Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tery tak dlouho to nevydrzim, jsem strasne zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
špenát jako maliny :-D vím že je jakási "novinka" Novozélandský špenát ale že by vypadal jak maliny :-D
Odpovědět
:-D butt:jen jestli tak snad budou patrit mezi slusny sousedy :-D a zaplati jim to
Odpovědět
to zmaknes butt :-D a co tvoje satky, uz jsi se rozhodla jake?
Odpovědět
Profilova fotka
;-) pokud byli pojištění tak by to měla zaplatit pojiš´tovna
Odpovědět
Profilova fotka
car ne myslím že tuším ale jistá si nejsem ]-(
Odpovědět
agu..no prej jo :-D pry nam da vedet az to vyroste-ma seminka.... jo butt...co ty satky
Odpovědět
Profilova fotka
ale dávám si bacha na zobák co řeknu takže i kdybych byla těhu tak vám to veřejně nepovím :-p :-D =-) =-) jistota je jistota že
Odpovědět
Profilova fotka
mě už taky 60% semínek raší x-) x-) x-) x-) mám mega radost x-) x-) x-) x-) jen nevím kde seženu tolik kelímků od jogurtu pak :-D :-N =-)
Odpovědět
agu,tak nam kdyztak hned napis do ip :-D :-D :-D
Odpovědět
tery nerizhodla carcu myslis ty moje?jsem si zkousela ted sukni a jako nejsou uplne na zem, tak nevim....ale vzhledem k tomu, ze jsem si tu sukni zkousel ak mikijne, tak jsemse fakt nefotila :-D agu no ale to by museli byt pojisteni ti sousedi
Odpovědět
agu..zacni papkat :-D stejne jsou zdravi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
butt však jo já vím =-) já myslela ty sousedy =-) i když kámošku taky sousedi vytopily a dostala many jak od jejich pojišťovny tak i od svojí :-D můra
Odpovědět
agu - jmenuje se to špenát jahodový. Vypadá to jako maliny a jedlý jsou i ty plody i lístky:-D
Odpovědět
butt.tak sup to naprav a cvakni se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car já jogurty jím ale jedině pravý jihočeský a ten je ve skleničkách a do těch se přesazovat nedá a Jouza jí jen activii a tu jí jednu max dvě denně ale já těch klímků potřebu trošku více :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
weru já už vím co myslíš :-D
Odpovědět
carcu jj mam to v planu ;-) ale bud trpeliva :-D agu ja se v pojisteni moc nevyznam, je to cely slozity, ale kamoska se ma :-D
Odpovědět
mnam jojo jihoceskej je dobrej:-) tak si kup ty papirovy kvetnicky a pak to muzes sazet v nich do velkejch az povyrostou
Odpovědět
butt ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
car víš kolik stojí květináčky? 10ks nejlevněji asi 30kč a já jich potřebuju asi 1000 :-D
Odpovědět
jojo vim,ale tak ja myslela cast kterou nesezenes v tech kelimkach
Odpovědět
carcu co se na me mracis? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je ahoj´holky:-) carculko ,butt,agu,weru :-D :-D ahooooj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car já to nějak vymyslím.....třeba to vysázím do sadbovače do trojsponu a bude :-D
Odpovědět
san ahooooj :-D
Odpovědět
butt..chjo byses mohla do nich oblict,prosim :-D ahoj san..japak je dneska
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky butt:-)jak se daří?
Odpovědět
Profilova fotka
butt nám pojišťovna vyplatila za strhnutou střechu při vychřici 50tis a oprava stála jen 1000kč :-D :-D :-D :-D ani se na to nepřišli podívat jen sme jim poslali foto
Odpovědět
carci vydrz prosim :-D momentalne mam fati, ze me svatba pekne stve, takze delam, ze se me to netyka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?