Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D aby si se nedivila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já s testíkem teda ještě chvilku počkám a měla si Lucí nějakej příznak?nebo jak si to poznala?
Odpovědět
Profilova fotka
Iwci, jsem Ti zapomněla odpovědět :-D my v KH na Vlašským dvoře :-) A ty botky co by si chtěla, jsem, teď viděla na aukru :-) Jedna slečna, co tady na bazárku prodává paraplíčko za 900,-, jsem to samý viděla na aukru a zatím je na 170,- Kč i s poštovným ]-( :-D
Odpovědět
blondata: ukaž, kde na aukru? Já tam nikdy nenajdu, co potřebuju :-) blondata: a ty jsi kutnohoranda? třeba tě znám :)
Odpovědět
Ahoj, můžu se zeptat kolik vám je let, že jste tady ? Mě je 23 :-) iwci: taky máme svatbu 12.9.2009 můžu se zeptat co už máte zařízeno, abych věděla jestli jsme ve skluzu, nebo jestli je to tak nějak v normálu ??? 8-)
Odpovědět
12.9.: nemáš nějaký normální jméno třeba? :-) přijde mi blbý psát číslu :) No máme zamluvený termíny (obřad, oddávající, hostina, hudba na obřadu/hudba v restauraci, kadeřnice, fotograf, kytky, ubytko pro přespolní), teď začínáme vybírat prstýnky, včera jsme vybrali dort (viz album). Doplňky ještě nemám žádný, na to je dost času. Šaty už mám vybraný, jen si je musím dojít nechat ušít (viz album). Myslím, že je fakt ještě dost času :)
Odpovědět
jee,luci...to je krasny..uvidis ze uz bys to nevymenila a ze budes moc moc stastna...a mamcu neres-taky si to bude nakonec uzivat...jee fakt si to moc uzivejte,moc vam to preju
Odpovědět
ahoj holky:-) ahoj san:kdy jdete nakupovat?? :-D
Odpovědět
jééé, já taky gratuluju Luci!!! To je perfektní! Chvíli to bude trvat, ale až Tě opustí počáteční údiv, bude to skvělý:-) Tak ať roste a vzkvétá!:-D
Odpovědět
12.9. - to máte svatbu skoro přesně o rok po nás. akorát vám k dokonalosti chybí jeden den:-D Vybíráš šatky, co?
Odpovědět
12.9.....me je 20...tak te mezi nama vitame :-D
Odpovědět
carcul - a registrovala ses zase na moje narozeniny. To je osud:-D
Odpovědět
Článek se načítá
werum: to je znameni :-D
Odpovědět
carcul- teď ještě přijít na to, k čemu to znamení je:-D:-D
Odpovědět
hmm,to se vyvrbi casem :-D
Odpovědět
holky kam jste vsechny zmizli ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady jsem carculko:-) :-D
Odpovědět
ja uz myslela ze jste vsechny zdrhli :-D vcera jsme to tu zas protahly vid :-D :-D
Odpovědět
luci stransne moc gratuluju :-) x-) x-) x-)
Odpovědět
jinak zdravim vsechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu, byla jsem na poště :-) Terez, dneska Kubovi přišlo to PDA, jupí x-) Iwci, posílám odkaz, jestli si boty ještě nenašla :-N Já musela pryč :-x http://www.aukro.cz/item600749747_pre...
Odpovědět
ahoj marti :-) fakt? tak to znamena, ze mas novej telefonek :-) x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, doufám že jo :-D To se ještě uvidí :-D Jestli ho to bude štvát, tak ho pošle zpátky do světa |-| Asi 3x mi dneska kvůli tomu volal. Fakt jako malej :-D
Odpovědět
chlapi no sestri :-D nekdy spis deti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máš přesně pravdu :-D :-D Co je nového u Tebe? ;-)
Odpovědět
ani nic covece :-) dneska jsem byla po kaufech v centru, tak mam par ulovku, to me potesilo :-D co ty? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Carcu, Weru Terez, děkuju, ale třeba pořád plaším.. :-N I když všichni říkaj, že ne, sem to nevydržela a řekla to ségře, ta už se taky těší.. :-D Sand, bolelo mě břicho, jako bych to měla dostat, pořád sem čekala, že to přijde a MS nikde.. :-N A dneska mi je blbě, ale to bude spíš psychickýho původu, už od rána, co sem si řekla, že dojdu do lékárny pro test.. =-) A jinak mi přišlo divný, že už je nějaký dlouhý to zpoždění..
Odpovědět
Profilova fotka
Terez co si pořídila? :-D V Praze nebo tam u Vás?
Odpovědět
luci vazne fakt hrozna gratulace, moc ti to preju ;-) normalne jsem z toho nadsena :-D strasne se tesim, az to jednou prijde k nam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terez, taky se dočkáme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?