Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýýýýý??? :-o Jste tu? :-o ;-)
Odpovědět
blondy - to se Ti nedivim, a kde ste se teda myli před rokem? =-) :-D Na vytápění koupelny jsem doma já. Už jsem jí vytopila třikrát, protože jsem zapoměla hadici od pračky dát do záchoda:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Weru, tak různě :-D Rok bydlíme v našem novym bytečku, je po rekonstrukci, tím pádem i koupelna ;-) Normálně voda nám protekla bodovýma světlama na stropě :-o Asi to budeme muset vymalovat :-| Tak hadice mě naštěstí netrápí :-p Jde nám to přímo do odpadu, jinak bych na tom byla jako Ty :-N
Odpovědět
Ty bláho, až tak jo? No přetřít to asi bude potřeba... A jak se jí to podařilo vytáhnout? Já už jsem posledně málem začla mlátit hlavou do stěny, když jsem zase slyšela, jak voda místo do záchoda teče na podlahu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
To fakt netušim. Prej holčička přišla celá od vody zmáčná za maminkou do kuchyně :-o To bylo ráno a já domu přišla v 15 hosin, takže se tam všechno hezky máčelo :-| A na pračce jsem měla položený z rána pudr a je totálně v háji ( je z něj kaše) :-(
Odpovědět
ahoj nevěsty, jdu vás pozdravit, jaký byl den?
Odpovědět
ahoj sestri, teda to je mi lito s tim vytopenim :-. :-( :-(
Odpovědět
ahoj holky uz jsem tu zas... blondy...ze ona chtela vlastni bazenek :-D ti nezavidim to uklizeni :-(
Odpovědět
ahoj carcu, asi jsme tu samy =-) :-N :-)
Odpovědět
to uz vsichni utekli :-( jo a copak uz mas pripraveno na svadbu :-D ??
Odpovědět
asi carcu :-D no hele snad temer vse :-D mam saty, boty, resim zavoj, muz ma oblek, kosili, kravatu, boty, ja mam bizuterii, mame nakoupene dekorace (ladene do bilo-svetle-tmave ruzove), mame zarizeny zamek, restauraci i vecerni mecheche :D, mame objednane prstynky, oznameni je doma...tak snad vse :D doufame :D
Odpovědět
jee...uz se tesim na fotky.... :-D a pak na to vlitnete jo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:no mozna driv, uvidime :-D nechceme to nejak konkrente planovat, proste pockame chvili po te injekci a uvidime :-) prvni tyden v cervenci jedeme na svatebni cestu, tak treba se to povede tam :-) a co vy, pilne zkousite x-) :-D :-)
Odpovědět
no ted mam ms,tak pak :-D
Odpovědět
ja to dostala pred chvilkou :-D takze dneska nic ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) bavíte se o ms jo? no tak tu dneska taky čekám zatím mě jen pobolívá břicho 8-(
Odpovědět
agu,treba se uhnizduje :-D a nebude to ms :-D prej tay poboliva bricho
Odpovědět
Profilova fotka
carcul no tak uhnizděný by už bylo ne??? =-) já to mám dneska dostat tak furt čekám a čekám 8-( :-N
Odpovědět
ahojte :-D tak kdo se hlasi, ze mi shrne, co se tu za dnesek udalo?(nedocitam :-D) ja mela uklizeci den a jsem ted uplne mrtva :-)
Odpovědět
terez...se dockas,nebuj :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt já tu celý den nebyla takže taky nevím
Odpovědět
carcu uz aby to bylo :-D butt, agu zdravim :-)
Odpovědět
agu,no ale pry to muze bolet jako u 1.ms,protoze hromada vajicek tu prvnii neprezije a ty nezjistis ani ze si byla tehu.a nebo bricho boli jak kdyz to mas dostat a nedotanes butt...terezka ma saty,sestri,ma vytopenou koupelnu to asi vse :-) a weru si koupila seminka spenatu co vypada jak maliny :-D
Odpovědět
terez.. :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu dekuji za info :-D o te koupelne jsem cetla..bych vrazdila...ale to by jim stejne meli zaplatit ti, co je vytopili, ne? tery a ja chci satky videt :-D spenat co vypada jak maliny, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car no uvidím =-) co se z toho vyklube :-N
Odpovědět
butt..myslim ze by meli,ale znas jak to dopada...ty jo vy jste toho zas vcera nadrbali nebyla sance to docist ]-(
Odpovědět
presne no butt, taky myslim, ze by to meli zaplatit =-) satky mam, ale fotku nemam, uvidite je na svatebnich fotkach :-)
Odpovědět
carcu ja bych se s nima kldine i soudila :-D a neboj, jsme nedraly o nicem podstatnym ;-)
Odpovědět
agu.. :-D a uz jsi zjistila kdo je spion?? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?