Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
nee,myslis ze bych se jinak ptala?
Odpovědět
Profilova fotka
:-N to já nevím =-) třeba tomu jen říkáte jinak
Odpovědět
to neznam :-( ikdyz jsem to mela mozna nekde v restauracce ale davno
Odpovědět
Profilova fotka
car tak já ti hodím recept zítra ju? a řízky naruby znáš?
Odpovědět
nene neznam :-( tak to sem zitra vsechno hod,ju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car jj tohle fakt miluju tak to můžu :-D :-D :-D tak ti to zítra hodím..... x-)
Odpovědět
jojo uz se tesim.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš a hned budeš mít něco novýho :-D
Odpovědět
zkusim taky jeste neco vykoumat.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ŘÍZKY NARUBY anglická slanina česnek pepř cibule sůl plátky vepřového nebo kuřecího na obalení vajíčka a strouhanku cibuli oloupeme a nakrájíme na kolečka. Česnek oloupeme a prolisujeme. Naklepeme řízky, osolíme, po jedné straně opepříme po druhé potřeme česnekem. řízky obalíme nejdřív ve strouhance, potom v rozšlehaném vejci a zprudka opečeme dozlatova po obou stranách na pánvi s rozpáleným olejem. Na dno zapékací misky rozložíme anglickou slaninu, na ni na kolečka nakrájenou cibuli a řízky. Dál cibuli, slaninu, cibuli, řízky, cibuli a slaninou končíme. Řízky naruby trochu polijeme olejem z pánve. Řízky přiklopíme a dáme zapéct do předehřáté trouby na 30 - 45 minut. podáváme s bramborovou kaší a kyselou okurkou
Odpovědět
holky ja si jdu napustit vanu, trochu relax a pujdu spinkat, zitra vstavam brzo :-( tak mi drzte palecky prosim moc :-( ahojky
Odpovědět
carcu jsem vybrala fotku, kde ty moje speky moc nekoukaji :-D a s tema 60kg to je pravda pravdouci ;-) to jsem teda rozpoutala debatu vlozenim me fotky :-D :-D tery mas krasnyho chlapa :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ONDRÁŠ kuřecí řízky (nebo vepřová jak chceš) brambory(podle velikosti řízků cca 600g) 2 stroužky česneku, 1 lžička majoránky, 1 vejce, 80–100g hladké mouky, olej, pepř sůl Příprava: Brambory oloupeme a najemno nastrouháme. Osolíme a chvíli necháme stát. Potom odlijeme vzniklou tekutinu, přidáme koření a prolisovaný česnek, vejce a hladkou mouku. Vypracujeme těsto jako na bramboráky. Kuřecí řízky trošku osolíme a obalíme v hladké mouce. Na pánvičce rozehřejeme olej, kuřecí řízky obalíme v těstě a smažíme
Odpovědět
terez,budem :-D :-D :-D butt...no ted uz to nezakecas vsichni vime ze si kocka a ty nam takhle lzes ]-(
Odpovědět
butt diky, mam je to kus x-) :-D tak ja padim, jsem z toho zitrka nervni :-( papa dobrou
Odpovědět
carcu :-D :-D :-D :-D :-D ja myslim, ze uz to nema cenu resit, na brise mam spek, nejsem proste vychrtla a je videt, ze se mam dobre :-D kdyz najdou dobrou fotku, tak spek ani neni videt :-D a 60kg vazim a uz nezlobte :-D :-D :-D a jak se carcu mas?to jsi psala ty, ze jsi byla dneska cela vopichana? :-D a agu jak se mas ty? tery papa!
Odpovědět
Profilova fotka
car tak snad ti tobude chutnat ;-) já nevím zda zítra dorazím jdeme do toho města tak uvidíme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt jo jde to i když dneska byla krize :-N |-|
Odpovědět
aguo vikendu to zkusim :-D :-D :-D terez...brou butt...jojo to psala ja :-D :-D ale jinak je fajn,jsem byla za kamoskou a pak za druhou,takze dnesek pohoda a pekne jsme pokecali a co ty??
Odpovědět
agu...a kam do mesta??do brna?? ja myslim ze jo,zni to moc dobre :-D :-D :-D butt...my nezlobime jen ti rikame pravdu :-D :-p
Odpovědět
agu jaka krize? :-o carcu me taky vopichali dneska, ale vyjimecne jen jednu zkumavku krve brali :-D jinak jsem tak celj den proflakala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
|-| butt |-| nic zvláštního jen já zase něco hrotila |-|
Odpovědět
agu a uz to je ok?
Odpovědět
butt...... :-D :-D :-D taky proflakano :-D :-D
Odpovědět
carcu:ale ted i to vycitam :-D
Odpovědět
butt,tak jeden den volna,ne..taky nemuzes jen drit :-D :-D
Odpovědět
carcu noooooo to si rikam taky, ale cervicek ve svedomi hloda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co mám říkat já? se furt te´d jen válím :-D :-N
Odpovědět
nemuzes byt furt tak pracovita :-D butt
Odpovědět
agu,vsak je duvod ne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?