Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu ja vim :-D ..a co dosazelas to dneska na zahrade nebo jste nekam vyrazili?? san :-D :-D ja uz zdravila
Odpovědět
Profilova fotka
carcul jj dosázela ale do truhlíků a ještě sem si koupila v obchodě semínka tymiánu a saturejky :-D tož sem nasadila ještě ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcu já vím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car už není růžová paní :-D slušinkuje ti to x-)
Odpovědět
ahoj holky moje :-) agu tebe nekdo sleduje? =-) pisni mi to taky do IP :-.
Odpovědět
agu..dekuju :-N san...a co neprokecla jsi se uz doma s tou novinkou??
Odpovědět
ahoj terezko :-D
Odpovědět
ahoj carcuu :-) :-D
Odpovědět
zdravim tak tehulindu san x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jouza si dneska ze mě dělal srandu...kdesi vyhrabal dalekohled a teď než sme šli domů se koukal na měsíc a ona na mě " lásko, z toho měsíce mi kosmonauti mávaj" =-) :-D :-D :-D :-D :-D no není pakoń :-D
Odpovědět
agu jste byli na prochazce??no coz aspon se s nim nenudis...kremace byla taky minule dobra :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul nene byli sme na terase x-) dali sme si tam kafíčko x-)
Odpovědět
Článek se načítá
carculko: chtěli jsme původně čekat na to, až koupíme byt...ale jak už jsem psala...radši budu o rok dýl platit nájem a pak mít byt za hotové než teď vzít hypotéku a pak pořád platit a dlužit...... takže snažílkovat se budeme po svatbě, v květnu doberu prášky, zajdu k doktorovi na prohlídku, včervnu, červenci a srpnu se budeme chránit jinak a pak to zkusíme..... luci: na jaro nebo v létě jsem taky vždycky chtěla....jsem taky narozená v červnu, takže pokud by se v září zadařilo, mohla bych být v červnu opravdu taky maminka....
Odpovědět
agu...a uz jsi fit??
Odpovědět
Profilova fotka
carcul jj akorát sem dneska viděla vosu a zdrhla :-N =-) a jinak angína fuč =-) akorát sem měla ráno 38,7 ale to sem paralenem srazila :-)
Odpovědět
agu-JENOM!!!!!!!!agu to bys nemela vylest z postele...
Odpovědět
Profilova fotka
x-) carcul když já bych v té posteli asi umřela nudou :-N :-D zvlášť když bylo táááááááák krásně
Odpovědět
se nedivim :-D ale mela bys se hlavne dat do kupy... to se tu butt ani neukaze!!!!jsem zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carculko nene jsem tichá jako hrob:-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcu butt psala že přijde až v neděli ;-) no jo ale na sluníčku je mi líp x-) x-) x-) x-) akorát mě nasral soused =-) sem dala čerstvě převlečený peřiny na balkon na sluníčko a on si frajer začal pálit bordel a mě to letělo všechen ten smrad na balkon na ty peřiny ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
san..tos to vydrzela??smekam
Odpovědět
agu..aha a ja j tu celej vecer cekam :-( takze si znovu previkala vid ....
Odpovědět
Profilova fotka
car jo musela sem pač to jinak nešlo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatba-e-shop.cz/?p=produc... holky ta cena je přijatelná nebo ne? =-) =-) =-) je to ta barva co potřebuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo je to náročný ale :-D :-D :-D :-D pořád mi říká že mám přihlouplej výraz co se děje a já mu na to řekla že je dneska krásně tak si asi myslí že jsem se zbláznila :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
agu....jo v cenach moc prehlad nemam ale myslim ze to neno drahy...a jay budou saty-uz mas???takze budete mit zeleno bilou svatbicku?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcu jj firemní barvy tak musí být i na svatbě ne :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no na šaty sem koukala jen tak zběžně pokud budeme mít svatbu tu tak bych v těch krátkých asi zmrzla :-N =-)
Odpovědět
san....no za chvilku ten prihlouply vyraz bude mit taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777, carculka - jo to já chci taky teplo... dnes jsem měla jen tričko a žabky :-D :-D byla jsem sice jediná,ale zima mi nebyla.. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luca my dneska byli v obchodě a já měla 3/4 gatě, crocsy a triko s krátkým rukávem a 70% lidí v obchodě na mě divně koukalo pač mělo na sobě ještě zimní budny :-. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?