Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
sandule: a pořád jsi měla dvě čárky na testíkách? já bych teda pro sraz brala radši brno, má to blíž butt, treisi i aquaverde.....a ostatní jste zase z čech?
Odpovědět
ahojky san :-D kdyby byl sraz v brme, tak to je pro me samozrejme mnohem lepsi :-) ale prave podle me zbytek nez taggy vyjmenovala je z cech a ma to bliz do phy :-D
Odpovědět
tak jak chcete, klidně může být praha.....tam jedu tři hodiny, do brna hodinu...ale zase v praze máme tetu, takže ubytovčo zajištěno a spojili bysme to s návštěvou a nakupováním.....a nebo můžou být srazy dva, že ....v praze i v brně...a dojede ten, kdo to bude mít blíž a bude moct....
Odpovědět
ahoj san :-D uz si to rekla doma?? :-D :-D :-D holky tak si udelejte v brne jestli ho chcete tam....
Odpovědět
jo butt:uz jsem celkem v poho..dneska jsem byla za kamoskou a manza musel jet neco zaridit-prace...no a pristi tyden snad nekam uz vyrazime,dyz je mi lip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Taggy jojo na testíku čárka sílý tak je to zatím o.k. butt ahojky:-) carculko:jo nevydržela jsem to a řekla jsem to mamince:-)ta se rozbrečela a byla moc šťastná hned šla na internet hledat postýlku :-D :-D :-D :-D Holky vy chcete srázek???je:-)no kdyby jste se rozhodli pro Prahu ráda příjdu ráda bych vás všechny viděla:-)
Odpovědět
:-) holky tak jsem zase tu :-) jinak pokud to ctu spravne tak do Prahy by to taky u me nebyl problem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky víte něco o Lucince?jestli je v poho?dlouho se tu neukázala ;-(
Odpovědět
no takze vymyslet kdy...ja muzu kdykoli,agu taky a butt nejdriv v cervenci...
Odpovědět
san...nevim,ale byla tu vcera ne nebo v pate??je krasne tak urcite vyletovali.a vecer sem moc nechodi
Odpovědět
sandule: a příteli jsi to ještě neřekla???
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ještě ne:-)ale asi to začíná tušit protože mi dnes k snídani udělal hemenex a ten šel přímo do záchodový mísy:-(pak mi povídá co semnou je že celou noc courám na malou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
carcu hura ze uz ti vypada s tvym marodenim nadejne :-D san:jaks mu to dokazala nerict? :-D
Odpovědět
butt:taky smekam ze to san vydrzela hihi:no konecne san:a kdy mu to povis :-D
Odpovědět
jo holky jinak myslim, ze blondata.sestricka kdyby sla na nas srazek tak by tak jela spis do Prahy, protoze je z Kutne Hory tusim nebo z Kolina ted si nejsem jista =-) :-) san to je supr, mam radost za vas za oba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já nevím počkám na doktora až mi to potvrdí a pak on má 27.4 narozky a 30.4.máme výročí tak zvolím jeden z těchto dnů a dám mu asi fotečku z ultrazvuku do rámečku :-N
Odpovědět
san to je krasny x-)
Odpovědět
san:ses divna, ja bych to driv rekla priteli nez sve mamce :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
san...bude to krasnej darek,ale nevydrzela bych to... :-N terezko...jsem taky pro prahu :-) tak holky kdy??
Odpovědět
carcu ja nevim ja nemuzu jen kolem toho prvniho tejdnu v cervnu jelikoz mam svatbu :-D a potom cervenec si nejsem jista jak, protoze pojedeme na dovcu a my jezdime na takovou tu tak a ted se sbalime a jedem takze to nemuzu moc rict dopredu :-N :-D ale jinak snad muzu normalne :-D
Odpovědět
tak se asi domluvime casem,co :-D butt :-D
Odpovědět
ja bych taky rekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím je to těžký holky vydržet ale dělám to záměrně protože jsme už o jedno mimi přišly:-(a já jsem mu to řekla brzy a pak když to nevyšlo byl staršně v pr... a mě ho bylo hrozně íto tak ho nechci blbnout když to ještě nemám potvrzený od doktora ;-(
Odpovědět
san aha, to je neco jinyho ;-) tak promin, ze tak rypu ;-) ja bych to mela asi problem vydrzet :-D tak tobe drzim palecky ;-)
Odpovědět
uf, vy teda jedete:-D
Odpovědět
weru ahojky ma lasko milovana :-D jeste jednou diky za krasny vysvetleni cesty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt:-)v pohodě:-)jen nechci aby byl zklamanej viš?:-)
Odpovědět
butt - Ty svůdkyně:-D
Odpovědět
san...uvidis ted to bude uuuuplne v poradku :-D weru..ahoj :-D
Odpovědět
san:jj uz jsem tvou situaci pochopila ;-) jsi dobra, ze to zvladas :-) weru :-* :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?