Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • jj, carcu: já vím.....není mi sice cizí, ale můj a jeho vztah bych tady moc nerozebírala....už se to docela stabilizovalo, dneska to třeba bylo moc fajn, ale taky jsme si užili svoje.....spolu a s jeho maminkou.....
    a co ty carcu: jsi tady dneska jediná, co děláš, jak sis užila den?

• no ja ted douklizela...a u toho jsem odbihala na net..a jinak supr,rano jsem vstala brzy,jeli jsme pryc...pak ja sla uklizet a manza do garaze si dodelat motorku...aby pristi tyden mohli jezdit..no a ja se zastavila az ted 🙂

• tak my jsme měli dneska poklidný den, ale zítra v pondělí mě čeká práce jako na kostele.....

• Sponzor fóra
  • tak aspon si uzi peny vikend 😃 at to v po v pohode zvladnes 😃

• jj, díky......
    ty taky carcu...

• 😃

• ahoj holky,jak se vede?dočítat vás nebudu,nestíhám

• ahoj princez,vcelku fajn a co ty??

• jo,docela to jde,včera jsme byli s přítelem na výletě,dneska jsem si zašla do kina a zase zpátky do práce nad bakalářkou a učením se na zkoušky 😞

• jsi byla v kine sama???
    a kdepa jste byli na vylete?? 😃 😃 a uz se priel snazi??

• byli jsme v Moravským Krumlově,moc pěkný,zašla jsem se podívat na výstavu Muchovy Slovanské epopeje,přítele tyhle umělecký věci moc neberou,tak na mě počkal.Jo,v kině jsem byla sama,na Sedmi životech,vřele doporučuju,je to moc pěkný,ale fakt hodně dojemný.
    cos myslela tím,jestli se snaží?

• princez: asi tím naráží na to, jak jsi předtím psala o těch vašich problémech ohledně seznámení s rodinou a společným bydlením.....
    a ty tak chodíváš na výstavy a do kina sama? a co čem byl ten film?

• no jestli uz mluvi sam od sebe o naky budoucnosti nebo stale radsi ne...

• no zatím ne a já to teď neřeším,mám jiný starosti
    jo,na výstavy chodím sama a do kina občas taky,holt máme každý dost jiný vkus a moc se neshodnem
    http://www.csfd.cz/film/236586-sedm-zivotu-seven-pounds/

• a co s nakou kamaradkou??to ne?

• Sponzor fóra
  • ahojte holky, jsem cekala kolik toho tady po vas budu muset docitat a vy jste se teda moc nesnazily 😃

• butt: protože tady dneska nebyly žádné drbny....
    kdepak jsi se dneska flákala?

• ahoj butt 😃 no jo dneska je tu pusto 😞 😞 😞

• taggy:nebo jste spis vsechny delaly, ze drbny nejste 😃 😃 ja dneska delala furt neco, rano uklizela a delala dezertik, pak jsem odpo sla na zkousku (vecer jsme hrali v kostele), pak jsem byla v baumarktu pro truhliky, hlinu, kvetinace a nechala tam hromadu penez a pak zas vecer na posledni zkousku a pak jsme hrali a ted jsem prisla domu 😃

• butt..jakypak dezertik??

• butt: ty jsi teda pracovitá....
    aqu se taky někde fláká, tak kdo by tady měl drbkat, že?
    ty jsi taková zahradnice?

• ahojky carcu!
    ka nevim, jak se to jmenuje, my tomu rikame zazrak, jsou to takovy pernikovy platy a ty se plni kremem a pak to dva dny musi stat, aby to hezky zmeklo a pak to je mnemka nejvetsi 😃 ale babicka mi nachytsla aty pernikovy platy, ja jen delala krem a plnila 🙂

• mnam....zas mi delas chute 😃

• taggy jj pravda je, ze agu je dbrna nejvetsi 😃 hele uz me ta moje pracovitost zmaha, potrebovala bych tak 14 dnu v kuse volno, ale to me v dohledne dobe neceka 😢 no me to zahradniceni chytlo nejak az letos 😃 jakoze teda kyticky doma zboznuju a staram se o ne dlouho, ale ted me chytly i balkonovky a rozhodla jsem se, ze vysazim i nejakou tu zeleninku a bylinky, tak jsem zvedava, jak budu uspesna 😃

• carcu ja sobe taky 😃 asi si jdu neco ulovit 😃 😃
    a jak jste se holky mely vy?vim, ze taggy vysvetlovala deleni a prohlizela si svoje dupacky 😃 a carcu ty?kam jste jeli?

• ja zrovna bezim pro medovnik.dostala jsem pulku🙂

neco zaridit,pak k tatovi,a jeste pro naky veci co jsme nestihli prevest..je nak moc prace,brala bych nakou dovcu a uzit si ji...a bejt it..je mi nic moc a litala jsem jak hadr na holi...
    no a zitra jsem slbila manzovi ze s nim puju na zavody-juknout...

• ne it ale fit

• porad nejaky bacilky zlobi, jo? a na jaky zavody? 🙂

• sidecarcross a ctyrkolky-ja si tam dam klobasu a naky naminy a budu spokojena-on je do nich zazranej tak kdyz jdu s nim je rad a pak zas jedem nekam na vyletik jen kam chci ja 😃

• carcu to je rozumnej postoj 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů