Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • Taggy: Tam je to nádherný... 🙂 Hrozně krásný a romantický místo - znám to tam, na Velehrad jezdíme každý rok... Dobrý výběr 😉
    Luci: Mě je blbě akorát tak ze školy, ale jinak záááááááávidím, onehdy jsme tu s Agu probíraly kočárky 🙂 Už to na mě jde, mimi bych měla klidně hned 😉

• Taggy, jdu ve středu, sem už ale děsně nedočkavá.. 😃 To je super, že už taky budeš brzy těhu, i když ty máš svatbu ještě za dlouho.. 🙂 To nás to čeká za chvíli a já nemám ani šaty.. 😬

• Jinak jsem teď koukala na tu slečnu GS... něco, co stírá holky na diskuzi nevěsty maturantky a docela síla - takový mám nejradši 😃 Úplně živě si ji dokážu představit 😃

• Sponzor fóra
  • Holky, nechcete mi některá uklidit byt? 😃

• Weru, taky bych potřebovala uklízečku.. 😃

Alle, kočárek už mám domluvenej s kamarádkou, ale to mimi si pořád nedokážu představit.. 😬

• Luci, já mám starší sourozence, co už děti mají a když třeba sestra čekala mimi, tak to bylo takový hrozně zvláštní... Jako když tu někdo je a zároveň není, nedokážeš si ho představit, ale je tady... Je to zajímavý... Ale pak se mimi narodilo a bylo to pryč... ale úplně to chápu - člověk si to prostě nedokáže představit - těžko se to nějak srozumitelně popisuje, ale je to tak...

• Weru : Jdu okamžitě, mým největším přáním je dělat něco rukama, neboť od šesti sedím nad odborným překladem... 😛 😃 Sfoukni mi těch 2600 technicismů a vyleštím ti i kliky a vokna 😃

• Alle, přesně tak, navíc u mě je pořád ještě trochu šok, potřebuju, aby mi doktor potvrdil, že sem fakt v tom, řekl nějaký instrukce a tak, sem tak trošku pořád mimo.. 😃

• alle - tak dohodnuto😃 Ty budes uklizet a ja prekladat😃 a vanu mi vydrhnes?

• To já jsem se v pátek dozvěděla, že než budu těhu, musím podstoupit jednu léčbu na cca půl roku. Ta mi začne v červnu a pak na to skočíme 😃

• Blond, snad to není nic vážnýho.. 🤔 To byste si mimi mohli udělat v prosinci, v září by se narodilo, no ideální! 😃

• Weru: Jasně 😃 Kdo přijde na to, jak správně přeložit: Box sensore-attuatore senza LED (4 punti connessione) SACB- 4/4 C tomu vydrhnu i vanu 😃 Není těžký to přeložit po slovíčkách, ale najít ten správný český ekvivalent celého spojení, který se aktuálné podle norem používá...(není tu někde zvracející smajlík?) 😃

• Léčim se s ledvinama a právě v pátek na kontrole jsem se ptala jak to budu mít s těhu, tak mi doporučila přeléčení. Těhotenství budu mít trochu náročnější, asi od začátku rizikový, ale miláček říkal, že to spolu zvládneme 😵

• luc - no, ja nevim, posledni mesice tehotenstvi v lete, to je na masli🙂
    alle - a co to znamená po slovíčkách?

• já vám teda něco povím 😠

• Sponzor fóra
  • ste drbny 😠 😃

• Alle, prď na to 😃

• Alle.. 😛 to je děs.. 😃

Blond, to je jasný, že to zvládnete, přítel je teď taky úplně zlatej a já toho teda i trošku využívám, ale kdy jindy bych si ěla užít to obskakování, ne? 😉

Weru, se schová do stínu a je to, v září je ještě hezky, taks e dá dobře chodit na procházky a na zimu bude ještě malinký, než aby se vzpíralo oblíkání a tak.. 😃

• 🤔 tu skoro všechny řešíte těhu tož to aby sme založily beremkové drbny i na koníku ne? 🤔 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 s takovou nás adminky zachvíli vyhodí 😃

• Agu, no divím se, že to ještě nezačaly mazat.. 😛 Já už teda mlčím.. 😶

• Máte pravdu 🙂 prdím na to, jdu se naobědvat, svorkovnice a tlačítkové hlavy počkají 😃

• jdu taky na obídek 😉

• já sotva přilezu a vy zdrháte 🤔 😠 tož jdu na kafíčko 😃

• Tak já se jdu teda učit, ste mě ukecaly.. 😃

• ahoj kočky,jdu vás jenom pozdravit,za chvíli mám oběd a pak jedu zpátky do Brna.

• holky, tak si založíme místnost nejmladší maminky na koníku a bude......a nebo radši až nás odsud vyhodí......
    jinak já už dneska zase pracuju, mám toho moc a taky bych nejradši byla tady a probírala oblečky a kočárky a tak....
    lucie: svatba je sice za pět měsíců, ale to uteče....aspoň všechno pěkně naplánujem, prášky budu papat do května a pak si dáme tři měsíce pozor s jinou ochranou a pak už na to taky vlítnem.....takžetady budem za chvilku snad všechny maminy...to je krásné.....já co jdu do města, potkávám samé kočárky.....

• Tak už jsem po obědě 😉

Proč by nás měli napomínat, tohle není diskuze na určité téma, ne? 😉

Zbyl jste tady někdo? 🤔

• blondy pač těhu věci a tak patří na koníka už to tu bylo mockrát 😬 😴

• Já už jsem taky poo 🙂

• 🤔 🤔 🤔 ste to hltaly aby ste tu mohly být co nejdřív co??? 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat