Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jdu vás pozdravit x-)
Odpovědět
ahoj agu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terko ahojky :-) ;-)
Odpovědět
ahoj luci... agu..ahoj..jak je?? videlas butt??takova kocka a ona nam tu lze a dela ze sebe buhvi co terez..jojo :-D se beztak boji a schovava,potvora
Odpovědět
no jasne carcu, musime na ni vlitnout jen co dorazi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car po pravdě nic moc :-N |-| butt já ti teda něco povím......mě se teda obsolutně nelíbíš..... :-p ále být chlap tak tě sežeru za živa :-D :-D :-D :-D :-D :-D ne vážně slušinkuje ti to tož nechápu co děláš :-D
Odpovědět
terez...jojo presne tak :-D a co ty ty nam fotecku neukazes? :-D
Odpovědět
agu,pridas se k nam a vlitnes na ni s nama?takhle lhat,no fuj ]-(
Odpovědět
carcu no jo ja jsem vlastne posledni vid, kdo nema fotku =-) :-N ale ja jsem takova obyc, na me neni nic, vy jste vsechno kocky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no v rámci možnosti na ni sváma vlítnu.....třeba vy ji budete bacit a já vás psychicky podporovat to by šlo ne???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terez kočky??? tak to asi nevidíš mě :-D
Odpovědět
terez sup ,fotku sem... :-D no to vis my jsme vsichni ,,miss world" kam se hrabe Tana:-D :-D :-Dno kezby.. prosimte ukaz fotecku a my posoudime:-)
Odpovědět
Článek se načítá
agu,ty neco rikej..ty si nemas na co stezovat...holky ja z vas budu mit komplexy....
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně kam se hrabe táňa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) car??? =-) =-) =-) =-) holky jde mi tam vidět ta ikonka??? =-) =-) =-) =-) nebo tam mám růžovou paní?? =-) pač to by odpovídalo že mě chválíte :-D nebo nestrčila sem tam foto mého psa =-) :-. :-D
Odpovědět
agu,vid:-)by se mela jit zahrabat kdyby sem prisla:-)...by ji hned vzali korunku :-p
Odpovědět
co koukas tak vyjevene agu?? :-D ne mas tam nakou Alenu ktera se bude vdavat za nakyho jouzu
Odpovědět
Profilova fotka
:-o fááááákt jo??? :-o :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jojo presne tu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
páni :-. :-D
Odpovědět
terez,ty uz tam mas fotecku....jojo takze asi budu bit jen ja,vas dve :-D ste pekny kecky
Odpovědět
carcu Tana :-D tak me tam mate, je to z maturaku, musela jsem ji oriznout, byla moc velka
Odpovědět
Profilova fotka
terez kóča x-) :-D
Odpovědět
moc ti to slusi terez..nevim co blbnete s butt.... holky radsi vzhled uz rozebirat nebudem ,abych nemela komplexy,uz takhle bych se obcas sla zahrabat
Odpovědět
Profilova fotka
=-) tak já půjdu s tebou car ju? :-N :-D
Odpovědět
ahoj tery: no konečně jsi tam dohodila taky fotku.......sluší ti to tam.... carcu: ty špagety - já mám takový svůj recept, dávám tam protlak, kečup, cibulku, rajčátka, opražený párek a hodně česneku.....je to taková kyselkavá omáčka....
Odpovědět
nojo ty mas tak duvod....nene,to bych mela jeste vetsi komplex.... :-D :-D :-D bud si doma :-D :-D
Odpovědět
a kolik tak ceho??ja delavam z mletyho masa,cibul,pepr,sul,cukr,protak,kecup
Odpovědět
ja mam ze sebe komplexy carcu |-| hodila jsem tam ted ještě jednu fotku z dovči + fotku ženicha x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terez, ty seš taky kočka! x-) Holky, my sme tady všechny tak krásný, co? :-D jen ze mě bude za chvíli vorvaň.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?