Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt- tak Obamu jsme nakonec videli jen v televizi. Byli jsme totiz liny vstavat ve ctyri rano:-D
Odpovědět
weru a vy tam meli fakt v planu jit, jo?my se na nej taky jen mrkli v tv myslim, ze stacilo :-D
Odpovědět
My jsme se tam byli podívat včera, byl to fakt zážitek:-D - stavěli tam pódia, už tam byla televize a míhaly se tam americké gorily z FBI:-D Chtěli jsme tam jít, hlavně kvůli tomu, abychom si třeba udělali nějaký fotky, ale odrazovalo nás od toho to, že stačí přijít jen o chvíli později a už nic neuvidíme. Nakonec to bylo i dobře, protože lidi tam stáli už od pěti.
Odpovědět
jj my tam prave taky byly v sobotu, ale radsi jsme si to moc neporhlizeli :-D a vyfotila sis ho aspon v te telce? :-D
Odpovědět
My mame jen pocitac, takze by to foto bylo opravdu miniaturni:-D:-D Akorat jsme jeli na msi, kdyz ten projev zacal, tak jsme rychle utikali do auta pustit si radiozurnal, abysme mohli poslouchat dal. Je videt, ze Obama je krestan, skoncil projev akorat, kdyz jsme prijizdeli ke kostelu:-D:-D
Odpovědět
weru:vy chodite do kostela tak pozde, jo? :-D :-D (teda ja dneska byla az o pul ctvrty :-D )
Odpovědět
Tak kdyz fakt nemuzem vstat:-D Tak chodime na sestou vecer. Ale jinak pravidelne na jedenactou do Prahy. Jsem vcera jezdila na konich a dneska me boli zadnice jak kdybych celej vcerejsek poskakovala na dreveny sesli. A dneska se navrch cetly pasije, pri kterejch se stoji- sem myslela, ze taky skonam (nic proti Panu Jezisi:-D)
Odpovědět
weru vis jak trpel pro tebe jezis?a ty nadavs ze te boli zadek :-D :-D :-D :-D :-D a ty jezdis na konich nejak vic, nebo to bylo vyjimecne?
Odpovědět
No jo, pořád holt na toho Pána Ježíše nemám:-D Mně bylo trapný si sedat, když si vždycky sedaj jen starší a nemohoucí:-D Krom toho jak byla květná neděle, tak bylo v kostele dost lidí a tak jsme trhli rekord v počtu lidí v lavici - vešla se tam celá naše rodina krom jednoho meho bratra plus babička, takže celkem osum lidí:-DTakže to sezení se příliš pohodlnou pozicí nazvat taky nedalo:-D Ja ted chodim na výcvik, kterej mi manžel koupil k Vánocům:-) Ještě mě čeká 10 výcvikovách jízd a pak už můžu sama:-)
Odpovědět
holky dobrou :-D :-D :-D
Odpovědět
carcul- dobrou!
Odpovědět
carcu dobrou noc!
Odpovědět
Článek se načítá
weru:takze jak sardinky, jo? :-D to je krasnej darek!proc ja takovej nedostala :-( :-D (muzes treba manzelovi tict, ze priste takovej darek ma dat me :-D )
Odpovědět
Ja mu reknu, urcite z toho bude na vetvi:-D
Odpovědět
weru:diky :-D :-D :-D
Odpovědět
už jdu taky chrnět, postel volá....ne,to je vlastně Ondra:-D dobrou!:-D
Odpovědět
weru dobrou noc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak se zase po víkendu hlásím :-) Nakecaly jste toho, že se vzdávám a nedočítám :-( :-N :-D
Odpovědět
Ahoj :-) No, taky nestíhám :-) Holky jedny ukecaný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Viť, člověk tu chvíli neni a je mimo :-D Jsem na plese v tombole vyhrála domácí pekárnu, tak mám radost :-D x-)
Odpovědět
To je super :-) ! My jsme teď nedávno vyhráli na tanečním večeru láhev šampáňa a předtím nikdy nic - asi už se blíží svatba, tak začínáme mít štěstí ve hře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D No vidíš, teď budete vyhrávat x-)
Odpovědět
ahoj holky....vy jste tady včera chyběly, drbalo se tu o sto šest...... allegria: teď se dívám, že máme svatbu ve stejný den.....
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky Taggy ;-) No, já jsem alespoň včera vydrbala balkon a umyla 2 okna :-D Taky jsme včera zahájili grilovací seznu. Mňamózní :-D
Odpovědět
aha, tak to jsi šikovná.....já jsem umývala okna minulý víkend.....a grilovat budem o víkendu....už se taky těším....
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo ty okna byly fakt už hrozný. Tak ještě dvě mě čekají o víkendu :-| Jinak jarní úklid opravdu neřešim :-D
Odpovědět
Ahoj Taggy :-) Jo, koukala jsem, máme to skoro přesně za 5 měsíců :-) My jsme včera byli u Jirkových rodičů na obědě - dopo kluci zpívali starý a hrozně hezký pašije - fakt paráda a odpo jsme se jeli vyvětrat - dali jsme 30 km na kole a večer jsem o půl deváté usnula u Dobrodružství kriminalistiky :-D ani nevim, jak to skončilo... ale za hodinku mě Jirka vzbudil :-D , takže jsem pěkně nevyspaná :-D
Odpovědět
Taggy a kde to máte? Dívám se, že jsi od Hradiště - tam to přímo miluju...Hradiště, Velehrad...Můj sen byla svatba v kostelíku v Modré... Akorát, že tam to mít nemůžem, neboť jak nám prozradil kamarád: Graubner se tam s někým pohádal, nasral se a nevysvětil to tam :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dočítat vás nebudu, moc kecáte, takže nastaly nějaké zásadní změny, co sem tu nebyla? :-D Nějaká další těhu, když je tu ta epidemie? Butt, co šaty? Sand, teda já bych to nevydržela příteli neříct, ale zas to bude krásnej dáreček! x-) Přítel se s tím chlubí skoro všude, ale rodiče to zatím taky nevědí.. Jinak já zatím nezvracím, ale dobře mi vůbec není.. :-p
Odpovědět
allegria: tak pokud to tady znáš, tak my máme svatbu na mole rybníka na velehradě.....je to tam krásné.... lucie: už jsi byla u doktora? jinak taky být sandulí to nevydržím a přítel by byl první, kdo by to věděl.......¨ a my jsme se rozhodli začít zkoušet mimi už po svatbě....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?