Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
no ještě jsme k tomu rozhodnutí nedospěli... Je nám fajn tak, jak jsme teď, tzn já a pan domácí. Po svatbě se uvidí, ale zatím to nevidím :)
Odpovědět
aha....pan domácí říkáš svému příteli? a vidím, že máte svatbu týden po nás...... :-)
Odpovědět
jj, pan domácí je přítula. Prostě se berem, protože chcem, ne protože plánujeme v budoucnu mimčo a bez prstýnku se nám do toho nechce :) Jo jo, září, to bude velká sláva :-D Už jsi nervní?
Odpovědět
my se taky bereme z lásky, ne kvůli mimču...původně jsme ho plánovali až tak rok po svatbě, ale teď jsme tak nějak změnili plán, pokud se zadaří...... jinak ze svatby nějak nervní nejsem, spíš se těším.....jednak na ten krásný den a taky na to, že budeme manželé...přítel mě už učil nový podpis, docela jsme se nasmáli......
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-)mě nejde usnout tak sem za vámi na chvilku přišla ;-)
Odpovědět
ahoj sandule.....přemýšlíš nad mimískem, viď??? já bych zase spala, ale ještě musím něco napsat, ať mám zítra volný den.....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo přesně tak lehla jsem si a začalo mi to všechno šrotovat v hlavě tak jsem musela vstat:-( četla jsem tu že se cítíš na mimíska mladá?
Odpovědět
nene, já se necítím mladá, jen se tak ptám, co si holky myslíte......když se o tom bavím s lidmi, tak 99% to připadá normální mít v tomto věku dítě....akorát mám třeba spolužačky, které letos teprve končí vysokou a nebo ještě pokračují ve studiu dál, tak některým se to zdá divné......jako ne že bych se jejich názory chtěla řídit, to vůbec ne, jen mě zajímá názor ostatních............
Odpovědět
Profilova fotka
No jelikož v mým případě bylo to že sem si myslela že na to hupsnem a bude a nakonec jsme se snažili rok si myslím že kdybych začala ve 22 letech nic by se nestalo:-)já si myslím že tvůj věk je akorát a navíc přítel tvůj už má taky roky:-)mému je 38 a už se nemůže dočkat :-)
Odpovědět
já teda doufám, že nám to rok trvat nebude, ale to nikdo neví a taky asi doufá každý.....v květnu jdu na prohlídku, pak začnem papat vitamínky, tři měsíce nebudu brát prášky, ale budeme se chránit jinak a pak až po svatbě začneme zkoušet..... a tobě je kolik san? jinak můj přítel už má z prvního manželství desetiletého syna.....ale nežije s námi
Odpovědět
Profilova fotka
aha:-)no to je dobře papej vitámínky taky sem papala je to lepší:-)at má mimísek hezkej základ:-) Jinak mě je 26 let už jsem stará koza:-)))ale myslela jsem si že to bude taky hned ale já jsem na to staršně moc myslela dokonce se mi jeden čas o mimču i zdálo no děs:-(takže to je důvod podle mě proč se nedařilo:-(a ted jak mám plnou hlavu svatby na mimčo jsem vůbec nemyslela ani jsem si nezapsala kdy jsem měla poslední menzes:-)))no a šup a je to tu:-))je to fakt hodně o psychice já sem tomu nevěřila ale ted věřím psychika je prevít :-D :-D a jak vycházíš s tím klukem?výdáš ho?a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
já si to taky myslím, že to je o psychice, tak snad se podaří se na to moc nesoustředit.....jinak s tím malým vycházím už docela v pohodě. míváme ho dvakrát za měsíc, už je větší.....tak dřív bývaly problémy s jeho matkou, ale to už se taky krystalizuje....ona má dobrého přítele, snaží se spolu o mimino, tak to vypadá, že veškeré zlo a intriky přestaly.......ale prošli jsme si peklem teda, hlavně zezačátku...ale jak říkám, už na to nechci moc nadávat, protože už je to pryč a snad i v poho.....šla jsem do vztahu s tím, že má dítě....a to samotné dítě mi zatím žádné problémy nezpůsobilo, je hodný, nevymýšlí si nesmyslné dárky, rád s náma chodí do bazénu nebo na brusle, hrajeme hry a tak....takže zatím dobrý....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéé taggy tak to je hezký je zřejmě dobře vychovanej:-)Jinak s bejvalkama je to vždycky peklo co naděláme:-)já si taky užila s bývalou ženou ale neměli děti tam to bylo manželství velice krátký a to 10 měsíců. Tak to ti držím palečky at už máte klídek:-) No a jak seš na to s přípravama?
