Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahoj carcu, jj byla, dozvedela jsem se vysledky maturitniho testu z angliny - mam dvojku :-) tak jsem rada. Zitra me ceka slohovka a pristi patek ucetnictvi+ekonomika, tak az tohle zmaknu tak az 1. cervna a mam to...snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, terezko,gratuluju,žes ten maturitní test zvládla,zbytek zvládneš určitě taky.My jsme psali jenom slohovku,jinak jsme měli pak ústní maturitu (všeobecný gympl)
Odpovědět
ahoj princez diky ;-) snad jo, snad to zvladnu. Ja jsem na obchodce, ale mam obor reklama a marketing ;-)
Odpovědět
terez..ty jsi ale sikula :-D a zbytek taky zvladnes levou zadni,uvidis... :-D
Odpovědět
no moc sikula nejsem, to jen tak vypada :-D snad jo ;-(
Odpovědět
terez jen nas tady nelakuj :-D urcite si.. a za chvilku svadbicka,vid
Odpovědět
nelakuju :-D :-D jj uz se nemuzu dockat :-) ted si akorat dopisuju s jednou pani, co mi bude sit zavoj x-) jo a carcu mam skoro uplne stejne satky jako jsi mela :-) akorat mam trosicku delsi vlecku. Vypadala jsi nadherne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
terezko,ani se ti nedivím,že se nemůžeš dočkat :-D já nakonec mít závoj nebudu,takže kdybyste věděly o někom,kdo by chtěl dlouhý závoj,dejte vědět
Odpovědět
jeee,dekuju moc :-D :-D a kdepak si je kupovala(nebo pujcovala)??
Odpovědět
Jasmine salon v Melniku ;-) jsou znacky Demetrios, mela jsem tuhle znacku i na maturitaku a strasne se mi libi jejich saty, delaji spis takovehle po tele, a ja chtela po tele x-)
Odpovědět
ja je kupovala v praze...presne,jsem chtela jednoduchy(vyznavam ze v jednoduchosti je krasa),ale pri malinko tom princeznovsky..a kdyz jsem tyhle videla,byla jsem nadsena :-D ale skoro vsude meli ty siroky,jsem uz myslela ze naky takovyhle uz ani nedelaj a ejhle nasla :-D :-D a pujcujes nebo kupujes?? :-D
Odpovědět
ahojda pincezno jak dlouhej?
Odpovědět
Článek se načítá
jejda vypadlo mi "R" :-N
Odpovědět
presne ja taky nechtelo princeznovsky moc, jako siroky :-) taky jsem se bala, ze tyhle uz se nedelaji, ale jak sem je videla - byla jsem paf :-) , pujcuju ;-)
Odpovědět
ahoj treisi
Odpovědět
já tu "pinceznu" asi nerozdejchám :-D Ahojda Terčo
Odpovědět
taky,taky jsem byla nadsena-diky vlecce jsou princeznovsky ale jinak krasne jednoduchy:-D mas fotku??posli prosim pekne,urcite ti moc slusi :-D
Odpovědět
prave, ze nemam carcu :-( ale za chvilku je svatbicka, tak poslu potom :-)
Odpovědět
skoda :-( :-D tak pak a urcite
Odpovědět
jasne ;-)
Odpovědět
Holky, koupila jsem eminka k velmi zajimave rostline, vypada to jako malina, ale je to spenat:-D terez - Tys me teda tema satama navnadila, ted budu s napetim ocekavat fotky!:-)
Odpovědět
ahoj weru :-) no jsou krasny, ale na me to bude horsi vis :-D takze zadnou nadheru necekej :-D
Odpovědět
terez - ale no tak! Prece si vzdycky muzes dat na hlavu pytel:-D
Odpovědět
to je fakt weru :-D pytel to jisti :-D
Odpovědět
werumka-tak nam pak musis povedet az to vyroste :-D terez...beztak kecas prece nam ted nebudes vypravet jak ti moc slusi..zenich beztak onemni uzasem :-D
Odpovědět
no to nevim, aby neomenel uzasem z toho, ze vypadam jako debil :-D
Odpovědět
musim odbehnout..tak zatim pa holky
Odpovědět
ja se jdu vrhnout na muceni, taky letim papa ;-)
Odpovědět
carcul - to povim, doufam, ze se mi z toho nakonec nevyklube treba kaktus:-D Zajimavy je, ze konzumovat se z toho daji i ty plody,co vypadaji jako maliny a zaroven i listy. Vzivote jsem nic takovyho nevidela... ale ja se v rostlinách ještě příliš nevyznám, protože ještě před dvěma rokama jsem byla na úrovni, že jsem dokázala usušit i kaktus:-D-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu :-D Carcul, vážný to je, ale stabilizovaný, chodim na pravidelný kontroly a k super doktorce, takže díky ní je mi celkem fajn. Ale jak říkáš, stačí nachlazení a ůedviony se začnou ozývat. A na to je pak nejlepší ledvinový pás, hezky teploučko :-D A urologický čaj :-| Pravidelně 1x za tři měsíce ho piju v kuse 3 týdny :-| Přišla jsem domu a měli jsme vyplavenou koupelnu :-o Naši ani ne ROČNÍ KOUPELNU!!!! ]-( Holčička nad náma vytáhla hadici od pračky ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?