Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
holky, dneska normálně celý den přemýšlím nad tím, že zruším celou svatbu a že se vezmeme jen sami dva se svědkama a našima........a pak odjedem na dovolenou a bude klid.....netýká se to peněz ani toho, že by mě někdo z pozvaných naštval, ale prostě je to můj pocit...... když mi někdo řekl, ať se vezmeme sami se svědkama, štvalo mě to, ale teď mi to připadá, že když tam budeme sami, že to bude mnohem intimnější a lepší, než za zády desítky hostů, pak hostina, zábava a tak........ co si o tom myslíte? akorát ženich si myslí, že mi asi hráblo.....
Odpovědět
taggy ja ti celkem rozumim, me by se to takhle taky libilo ze vsech nejvic.ale vim, ze by to nektery lidi mrzelo a tak si rikam, ze nase svatba (hostina) neni tak kvuli nam, jako kvuli hostum.a pze jim chci udelat radost, tak svatba tajna nebude :-)
Odpovědět
butt:vid,taky si rikam :-D holky k tomu vam nazor rikat namusim-dyt ja mela svatbu jen se svedkama :-D
Odpovědět
butt: chápu....akorát si právě taky uvědomuju, že ta hostina a celý zbytek po obřadu nebude kvůli nám, ale kvůli hostům.......je to sice šílené, ale právě mi připadá super, se na to všechno vykašlat a udělat si to všechno jen pro sebe.....ale už jsme všem vlastně řekli, že je zveme na svatbu...i přesto mám chuť to odvolat, oznámení ještě nikdo nedostal.....chjo....nevím teda no....mrzelo by to naše, ale ti by u toho být mohli....
Odpovědět
taggy,taky si myslim ze svatba by se mela delat pro ty dva a ne pro hosty ze je to vas den a kdo neni sobeckej,pochopi to ikdyz ho to treba bude trochu mrzet
Odpovědět
taggy ja ti fakt rozumim, taky jsem si s tou myslenkou pohravala...ale kazdej se musi rozhodnout sam. ja si rekla, ze pro me jsou dulezitejsi v tomto ti hosti, nez ja :-)
Odpovědět
carcu: vy jste se proč rozhodli pro takovou svatbu, jakou jste měli? akorát přítel teď po tom, co jsem mu to řekla, si myslí, že mi něco přeletělo přes noc a že doufá, že si to rozmyslím, aby to bylo tak, jak jsme se původně domluvili....ale já bych to teď chtěla změnit... kdybysme se takto domluvili původně, tak by souhlasil, ale teď se mu to zdá divné....změnila bych i datum, vzala se už v létě, v červenci nebo v srpnu a pak odjela na dovču a bylo vyřízeno......
Odpovědět
butt. mas pravdu..u me hrali rol rodinny vztahy
Odpovědět
taggy ty se vlastne nemuzes te svatby dockat, ze? :-D carcu jj kazdej to mame jinak :-)
Odpovědět
butt: já mám s rodinou vztahy krásný. proto bych tam rodiče chtěla.....ale ten zbytek se mi teď začíná příčit právě to, že se to všechno hlavně dělá kvůli těm hostům.....jasně, že na ten den budu vzpomínat jako na nádherný...ale pořád si říkám, že se budu muset akorát měsíc před svatbou zbláznit se zařizováním, pak se soustředit na to, jestli je vše ok a jestli se všichni dobře cítí a baví a tak no.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,docela tě chápu,přítel přišel nedávno s touhle myšlenkou taky,ale asi z toho bude nějaký kompromis,protože tam chci pozvat nejbližší kamarády a těm to nemůžu udělat,že bych to zrušila
Odpovědět
butt: ten termín v září byl kvůli tomu, aby jsme vše stihli zařídit a tak....... a moc se teď nesměju, spíš marně přemýšlím, jak to vyřešit...
Odpovědět
Článek se načítá
taggy:ja jsem si nemohla nerypnout ;-) rozhodne si myslim, ze byste se na tom meli hlavne shodnout s pritelem, pokud se ti ho nepodari presvedcit, tak bych na tom ais za kazdou cenu netrvala, ze...
Odpovědět
butt: jj, tak to je jasné, že si to nebudu prosazovat za každou cenu, tak jak to chci jen já....nevím no, nějak si nerozumím, co mi je......asi se z toho půjdu vyspat a zítra si o tom promluvíme.....
Odpovědět
my sme rikali ze oslavit to muzem kdykoli se vsema,obed jsme pak meli po prijezdu s nejbizsima...ale chteli jsme proste svatbu kde si uzijem sami sebe-a ja to ke vsemu mela tezky v rodine a pri predstave ze by mi ji zkazili bych se radsi nevdavala.taky mame znamy a z ruznych kruhu a nevedeli jsme jak je dat dohromady-byl by problem...tak jsme se rozhodli ze si udelame krasny den bez ohledu na kohokoliv a bez nervu a to se nam do puntiku povedlo...oba dva jsme si to prali od zacatku a diky vsem duvodum jsme se v tom jen utvrdili
Odpovědět
taggy uprimne ja mam takovy ruzny pocity kolem svtaby dlouhodobe...jakoze obcas se strasne tesim a rikam si jak to bude super, ale pak me napadne, jaka to bude oitrava, ze hostii budou protivni, ja se budu muset porad tvarit stastna a ja nevim co...takze si myslim, ze do urcite miry jsou takovy pocity normalni.uvidis, treba te to zas prejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt,já si myslím,že takový stavy jsou normální,já mám někdy tyhle stavy taky a to zdaleka nejsem tak daleko jak ty,s termínem a tak
Odpovědět
jj ono to ke svtabe svym zpusobem patri.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si právě myslím taky ;-) jdu do hajan,kočky,tak se mějte parádně a ať dostanete v pondělí pořádně vyšupáno :-)
Odpovědět
pa dobrou!
Odpovědět
tak já nevím, já se doteď jenom těšila a to bylo vše...až teď mě napadlo tohle....no uvidíme, jak se to ještě vyvrbí.....jdeme spinkat a uvidíme.....každopádně díky za názory holky, dobrou...
Odpovědět
dobrou holky,ja jdu taky do hajan :-D
Odpovědět
taggy u me teda porad prevladaji takovy spis negativni pocity :-D dobrou ;-) carcu dobrou! :-)
Odpovědět
butt...tak sup taky naky to teseni a radost...papa :-D
Odpovědět
Dobré ráno, je tady někdo?
Odpovědět
ja tu jsem az ted :-) carcu no ja se tesim na to prase :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-)
Odpovědět
princez ahoj ;-) tak jak si uzivas tak krasnou nedeli? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no studijně,jak jinak.K večeru mám sraz s kámoškou,tak aspoň nějaké rozptýlení :-D co Ty?
Odpovědět
ja dela, furt neco krom uceni a u toho si vycitam, ze bych se mela ucit :-D tak jsem presadila kyticky, delala obed, ted barvim vajicka a jeste mam v planu zasadit hrasek, salat a petrzelku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?