Odpovědět
tak už máme klídek, radši se chci bavit, než nesnášet a pomlouvat se s ní....teď byla v nemocnici, tak jsme se bavily, tak snad už to bude dobrý...... jinak o výchově malého bych pomlčela, ale mohlo to být horší, on má spíš v pohodě povahu... s přípravama teď nevím, jestli myslíš na svatbu nebo na mimi....na mimi se chci pořádně připravit hlavně psychicky. sice se moc těším, ale jsou taky obavy jednak o zdraví, jestli se to vůbec povede a taky jak to zvládnu......zatím se nejvíc těším na výrobu a nakupování hadříků...ale dochází mi i ta obrovská změna v životě a ta zodpovědnost... a co se týče svatby, vše je domluveno, naplánováno.....chybí nám vytisknout oznámení, objednat prstýnky a koupit boty a spodnici...jinak snad domluveno je vše a pak v létě se budou dolaďovat detaily, menu, účes, líčení, kytka a tak.....a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
tybrdo:-)no myslela jsem svatbu:-)no já už mám taky vše jediné co nám chybí je oblek a boty ženich a prstýnky který už máme vybraný ale musíme je zajet objednat:-)no a pak vervnu jen kytky a je to:-)zkoušku učesu mám za sebou:-)a líčit se budu sama:-)protože jsem navštívila 2 vizážistky a já jsem se zhrozila bud na ně mám smůlu nebo nic neuměj :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
aha, tak mě bude česat i malovat kamarádka a udělá mi i nehty, tak jsem na ni zvědavá...... jinak my už prstýnky taky máme vybrané, ale ještě neobjednané.... jdu dopsat poslední článek a spinkat, ty bys měla jít taky, pokud už budeš mamča, tak ať co nejvíc odpočíváš.....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo už zývám:-)ty jo tak to máš šikulku kamarádku:-)tak papa a dobrou noc:-)
Odpovědět
paaaaa, dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) tady se ještě chrápe jooooo?? =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Alohaaa :-D agu kde máš datum svatby? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak dneska je zataženo :-( , ta holčina co měla svatbu včera, ta měla z pekla kliku :-) :-) :-) že se jí to vyvedlo.. to je dobře..
Odpovědět
Profilova fotka
Ali,pověz,jak je to s tím Tvým datem svatby?zase jste to nějak změnili? luca.sirael: máš úplnou pravdu,včera se to fakt vyvedlo,dneska už to není takové. mám fakt celkem pocit,že sem nepatřím,když už se tady řeší děti a tak,to se mi ještě dlouho týkat nebude
Odpovědět
princezno to bych sem nemohla patřit ani já
Odpovědět
Ahoj. jsem tu nová a když jsem tak četla vaší diskuzi, musela jsem se přihlásit... mě je 22 a přítelovi 20. chceme se brát příští léto
Odpovědět
ahoj holky :-D luca...jojo mela...uz aby sem dala fotecky meli fakt krasne treisi...nakoupilas?? :-D a japak ti je??
Odpovědět
zoule..vitame te :-D
Odpovědět
díky
Odpovědět
a uz pritel zadal :-D ??
Odpovědět
Profilova fotka
treisy a princez nene nezměnili al jelikož mě tu někdo sleduje tak sem si to vymazala |-|
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) se všechny sluníte jo, u nás je nádherně bezvětří 35°C na sluníčku ve stínu 22 a já se sluním x-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?