Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahojte holky moje milovany :-D budu vas zas otravovat s myma satama, meta radost? :-D nasla jsem jedny na netu, nic extra, ale asi bych je prezila.rikala jsem si, ze bych k nim mela nejakej kloboucek....ale od ruznych lidi na ne slysim dost rozporuplny nazory.tak mi je prosim uprimne okomentujte :-) http://www.aukro.cz/item608275059_nad...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Butt :-) Nooo, musím uznat, že jsi docela odvážná :-D Já bych si nelajzla tu krajku nahoře. Upřímně se mi ani moc nelíbí :-N Ale zase mají hezky řešený záda ;-) Já bych si osobně takový šaty nevybrala, přijdou mi staromódní, ale záleží jaký vkus máš ty ;-) Kloubouček si k nim dokážu představit, ale bojim se, že Tě ty šaty budou dělat o hodně starší :-( :-D Doufám, že na mě teď nebudeš naštvaná :-D :-N =-)
Odpovědět
blondy ja jsem moc rada ze uprimnej nazor ;-) takze nastvana nebudu :-D vzhledem k tomu, ze vypadam na 15 by asi nevadilo, kdybych vypadala trosku starsi :-D :-D :-D :-D ale fakt vaham...tak moc dekuji za nazor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt ;-)
Odpovědět
butt: hoď si do alba svou fotku, ať posoudíme, jestli fakt vypadáš na 15.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, dobrej nápad ;-) butt, prosím hoď x-)
Odpovědět
ahoj vsichni, butt taky mi saticky prijdou trosku staromodni, na tu krajku tak nejsem, ale rozhodnuti je na tobe ;-) blondy: slohovku jsem uz psala minuly tyden :-) zitra mam posledni pisemnou, takze se mucim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, to jsem myslela :-D Akorát jsem myslela, že dnes :-D
Odpovědět
aha :-D nn zitra, je mi z toho uz zle :-D co ty, co to povyseni :-) ;-)
Odpovědět
butt: my čekáme, nedělej, že tady nejsi....... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra ,máme poradu, kde se to bude probírat, už aby to bylo :-N Buuuuuttttttt =-) :-D
Odpovědět
blondy, tak dej vedet, drzim palce ;-) no taaaaaaaaaaaaak butt delej :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte holky jsem jaksi spala :-D tery diky za nazory na ty saty ;-) holky ja se du teda po nejake te fotce podivat....
Odpovědět
Profilova fotka
Terko díky ;-) Už aby bylo po poradě =-) :-N
Odpovědět
blondy nezapomen nas informovat ;-) taky drzim palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Butt, na 15 bych tě netipovala ;-) Alespoň tak na 18 :-D
Odpovědět
butt moc ti to slusi, jsi hubenourek a kocka :-) ty saty nejsou myslim pro tebe, videla bych na tobe jiny typ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele holky, jsem se pobavila, když minulý prázdniny přijela k benzínce AUTEM a šla koupit cigarety pro rodiče. Paní po mě chtěla vidět občanku :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D ja to s tou 15 trosku prehnala, ale myslim, ze realny je tak 17.v zivote se mi nestalo, ze by mi nalili bez obcanky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasim s Terkou. Máš na lepší!!! ;-)
Odpovědět
holky tohle ja mam porad :-( Pavel si dela srandu, ze az budu vozit, tak mi budou rikat: to je od tebe hezke holcicko, ze hlidas bratricka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt alespoň budeš věčně mladá ;-)
Odpovědět
tery diky :-D a jakej typ tak myslis? :-) blondy :-D :-D :-D to nema cenu komentovat :-D ale vis co, dkyby ta zenska byla chytra, tak nedela na benzince :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terko :-D :-D No jo, taky vypadáš mladě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, na tý chtrosti asi něco bude :-D
Odpovědět
ja si rikam, ze ted me to stve, ale ze az me bude 30 tak mi bdou ostatni zensky zavdet, ze vypadam na 20 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt puknou závistí :-D
Odpovědět
butt presne: tim se taky uklidnuju :-D jsi drobnejsi, stejne jako ja, takze bych na tobe klidne videla dlouhe bile, ale uzsi, neco jako mela carculka, kdyz se ji juknes do alba :-) anebo klido s obruci, ale jednodussi-jdi dost jemny typ, takze urcite ne moc krajky a podobnych veci ;-) ale tot muj nazor, treba rikam blbosti vid :-D ja nevim jen tak by mi to k tobe pasovalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych zkusila něco jemnýho a zároveň výraznějšího ;-)
Odpovědět
blondy to ja si vzdycky rikam, kdyz me takhle nekdo nastve :-D tery to je prave ten typ satu, co se mi nelibi :-( nalsa jsem jeste jedny, ne dokonaly (zdaji se mi moc siroky a nelibi se mi tak moc odhaleny zada) http://aukro.cz/item612632527_fantast... co vy na ne? ja se vam teda omlouvam, ze vas s tim tak otravuju porad, ale jsem z toho proste zoufala :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?