Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carculka:jj nakoupila už je líp já koupala Treviska,musím ho objednat na stříhání ]-( Za chvilku musím jít dělat bižuterku pro jednu holku co to bere do práce
Odpovědět
Profilova fotka
aqua: no tak to je ale k nas.... když už tě někdo musí prudit i tady.... |-| zoule: ahoj, a už jsi byla oficiálně požádaná o ruku??? x-)
Odpovědět
ahoj holky, zdravim ;-)
Odpovědět
ahojky holky...... aqua: u nás je taky krásně jako včera.....
Odpovědět
ahoj taggy ;-) tak holky u nas docela sviti slunicko, ale jako vcera teplo neni
Odpovědět
to víš tery, jižní morava.....odkud jsi vůbec ty?
Odpovědět
to je pravda taggy tam mate hodne teplicko :-) ja jsem blizko Prahy, smer na Cesky raj :-) jsem puvodne Prazacka, ale prestehovana na venkov :-) do Prahy je to odsud 25 km
Odpovědět
aha, tak to jo.....ale zase český ráj, tam je krásně ne......jak se tady teďka píše pořád o mimčách, tak mám zmatek v tom, kdo kdy vlastně....aqua se snaží, san a lucka nejspíš už čekají, carculka měla včera brát poslední prášek....a co ty, po svatbě taky?
Odpovědět
jj je to lepsi nez Praha, je tady klidek a moc se nam tu libi :-) jj my taky to tak nejak planujeme zacit kolem te svatby, ted jdu na kontrolu na gundy za 14 dni tak si chci nechat schvalit jedny vitaminky co jsem si koupila, zacnu je brat aby bylo mimco zdrave a muzeme to zacit pomalu v klidu zkouset :-) a vy to zacnete zkouset taky kolem svatby?
Odpovědět
na gyndu, nekoukam na klavesnici a pak to takhle vypada :-D
Odpovědět
a jaké vitamínky jsi si koupila? jak se jmenují? jinak já teď mám ještě jeden a půl platíčka prášků, na prohlídku jdu v květnu, takže se zeptám, co mám papat....chceme se ještě ty tři měsíce do svatby chránit a pak až to začít zkoušet...doufám, že rok nebo dva čekat nebudem....
Odpovědět
to ja taky doufam, ze nebudeme cekat :-( koupila jsem si od te firmy GS mamavit, vypada to, ze je v nich snad vse dulezite, tak uvidim jestli mi je pan doktor schvali :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jj, a co kyselina listová? je to už v tom, nebo ji budeš jíst samostatně?
Odpovědět
je v tom prave, tak snad ji je tam dostatek, ale podle toho co tam pisi tak jo. Stoji to 370Kc tak snad je to dobre. Moje mamka od tehle firmy, ale uz neco brala a ja jsem si od nich nekolikrat kupovala testy tehotenske, protoze nemuzu brat antikoncepci, tak vzdy jen pro kontrolu kdyby nahodou a vsechny ty vyrobky se mi zdaly dobre
Odpovědět
ahoj holky:)...ja beru femibion..a je tam uplne vsechno..
Odpovědět
carcu ahojky ;-) a jak dlouho to beres?
Odpovědět
carcu: jak dlouho to bereš a to ti napsal doktor nebo sis to koupila?
Odpovědět
doktorka mi dala vzorecek a doporucilana tyden a pak jsem si je koupila-je tam kys listova i vsechno ostatni :-D .. beru je asi deset dni
Odpovědět
aha, takže se to taky jí ještě před otěhotněním......a kolik to stojí?
Odpovědět
platila jsem asi 300nebo nak tak-a jsou na mesic...jojo kdyz planujete taj je lepsi brat uz kdyz to zkousite nebo chvili pred..a ma to i zvyseny mnozstvi kys.listove
Odpovědět
aha, tak díky za info, taky pak pořídím......a příteli taky něco kupuješ? já jsem slyšela, že je dobrý myslím zinek.....ale nepamatuju si přesně
Odpovědět
tagy-zinek,selen,vitami E...zatim bere jen obyc.centrum,ale pokud nam to nepujde tak mu koupim az tak po trech mesicich...jsem se ptala a pry mam pockat a kdyzby to neslo koupit mu je pak
Odpovědět
aha, tak to jo....vidím, že už to máš nastudované, my máme ještě chvilku čásek, takže jsem to ještě moc nezjiš´tovala.........
Odpovědět
ja to zjistovala,kdyz jsem sla na gyndu na kontrolu jestli je vse v poho a aby mi doporucila vitaminky..a hned jsem je zacla papat a behem toho tydne jsem zjistila zbytek :-D jinak na ten femibion jsem slysela jen chvalu :-D
Odpovědět
já už o tom femibionu taky četla, že je prý dobrý.....takže ode dneška se už můžete snažit?
Odpovědět
no dneska by to asi bylo prd platny..takze na necisto...protoze to dostanu zitra nebo v ut a az to skonci tak pak-to uz nebude ha ucinkovat..takze pristi vikend
Odpovědět
jo jinak jsem cetla ze pokud se naky par snazi tak by meli mit sex 2-3 tydne aby spermie stacili dozravat ze je vetsi sance nez kdyz se do toho busi furt..tak to aby sme spis zmirnili nez se zacinali snazit :-( ale zatim to nechame na prirode a kdyz by to neslo tak az pak ych zacla sledovat ovulacku atd...ted uvidime jestli to pujde samo :-D
Odpovědět
aha,tak to jo.....tak to vám moc přeju, ať se brzo zadaří.... vidím, že dneska jsme tady asi samy....
Odpovědět
taggy..no vsichni nekde vyletujou..ja jsem dom jen jsem odpol.byla za kamoskou..a udu muset poklidit..manza musel jet neco zaridit...uz jsem ale zdrava-jakztakz tak se tesim ze pristi vikend taky nekam vyrazime :-D :-D :-D
Odpovědět
a co vy??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?