Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) njn,já jsem se konečně dokopala,ale k tý bakalářce nějak pořád ne :-D půjdu asi někam ven,je tam úžasně :-D
Odpovědět
princez budiz ti s tou bakalarksou utechou, ze moje mamka ma ve stredu odevzdat uz vyvazanou diplomku a jeste ju nema ani dopsanou :-D :-D :-D :-D :-D a pocasi je fakt uzasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to je mi celkem útěcha,fakt :-D
Odpovědět
ahoj holky.....vidím, že tento víkend je tady fakt mrtvo.... my jsme byli dneska fotit jednu velikonoční akci a košt vína, teď jsme byli ještě bruslit a jdu vařit čočku s klobáskou, mám na to strašnou chuť.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,bruslit?na in-linech,ne?já jsem teď přišla ze srazu s kámoškou a jdu se zase ponořit do práce ]-(
Odpovědět
princez: jasně, že na in-linech......na led už teď fakt není kam.......brusle jsou náš jediný sport...jo a ještě ležení u televize...... taky mě dneska večer a i zítra čeká práce, tak se do toho budu muset pustit....ale že by se mi chtělo...
Odpovědět
ty jo fakt mrtvo :-o tak ja hlasim, ze je zasazena petrzelka, hrasek a salatek :-D ted pecu dortik :-D taggy a jak se to u vas vyvyji s tajnou nebo netajnou svatbou?nebo jsi to zatim neresila? :-)
Odpovědět
butt: no vypadá to, že jsem prohrála....... :-o
Odpovědět
taggy pritel nepovolil?ale nesmutni, urcite se ti to bude libit i tak ;-)
Odpovědět
butt: probrali jsme to nakonec a necháme to tak, jak to je...fakt je kravina nejdřív lidi na svatbu pozvat a pak jim říct, že na ně kašlem...... ale původně jsme chtěli jet na svatební cestu po svatbě, v září a teď jsme si řekli, že pojedem už v létě, buď na konci července, nebo na začátku srpna.....takže to bude super aspoň tak.....a taky bude, pokud se podaří, i dřív miminko....chceme totiž na té dovči začít už zkoušet....nějak se nemůžeme dočkat, přítel už se začal těšit stejně moc jako já.....
Odpovědět
taggy, myslim, ze jste to vymysleli dobre ;-) a uz vite kam pojedete?nebo jakou mate predstavu? jinak s tim mimcem to je strasna srandovni, jak se rozhodne, ze se tehdy a tehdy zacne o mimco snazit, tak se clovek zacne strasne tesit a nejradsi by hned, ze? :-D
Odpovědět
butt: upřímně ti řeknu, že bysme si nejradši "vyrobili" mimíše už teď....fakt, jak jsme se natěšili, tak bysme ho brali okamžitě...... chceme jet buď do řecka nebo do bulharska. tam jsme byli vloni a naprosto úžasné to bylo.....moře super, lidi super, jídlo super a ceny taky super......takže uvidíme...... akorát se nám každý směje, že my měníme plány ze dne na den....vloni jsme si dovču našli v pondělí a v pátek jsme už letěli, přitom to bylo neplánované a chtěli jsme až tak za měsíc....byt jsme našli v sobotu a v pondělí už měli klíče....v neděli jsme si vymysleli, že si koupíme kocoura a v úterý už byl u nás.....pak že si koupíme auto a za týden bylo.....fakt nečekané převraty..a miminko jsme si říkali, že bysme tak rok po svatbě začali zkoušet....a nakonec už ho chceme teď.......
Odpovědět
Článek se načítá
ty jo vy jste dvojka :-D :-D :-D ja mam teda podobny sklony, ale jarek me kroti :-D a k tomu mimcu, co vam brani, zacit hned?nechces mit na svtabe pripadne velky brisko? :-)
Odpovědět
ahoooj holky :-D
Odpovědět
carcu ahooooooooooooooooooj!jak se mame?co noveho? :-)
Odpovědět
butt: brání mi jednak to, že se nechci vdávat už ve čtvrtém měsíci, taky teprve v úterý vysazuju prášky a chci nechat tělo trošku vzpamatovat. protože jsem HA brala šest let, nemám tušení, jak mi bude fungovat cyklus....a taky mi v tom brání trošku penízky......vymysleli jsme to totiž ještě tak, že budu mít mateřskou i nemocenskou skoro třicet tisíc korun.....ale to musíme být už manželé, abych si zaplatila určité nemocenské pojištění, stala se osvč, přestala být zaměstnanec a tak....no zkrátka je to trošku složitější a teď by to nešlo.....a taky chceme mít jarní nebo letní mimi, když se podaří hned a kdyby vzniklo už teď, tak se narodí v lednu...takže radši ještě chviličku vydržíme....mám to naplánované tak, že se vezmem a pokud v srpnu nebo v září otěhotním, šla bych už v listopadu nebo v prosinci marodit, protože moje práce je docela stress a práce dlouho do noci, tak to by v těhu nebylo moc dobré, když nemám čas se ani najíst, takže to necháme až na ten podzim..... to jsou plány, co?
