Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
no nic holky jdu do té vany ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych už nepřišla tak dobrou x-)
Odpovědět
dobrou lasko moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oh lásko jo? :-D to se mi teď budou zdát erotické sníky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic už valím nebo se vážně odsud neodlepím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou ženuše
Odpovědět
holky ja taky utikam, tak preji dobrou noc vsem :-) papa!
Odpovědět
dobrou butt...
Odpovědět
holky papa dobrounky ;-) carcu ty tu jeste jsi?
Odpovědět
jojo jsem... :-D ete tu taky chvili budes??
Odpovědět
jj jeste mzouram do ucetnictvi :-S jsem sama doma, tak pockam kdy dorazi muz :-D a co ty carcu jak vam to klape, jsi spokojena i po svatbe? :-) ja myslim, ze urco vid :-) a co mama furt ten vztah mezi vama na nic? :-(
Odpovědět
jestli se o mame nechces bavit, tak v poho, chapu to ;-) ja mam spatny vztah s babi, ale stejne ji pozvu...kvuli moji mamce, asi by ji to mrzelo :-( neznam rodinu co by nemela podobne problemy mezi sebou, je to hruza ty rodinne vztahy :-(
Odpovědět
Článek se načítá
terezko-proste se s ni muzu bavit jen o pocasi..z kazdy spatny veci by mela radost a rekla by mi jak ona se ma dobre a kazdou dobrou by ignorovala..a hlavne hromada veci se ji odpustit neda,tak si davam bacha a nedavam prilezitost aby mi mohla uskodit..proste se nesveruju,pocitam s tim jaka je a tyky s tim ze kouka jen na sebe..bavim se s ni jen o pocasi a dalsich blbostech,ona aspon uz proti me nestve brachu...ale kolikrat citim tu neuprimnost,pretvarku...atd..no ale tatu mam supr tak u toho jsem hodne casto a muzu mu rict skoro vse..a hlavne neumi lhat..a i manza ho ma rad...a mamu nevidel rok po tom jak se ke mne chovala,a docela ho chapu jinak po svatbe supr..je zlaticko,pochopitelne se obcas steknem ale kvuli blbostem-jsem dost hrda a jesita tak to taky dela svy a hlavne co na srdci to ne jazyku ,no jo typickej strelec.a za chvili je to v poho...jinak mame krasnej vztah,je to fakt milacek,pomaha,ma starost a fakt se snazi...a je moc hodnej :-D :-D jsem moc spokojena manzelka...proste zalaskovana... a co ty terez,jak vam to klape??
Odpovědět
terez ale u nas je to fakt hodne,myslim ze kdo to nevi,neveril by....proste jsem pro ni byla jen konkurence a musela si dokazovat ze vzdy bude lepsi a taky jeji chlap a bracha co meli spolu-si rikali my tri jsme rodina..ja tam jen uklizela a byla navic..no proste slozity..jeste ze jsem byla na intru...a o vikendech taky furt fuc....proste to ani nejde popsat..proto i ta svatba v cizine,abych nemela zkazenou svatbu..byla by schopna mi tam shazovat a pomlouvat..ale ted uz si trovhu dava bacha co jsem se s ni x mesicu vubec nebavila a co ta babi?
Odpovědět
carcu to ti nezavidim s mamou, ale moc dobre te chapu v tom, ze se k ni chovas jak se chovas..zase na druhou stranu jsi dobre vybavena do zivota, bude to znit mozna divne, ale takovahle vec s tak blizkym clovekem te jen a jen posili a budes zvaldat problemy ostatni levou zadni...a nez ji delat radost a sverovat se ji, to radsi je fakt nejlepsi tema pocais ;-) tak normalka je obcas se steknout, to by nebyl zdravy vztah ;-) ale je moc fajn, ze vam to takhle pekne klape, moc ti to preju :-) x-) nam to klape taky mooooooc dobre, je to uzasny. Jsem porad stejne a zaroven kazdym dnem vic a vic zamilovana. Ikdyz taky se obcas rafnem nebo me na nem neco nastve, ale jak rikas jsou to blbosti.. ja jsem taky dost hrda a tvrdohlava :-D pavel je taky tvrdohlavy takze to je fajne :-D ale uz se hrozne tesim az budu vdana za nej :-)
Odpovědět
jojo romik je taky tvrdohlavej,ale uz se naucil ustupovat :-D a s tim zamilovanim te chapu,mam to stejne :-D :-D jinak souhlasim,s tim co jsem si zazila s otcimam,mamou a jejich chovani,me naucili se umet postarat sama o sebe,vic si vazit ruznych veci,a taky si rikam ze vse vynahradim svym detem :-D proste mama je heerecka...a ja jsem povahove po tatkovi-reknu vse jak je ikdyz mi to kolikrat neni k dobru,ale mam cisty svedomi..a aspon mam fajn tatku(leta jsme se nestykali kuli mame-nakecala nam oboum leccos a delala vse proto aby jsme se nevidali)a hlavne mam svyho milacka a to je pro me nejdulezitejsi a snad brzy bude malej broucek do rodiny... :-D :-D terezko,moc si svatbicku uzi je to krasnej pocit...my jsme zrovna vcera vzpominali,jak to bylo krasny... moc vam to preju...a za chvilku se zacnete snazilkovat,vid :-D
Odpovědět
presne vynahradis to svym detem ;-) a urcite se vam to brzy podari zadelat na broucka ;-) jj my taky za chvilku se budeme snazit :-) carcu dekuju moc, uz se na nic hrooozne tesim :-) carcu tak ja padim do pelisku, jsem tuha, uz mi z tech cisel jde hlava kolem :-( tak se hezky vyspi, dobrou :-)
Odpovědět
taky terez..dobrou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko ;-) Tak jsem rychle přečetla vaše drby ;-) Jste se zase činily, teda :-D
Odpovědět
Ahojky krásky, já už jsem tady taky.....dneska mě vyhnali do práce, i když mám volno, ale naštěstí jen na dopoledne.....
Odpovědět
Profilova fotka
Mě trápí asi nějaký gyn. zánět :-( :-S
Odpovědět
ahooooj princezny :-) taggy: jak vyhnali, to se muze? :)
Odpovědět
sestri: jakto, co máš za problémy? to není dobré...... iwci: jojo, v naší firmě se může všechno..... právě jsem si šla koupit dnešní AHA s přílohou, jak si udělat mimi, tak jsem zvědavá, co tam píšou....spíš asi nic nového, než tady na beremku a na koníkovi už všichni ví......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj Iw ;-) Taggy, alespoň že jenom na dopoledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno ženy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy nevím, ale nechci ]-( Asi nějaká mykóza :-( Agu ahoj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy já si myslím že ty polohy a tak bude blbost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy ahoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deník AHA no :-D Agu už piješ syrovátku? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy ne :-N =-) ani nevím jestli začnu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?