;-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D žížala :-D tak já sem jak opuchlá nit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terez, nejsem žížala, spíš taková oplácaná housenka.. :-D Ono to jenom tak vypadá.. :-N
Odpovědět
luci to je hezky oplacana housenka :-D
Odpovědět
luci,pokud se nam to podari,za chvili terezce a taggy atd..tak nebudes jedina terez ale fakt ti to slusi a hodite se k sobe :-D
Odpovědět
jj carcu ma pravdu, snad nebudeš brzo jedina x-) :-) carcu dekujem |-| :-)
Odpovědět
carcu: já tam právě místo masa dávám ty párky......chutná mi to víc s tím kyselým... takže pro nás dva dávám zhruba: jednu menší cibulku, oprahnu, přidám tři nožičky párků, opražím, dám tam jeden malý protlak, trochu kečupu a zaliju vodou - té dám tolik podle toho, jak ji chci hustou....přidám do toho jeden jednostroužkový česnek (je silnější, jinak tak dva stroužky)...a dám tam trochu bazalky a vegety......a je to za pět minut hotové..... jinak se chci zeptat, některá z vás sem dávala recept na BEBE střechu....a byly dva, myslím, že jeden se šlehačkou a jeden bez....nemůžete mi ho sem některá napsat nebo poslat do IP? ale nevím, který z těch receptů byl jednodušší a lepší a která jste ho sem dávala......
Odpovědět
holky nechte toho,nemate si na co stezovat,nekdy se kouknete kolem sebe...
Odpovědět
Profilova fotka
taggy jedn sem dávala já a druhý myslím blondy ale já už netuším který to byl :-N :-D
Odpovědět
co se tady shazujete, vy pipky.....se vám jako nechce říct nahlas, že jste hezký.....? já si to třeba myslím.... a lucko, ty nes.r.....víš, co by za tvůj stav některé daly? tak si to užívej a nestěžuj si..... :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
agu: tak mi ho hoď prosím.......
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, sme fakt kočky, všechny! Já dneska narazila na jednu osobu, to bylo něco, co se na kdesi na netu vůbec může vyskytovat.. :-N Nemáme si vůbec na co stěžovat! Holky, tak už aby to bylo, abych nebyla jedinej vorvaň! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taggy ale já nevím který sem házela mám jich myslím víc :-N
Odpovědět
víc na tu střechu? tak mně je to jedno....jde o to, jestli ho máš vyzkoušený a je to dobrotka víš.......tak pátrej.
Odpovědět
jo agu a tys sem davala recept na pudinkovou babovku,vid..pisnes do ip??manza miluje pudink
Odpovědět
taggy u me je to dany tim, ze jsem do 15 let byla dost pri tele a od te doby ikdyz jsem to shodila, tak proste nemam vysoke sebevedomi, s Pavlem se to teda hodne zlepsilo skoro k normalu bych rekla, ale stejne to ve me porad trochu je |-| ;-) jo lucko co by za tvuj stav jine daly! treba ja :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
1 světlé, 1 tmavé BEBE sušenky 1 zakysaná smetana 1 šlehačka 1 ztužovač šlehačky 1 kostka m.tvarohu 2 banány moučkový cukr čoko poleva
Odpovědět
holky jestli chcete mam vybornej recept na cokoladovy dezert, ale je to fakt mlask mlask a jednoduchy x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy postup mi nejde odeslat písnu ti to do ip
Odpovědět
Profilova fotka
1 světlé, 1 tmavé BEBE sušenky 1 zakysaná smetana 1 šlehačka 1 ztužovač šlehačky 1 kostka m.tvarohu 2 banány moučkový cukr čoko poleva Na alobal rozložíme střídavě tmavé a svétlé BEBE. Dáme 3ks vedle sebe na šířku a 7ks na délku. Ušleháme hustou šlehačku se stužovačem, přidáme tvaroh, smetanu a cukr (podle chuti). Částí hotového krému natřeme a poklademe další vrstvou sušenek. Opět potřeme krémem, do středu položíme na délku banány. Po té zvedneme boční stranyi s alobalem k sobě. Dáme ztuhnout cca na 1-2hod. do lednice. Po ztunutí potřeme střechu zbylým kréme a polijeme čoko. polevou.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo taggy šlo to sem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, já si to užívám, si z toho dělám srandu, že budu vorvaň, hlavní je, že šaty budou ěnerovací, takže se tam vejdu! :-D Jéé, žrádlo, si to jdu opsat.. :-D :-D
Odpovědět
jo a taggy,dekuju.. luci,ja taky,hned bych chtela.. terez..vsak nemas duvod mit nizke seb.....tak si to vzdycky pamatuj..asi kazdy by na sobe neco zmenil,ale obces si chce rict ze to muze byt lepsi ale i o dost horsi :-D tak se utesuju ja... ale fakt si nemas na co stezovat
Odpovědět
dekuju carcu ;-)
Odpovědět
terez..hod ho sem ten recept :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď tu pudinkovou pro cart ;-) 4pudinky 4vejce 150-200ml Oleje 10g cukru (dávám víc) prdopeč a já dávám ještě vanilkový cukr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
100g cukru :-D
Odpovědět
dekuju agu
Odpovědět
Profilova fotka
car akorát do ní nepíchaj a moc ji ani nevytahuj dřív než bude hotová jinak ti spadne :-N
Odpovědět
agu díky moc, už mám zkopírovanou tu bábovku.....já vám sem taky hodím pak receptík na dvě úžasné buchty......jedna čoko tvarohová a druhá jablečno pudinková......jestli teda budete chtít? akorát je budu muset přepsat do počítače...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?