Odpovědět
ahoj butt..no pohoda,jen jsem mela supr naladu dokud jsem nejela za mamou..tesim se na zitra-mam slibenej minigolf-moc mi bavi... :-D jinak manzi se dneska ptal jak je a tak a co jsme delali-tak rek ze v noci zkousel miminko...fakt ho uskrtim a kdyz mu volal kamil co dela tak mu rek ze zadelava....a to jsem mu rekla ze to nebudem nikde rikat..ikdyz je fakt ze jsem mu to rekla dneska odpol.
Odpovědět
a co ty butt??? :-D
Odpovědět
taggy dekuji za vycerpavajici odpoved ;-) mas to dobre vymysleny :-)
Odpovědět
carcu ty jo jsem se v tom nejak zamotala co kdo komu rikal :-o kazdopadne mi z toho vyslo, ze pilne oveckujete :-D :-D :-D :-D :-D a minigolf zavidim :-D jinak ja dneska byla zas strasne pilna a pracovita :-D presezovala jsem a zasazovala jsem :-D a ted jsem vzala do ruk uceni :-S
Odpovědět
butt: sorry za ten román, ale nevěděla jsem, jak jednoduššeji to napsat.....vymyšlené to mám myslím skvěle, teď jen, aby nám to všechno takto vyšlo, no uvidíme.... carcu: já jsem zase řekla, že nebudu nikomu vykládat, že už po svatbě chceme mimi....ale když se na to každý zeptá, tak to stejně říkáme....chjo.... carcu: a taky vám přeju, aby vám to co nejdřív klaplo to miminko a aby bylo hlavně v pořádku
Odpovědět
no proste to rekl jednomu kamaradovi na zavodech(ze ted pracoval celou noc na iminku) a pak jednomu do tel kdyz se ho ptal co dela a jak je tak mu rekl ze ZADĚLÁVA.....jinak oveckujeme stale stejne jako predtim :-D no ty jsi ale sikovna :-D to uceni zahod :-D
Odpovědět
holky, můžete mi vysvětlit, když tu agu není, proč se tomu říká ovečkování? a říkáte to sexu všeobecně nebo výrobě mimča?
Odpovědět
taggy v poho, ja si to rada precetla ;-) ja se rozhodla, ze nebudu nic takhle planovat, treba pritel resi, jak to udelat aby mi porod nevysel do zkouskovyho :-D ale ja si rikam, ze pro me bude asi lepsi nic neplanovat, pac pak by clovek mohl byt akorat zklamanej, ze to nevyslo tak jak chtel... carcu je videt, ze z toho ma radost :-D hele a uceni bych klidne zahodit mohla, ale pak bych byla celej zivot hajzlbaba a to teda nechcu :-D
Odpovědět
taggy ona tomu tak rika agu a nam se to zalibilo :-D jinak to slovo nepouzivam ;-)
Odpovědět
butt: jak jsem ti napsala výš s tím kocourem, autem, dovolenou a tak, tak je evidentní, že my moc dopředu neplánujem....ale mimíš je přece jen největší zásah do života, tak to jsme vymysleli takto....ale jen jako ideální verzi, nikdy nevíš, jak to nakonec dopadne......
Odpovědět
taggy:jasne ono to trosku planovat potreba samozrejme je....ale treba u nas to je fakt vylozene jedno, ja jako materskou stejne dostanu velky prd a vubec neni nic, co by se kolem mimca melo u nas resit nejak s predstihem.takze moc neplanujeme :-) a jak rikas, clovek sice muze mit ideal verzi, ale je porad potreba pocitat s tim, ze to tak nemusi vyjit....
Odpovědět
butt: jj, přesně tak...teoreticky můžu být těhu už teď, antikoncepce taky není stopro a nebo nám to může trvat třeba rok...o tom se teda bavit nechci, protože je potřeba myslet pozitivně......ale stejně člověk může jenom chtít, jak to bude, uvidíme...... ale stejně se už těšíme...
Odpovědět
jj myslet pozitivne ;-) a my se taky tesime :-D
Odpovědět
butt: co se směješ......řekni, že snad nemám pravdu.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?